…החלום על צואה או קקי מסמל היבטים בעצמך שאינם נחוצים או לא רצויים. משהו בחיים שלך שאינו שווה ערך עבורך או שאתה מעדיף להיפטר ממנו לחלוטין. צואה המופיעה בחלום בצורה בלתי הולמת עשויה לשקף בעיה שחוזרת על עצמה ולא מעדיפה שום מעורבות בה. מצבים בעייתיים שאתה מקפיד להימנע מהם. החלום על אכילת צואה או קקי מסמל בעיות או מצבים לא רצויים שחווים. אתה או מישהו אחר שמקבל תנאים ~חרא~ לחיים שלהם. החלום על צואה בידיים שלך מסמל בעיה שאתה מרגיש שהיא ~בידיים שלך.~ צרות איתן אתה מתמודד. אולי סמל שיש לך יותר מדי כסף, בעיות משפטיות או צרות ביחסים איתם אתה צריך להתמודד. לחלופין, שיש לך פו או צואה בידיים יכול להיות סימן שאתה מרגיש טיפש שמשהו שתכננת לא יסתדר כצפוי….

ראה את המשמעות של צואה

* אנא ראה צואה, צואה

…החלום על צדפה מסמל אדם או סיטואציה בחיים ערים שעושים כל שביכולתם לעולם לא לתת לך לקבל את מה שאתה רוצה. חסימה קנאית או מישהו שמרחיק אותך בכוונה ממשהו ברגע שאתה מתקרב אליו יותר מדי. מקניטים ברצון או בהזדמנות. החלום על אכילת צדפות עשוי לשקף סיפוק מעצמך להתגבר על מצב שהקניט אותך. התגברות על אתגר שהרחיק אותך בעקביות ממנו. לאבד את הקנאה או את הרצון לטוב. אכילת צדפות עשויה להופיע בחלום לאחר קיום יחסי מין עם מישהו שהכחיש זאת זמן רב או לאחר שהתממשה הזדמנות עסקית קשה….

* אנא ראה צואה ו / או עשיית צרכים

* אנא ראה צואה ו / או עשיית צרכים

…החלום על אכילת אגוזים מסמל תחושות לגבי מטרות או סוג של חוויה שקל לעשות. בחירה או אפשרות נוחים. באופן שלילי, אגוזים בחלום עשויים להיות סימן לכך שנוח לכם מדי עם אפשרויות או אפשרויות קלות. קנאה בצורך לעשות משהו קשה. אמונה נאיבית לגבי כמה קל צריך להיות משהו. זה יכול להיות ייצוג של התעללות או ניצול של משהו כי זה קל יותר מכל דבר אחר. שקול את סוג האגוז וכיצד הוא עשוי להרגיש בניסיון לאכול אותו לצורך משמעות נוספת….

…החלום על שליו מסמל תחושת זהירות מוגברת. דואגים הרבה. באופן חיובי, זה עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שנזהר במיוחד. באופן שלילי, זה עשוי לסמל אותך או מישהו אחר שנזהר מדי או חש סכנה בכל דבר. החלום על אכילת שליו מסמל להרפות מדאגות. אולי אתה נהיה קצת יותר רגוע….

…החלום על מעיים או מעיים מסמל שליליות או נושאים שאינך רוצה לחשוב עליהם או לחשוף לאחרים. לראות את האומץ שנשפך, דולף מתוך בטן פתוחה פרוסה מסמל השתפכות של אמת, כנות וקבלה למעשיו. אתה ~משחרר הכל.~ זה עשוי לשקף סודות שמתגלים, קבלה עצמית או בחינה חזקה של מחשבותיו ורגשותיו של החולם עצמו. לדון או לחוות דברים שמגעילים אותך. החלום על אכילת מעיים או מעיים משלך מסמל התנסות במצבים שאתה בכלל לא רוצה לדבר עליהם או להבחין בהם. יתכן שאתה משחזר מצבים מאוד לא נוחים, מפחידים או מביכים. מרגיש מגעיל ממה שאתה חווה….

…החלום על השיער מסמל את סגנון החשיבה שלך. צבע וסגנון השיער מסמלים את אופן החשיבה. שיער מאורגן משקף סגנון חשיבה שיטתי או שיטתי. שיער מבולגן או סבוך משקף מחשבות ביקורתיות או היסטריות. שיער בלונדיני או צהוב מסמל אותך מבחין בעצמך או במישהו אחר שחושב בצורה מסוימת. שיער אדום (אדום דם) בחלום מסמל דפוסי חשיבה שליליים או מוגזמים. אתה או היבט כלשהו באישיותך שאינו אמיתי או אכפתי. שיער אדום יכול גם להיות ייצוג של שקר, רמאות, כעס או להיות רשע כלפי מישהו. שיער כתום (ג'ינג'י, ג'ינג'ר או טופ גזר) בחלום מסמל סגנון חשיבה שניתן להבחין בו או שקשה להימנע מלהבחין בו. אמונות, רגשות או מצבים שאי אפשר לעצור או להימנע מהם. אזור בחיים שלך אשר משתלט על המיקוד שלך ולא יכול להישאר מעיניו. שיער ירוק כהה מסמל דפוסי חשיבה אנוכיים. שיער סגול בהיר מסמל דפוסי חשיבה ניטרליים או אדישים. שיער סגול כהה יכול לשקף דפוסי חשיבה הממוקדים בתחושת חוסר אונים מוחלט. שום דבר שאתה רוצה לא קורה. זה יכול להיות ייצוג של דפוסי חשיבה כהים מאוד ולא אכפתיים. שיער תכלת מסמל דפוסי חשיבה חיוביים. זה יכול להיות ייצוג של רגישות. שיער כחול כהה מסמל דפוסי חשיבה שאינם רגישים או קרים. שיער שחור מסמל חשיבה לא מאוזנת. מחשבות חשוכות, מדוכאות, שליליות או מוגזמות. שיער שחור עשוי גם לייצג חשיבה מפחידה. שיער לבן מסמל דפוסי חשיבה מאוזנים. אמונות שליליות או לא בריאות מתנקות לחלוטין. אולי סימן לשיפור עצמי או שינוי חיובי. שיער לבן עשוי גם לייצג כוונות טובות. החלום על שיערו של מישהו אחר מסמל את מחשבותיך או את סגנון החשיבה שלך על סמך כל מה שהתכונות, הרגשות או הזיכרונות בולטים ביותר לגבי אותו אדם. זה גם יכול להיות ייצוג של סגנון חשיבה דומה לאותו אדם. החלום על אכילת שיער עשוי לייצג תחושות של גועל או מבוכה שאתה צריך לחוות או לחשוב על בעיה של מישהו אחר. החלום על באגים בשיער שלך מסמל טרדות, תסכולים או מצבים לא רצויים שאתה מרגיש תקוע איתם. מרגיש לא מסוגל להפסיק לחשוב על משהו מעצבן. החלום על שיער בוער מסמל חשיבה הנצרכת על ידי אובדן או איום של אובדן. התעסקות במצב חמור מאוד. מרגיש שהפעם ~אין להתבדח~. חלומות על שיער בוער עלולים להופיע כאשר אתה או מישהו שאתה מכיר נתקלים במשבר נוראי כמו מותו של אדם אהוב. עיין בסעיף הנושאים לשיער לקבלת התבוננות מעמיקה יותר בסמלי השיער….

החלום על אכילת ארוחת צהריים מסמל את מה שאתה חושב או מרגיש כשאתה נכנס לשלב האמצעי של פרויקט או שיעור חיים.

…החלום על אכילת משהו גולמי מסמל ממהר או ממהר לרצות להשיג מצב. לא רוצה להתכונן או לחכות שמשהו יקרה. ~קפיצת האקדח~ או ממהר. לחלופין, אוכל גולמי עשוי לשקף עשייה במשהו ללא חשש לכמה שהוא מרגיש טוב. באופן שלילי, אוכל גולמי עשוי להיות סימן לכך שאתה לא מוכן. חוסר סבלנות מסוכן או גס. החלום על דברים שאינם אוכלים גולמיים עשוי לשקף רגשות גולמיים. זה גם יכול להיות ייצוג של רצון לעשות באופן לא קונבנציונאלי משהו לעצמך….

…החלום על מלפפון חמוץ מסמל מצבים או בעיות שאינן מעניינות. אדם או סיטואציה משעממים או לא עושים כלום. משהו בחיים שלך שלא כיף. החלום על אכילת מלפפון חמוץ מסמל דברים חדשים או מעניינים שקורים….

…החלום על אכילת גרנולה מסמל משאלה להתעלם מכל מה שלא אוהב. עושה רק מה שאתה אוהב. לשים בראש את האינטרסים שלך ולא משנה מה. באופן שלילי, גרנולה עשויה להיות סימן לכך שאתה מעצבן אחרים ברצונותיך או ברעיונותיך. מבזבזים את הזמן שלך ולא שוקל אף אחד אחר. החלום על סורגי גרנולה עשוי לייצג את הצבת האינטרסים שלך בפני אחרים מכיוון שאין לך זמן….

…החלום על דגני בוקר מסמל את נכונותכם להתחיל סיטואציה חדשה. רוצה להשיג מצב חדש בהקדם האפשרי. שקול את סוג הדגנים וכיצד הוא מרגיש למשמעות נוספת. באופן שלילי, אכילת דגני בוקר בחלום עשויה לשקף דרישה להרגיש שהמצב קל או צריך להרגיש טוב על מנת להתחיל. דוגמה: צעיר חלם לאכול דגני קפטן קראנץ 'לילדים. במהלך ערות החיים הבעיה שלו עם הממשלה גרמה לאביו השולט להחליט לאפשר לו לעבור למדינה טרופית כדי להימנע מכך. חייו התרכזו סביב תחילת המעבר לגן עדן….

…החלום על אכילת משהו עם זרזיף עליו מסמל מצב נפלא שבו אתה מרגיש שאין שום דבר רע בכלל. שמחה, הנאה, סיפוק. הערכה עד כמה החיים שלך מתנהלים כרגע. ממש נהנה ממשהו שקורה לך….

…החלום על אכילת פירות ים מסמל מצבים בחיים שלך שבהם אתה מרגיש שאתה לא יכול להפסיד או להיכשל שוב. מרגיש שנגטיביזם או אי וודאות מגורשים או נעלמים לתמיד. שם לב לכל הבעיות שלך נעלמות מעצמן לצמיתות. ~חג~ של ניצחון או התקדמות….

…החלום על ראיית לכלוך מסמל בעיות או קשיים שיש להתמודד איתם. תחושות לא נעימות לגבי החיים הקשים או הלא הוגנים. צרה. החלום על אספקת לכלוך או השלכת ערימת לכלוך עשוי לשקף קשיים שאתה מעניק למישהו אחר בכוונה. סימן שאתה מר או מרושע. החלום על דחיפת ערימת עפר מסמל תחושות לא נעימות לגבי כל מה שאתה יכול לעשות עם בעיה מטרידה. דחיפת לכלוך לחור עשויה לייצג תחושות לא נעימות בנוגע לאט לאט לסגירה הרצויה לך. החלום על אכילת לכלוך עשוי לייצג רגשות לגבי כמה נורא לקבל תנאים מאוד לא נעימים. צורך לקבל כלום או מבוכה מוחלטת….

…החלום על מאפה מסמל פינוקים מפוארים, הנאה חושנית או היכרויות רומנטיות. חוויה של הרגשה טובה שהיא ~נפלאה~. חוויה מהנה בה הכל מטופל או שיש תשומת לב קפדנית לפרטים. מרגיש שהכל מושלם. אדם או סיטואציה שמטרתם לרצות אותך לגמרי. החלום על אכילת מאפה עשוי להיות סימן לכך שאתה נהנה מהחיים וקוצר את הפירות שלהם….

…החלום על תחרות אכילה עשוי לשקף מצבי חיים ערים תחרותיים. מתחרים לראות מי יכול לעשות יותר או לחוות יותר ממשהו? זה יכול להיות הייצוג שלך או של מישהו אחר שמשוויץ בכמה דברים שהם יכולים לעשות. שקול את האוכל למשמעות נוספת. דוגמא: צעיר חלם לערוך תחרות על אכילת תות. בחיים הערים הוא התערב עם חבר שיכול לשכב עם הכי הרבה בנות בסוף שנת הלימודים….

…החלום על אכילת קינוח מסמל תחושות נעימות לגבי משהו שנגמר. יתכן שאתה מטפל בעצמך או מעניק לעצמך פרס כעת לאחר שהקושי הסתיים. להתמכר או לחגוג את ההצלחה שלך. שביעות רצון מעבודה שנעשתה היטב. שקול את סוג הפרי או הטעם של הקינוח לסמליות נוספת….

…החלום על מלח מסמל את היותו אובייקטיבי או מנסה להיות מציאותי יותר. החלום על אכילת משהו מלוח מסמל את התחושות לגבי כמה טוב או רע זה מרגיש מבחין באובייקטיביות או באיפוק שלך. הבחנת בעצמך שאתה מרגיש טוב בגלל שלא הלכת רחוק מדי עם החלטה….

…החלום על דגים מסמל מחשבות לא מודעות או אמיתות לא מודעות. דברים שאולי הבחנתם לגבי עצמכם או בחייכם, אך אינם מבינים לחלוטין. להיות מודע למשהו שאתה לא יכול לתפוס לגמרי. מודעות עדינה. באופן חיובי, דגים עשויים לשקף תובנות בעלות ערך. ללמוד דברים חדשים על עצמך או שקודם לכן היה קשה לתפוס אותם. באופן שלילי, דגים משקפים בעיות רגשיות או רגשות שליליים שאתה מבחין בעצמך, אך מסרבים להתייחס לרצינות. יתכן שאתה מודע לכך שיש לך בעיה, אך אינך מבין את הבעיות הבסיסיות שיצרו אותה. תובנות שחומקות ממך. זה גם יכול להיות ייצוג של בעיות שנמצאות באוויר הפתוח, אבל אף אחד לא רוצה לדבר עליהן. אנשים העוברים טיפול או צמיחה אישית חזקה חולמים לעיתים קרובות על דגים ששוחים מתחת לפני המים כדי לסמל תובנות חדשות על עצמם אותם הם מנסים לגלות. גודלו של דג חלומי משקף עד כמה נושא משמעותי או חשוב. דג גדול מסמל משהו שאתה יודע שחשוב, אבל לא מבין. דג קטן עשוי לשקף בעיה קטנה שקשה לכם להבין. דגים כחולים הם מחשבות חיוביות, דגים אדומים הם מחשבות מסוכנות, לא כוונות, או יהירות. דגים ירוקים כהים הם מחשבות אנוכיות. דגים כתומים הם נושאים שיש להם השפעה רבה על הבחירות הנוכחיות שלך. דגים צהובים משקפים מודעות מעודנת עם נושאים שאתה מבחין בהם כל הזמן באים לידי ביטוי בחיים הערים שלך. משהו שלא תוכלו שלא לשים לב אליו. החלום על תפיסת דג מסמל השגת תובנה או הבנה חדשה. ללמוד משהו על עצמך או כיצד פועלת בעיה קשה. לחלום על דגים מתים מסמל דברים ששמתם לב אליהם בעדינות שכבר לא נותנים להם תשומת לב. בעיות שהבחנת בעדינות שכבר אינן חשובות או נעצרות. החלום על אכילת דגים מסמל ביטחון מוחלט בכך שהנושא הובא למנוחות. אתה יודע שמשהו לעולם לא יהווה בעיה יותר. זה גם יכול להיות ייצוג של בעיה שגילית לאחרונה שנפתרת לצמיתות. החלום על דג מעופף מסמל נושאים שאינך מבין לחלוטין, אבל רוצה להיות מעורב בהם. באופן חיובי, זה עשוי לשקף חוסר ניסיון בשילוב עם להיטות. באופן שלילי, זה עשוי להיות סימן לכך שאתה עובר מהר מדי עם משהו או צריך להשקיע יותר זמן בלמידה לפני שאתה מתחייב ברצינות. החלום על אסכולה של דגים מסמל נושאים מסובכים או רב-עובדתיים שאתה מודע להם, אבל לא רוצה לדון בגלוי. זה גם יכול להיות ייצוג של מידה גבוהה מהרגיל של מודעות לבעיות שלך שאין לך בהירות לגבי. בעיה רבת פנים שאתה נתקל בבעיות בהן אתה מקבל תובנות. לחלופין, אסכולה של דגים עשויה לשקף התנהגות קונפורמיסטית או חשיבה קבוצתית שאתה מנסה ללמוד עליה. דוגמה: אדם חלם לראות דג גדול וירוק כהה שוחה למרות האוויר ונתקל בו. בחיי הערות הוא הבחין בעצמו שוקל שוב ושוב להתאבד למרות שלא היה לו מושג כיצד לעשות זאת בהצלחה. דוגמא 2: אישה חלמה שזרקו עליה דג. בחיים הערים גבר שאיתו היא יצאה בטעות אמר לה שהוא אוהב אותה כשהוא שיכור, אבל אז היה נבוך מכדי לדון בגלוי במצב. הדג שנזרק לעברה שיקף את האופן הלא נוח בו נחשפו רגשותיו האמיתיים של האיש נותר ללא דיון, אך שם לב לחלוטין….

…החלום על טאקו מסמל מצבים המעודדים התלהבות, עניין או התרגשות. מרגיש שהכל חיובי כל הזמן. דוגמא: אדם חלם להיות בתחרות אכילת טאקו. בחיים הערים הוא ניסה להוכיח לחברתו שהוא יכול להגן עליה ולדאוג לה. תחרות הטאקו שיקפה את ניסיונו להוכיח לחברתו שהוא עדיין שותף מעניין או מרגש….

…החלום על בשר מסמל מצבים או חוויות שמעניקים לך תחושת ביטחון או כוח. שליטה, שליטה או דרך. החלום על בשר נא מסמל סיטואציה בחיים ערים שבהם אתה רוצה לקחת או לתפוס את השלטון. החלום על אכילת בשר גולמי עשוי להצביע על ממהר שלך או ממהר לתפוס את השלטון. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את רצונך להיכשל או להביך אנשים שרוצים לקחת את הכוח שלך על ידי ~זינוק~ עליהם. לא לבזבז זמן להכין או לחכות למצב שנותן לך שליטה או ביטחון. שקול את סוג הבשר לקבלת משמעות נוספת….

…החלום על אכילת עוף מסמל סיטואציה בחייכם שמעניקה לכם ביטחון. יתכן שאתה מתגבר על פחד או חרדה שהייתה לך….

החלום על אכילת ארוחת בוקר מסמל את מה שאתה חושב או מרגיש כשאתה נכנס לשלב ההתחלה של פרויקט או סיטואציה חדשה.

…החלום על ביצים טריות או לא פתוחות מסמל את הפוטנציאל שמשהו חדש יקרה. פוטנציאל יצירתי. החלום על ביצים סדוקות או פתוחות מסמל פעולה שנעשית או משהו שקורה סוף סוף. הוּלֶדֶת. החלום על אכילת ביצים מסמל קרבה. ביטחון שמשהו יקרה. מצב או חוויה שאתה מכיר היא בלתי ניתנת לעצירה. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את הצורך שלך לקבל את ההשלכות של מעשיך. אם הביצים מקושקשות זה עשוי לשקף מחויבות על גס קבוע. חוסר חשיבות המורגש למצב שמתחיל לקרות. דוגמה: אדם חלם על סבתו שמגישה לו ביצים מבושלות. בחיי הערות אילצה סבתו את אביו העצל של האיש להתחיל סוף סוף לנקות את חצר ביתו. הביצים המבושלות שיקפו את קרבת הניקיון שעמד להתרחש….

…החלום על תרנגול הודו מסמל היבט באישיותך שמרגיש טיפשי. יתכן שאתה או מישהו אחר הביך את עצמך, מרגיש מושפל או מבין שהם לא היו אחראים. החלום לרדוף אחרי תרנגול הודו מסמל את ניסיונותיך להימנע מלהראות מטופשים או להביך את עצמך. החלום על אכילת תרנגול הודו מסמל מצבים שמצדיקים אותך או כובשים מחדש את הגאווה האבודה….