…החלום על מגהץ בגדים מסמל ניסיון להשתכלל או להסיר פגמים. יתכן ותתרגלו משהו או תנקו עותק גס של פרויקט העבודה. יתכן שאתה מנסה לוודא שמשהו מסודר לפני שאתה מציג אותו לאחרים. לחלופין, זה עשוי לסמל שיפור עצמי….

…החלום על ארון בגדים מסמל את הניסיון שלך להחליט כיצד להציג את עצמך בפני אנשים אחרים. להחליט כיצד רוצים להבחין או איזה רושם תרצו לתת. רושם עשוי להיות חשוב לך כרגע או שאתה עובר שלב מעבר בחייך. לחלופין, חלום ארון בגדים עשוי לשקף בעיות בדימוי העצמי שלך או בהתאמה שלך. יתכן שתתקשה להיות עצמך….

…החלום על אריזת חפציך האישיים מסמל תחושות של שינויים קדימה אליה אתה מתכונן. יתכן שאתה ממוקד להתקדם כשאתה שם מאחוריך סוגיות או יחסים בעבר. מתכוננים לעבור מאיזה איזור בחיים שלך. באופן שלילי, חלום על אריזה עשוי לייצג תחושות של צורך לעבור לחלוטין ממבוכות או כישלונות. מרגיש לא נתמך או שהרעיונות שלך אינם רצויים. לוותר לחלוטין על התוכניות או הרעיונות הנוכחיים שלך. החלום על אריזה ופירוק שוב ושוב מסמל אי וודאות או שינויים כאוטי בחייכם. עסק לא גמור. חוסר בהירות היכן אתה באמת עומד או עד כמה המהלך הבא שלך הוא רציני. לא לדעת אם המצב באמת נגמר או לא. מרגיש שההחלטות ממשיכות להתהפך או להתהפך. אתה עשוי להפיק תועלת מניסיון לבסס תחושת בהירות או ניסיון לפתור מצב לא בטוח. החלום על אריזה אינסופית מסמל את תחושותיך לגבי כובד אחריות או ציפיות אינסופיות. החלום על אריזת מזוודות מסמל הכנה לחוויה של משהו אחר. זה יכול להיות גם ייצוג של ראיית הנולד האחראית לפני שאתה מנסה משהו חדש או בוחן רעיונות חדשים שאינם יוצאי דופן עבורך. להבטיח שיהיה לך נוח או שתענה על כל הצרכים שלך אם תנסה משהו חדש. לחלופין, אריזת מזוודות עשויה לשקף את חרדתך לפני הנסיעה….

…החלום על תפירת קרע מסמל את רצונך לתקן מצב בעיה או מערכת יחסים עם פשרה. תפירה של בדים שונים יחד עשויה לשקף פשרה של רעיונות. תפירת בגדים קרועים עשויה לשקף החלטה בוגרת או צנועה. לחלופין, תפירת בגדים קרועים עשויה לייצג צמיחה אישית, לשנות את עצמך או לוודא שלעולם לא תחזור על טעות. החלום על תפירת בגד שלם יחד עשוי לייצג דימוי עצמי חדש עליו אתה עובד. הרבה עבודה קשה כדי להפוך את מי שאתה. עובד קשה לשיפור הגישה שלך. דוגמה: ילדה צעירה חלמה להירדף על ידי ציפור איומה עם מקור מכונת תפירה. בחיים הערים הוריה ניסו לתקן בגדים שלא אהבו כדי שתוכל לחזור ללבוש אותם….

…החלום על לבוש מסמל את האישיות. שקול את הסגנון, הערך והצבע של הבגד לקבלת משמעות נוספת. החלום על החלפת בגדים מסמל שינוי גישה, התנהגות, עניין או התמקדות. משנה את אופן הפעולה או ההרגשה שלך. להתקרב לסיטואציה אחרת או לבחור לשנות. החלום על בגדים צמודים מדי מסמל את האישיות או את אופן הפעולה שמגביל אותך או מעכב אותך. החלום לא להיות מסוגל למצוא את בגדיך לאירוע חשוב עשוי לייצג תחושות של אי יכולת לעמוד בחובות, בדרישות או בציפיות של אחרים. החלום על לבוש שחור מסמל את האישיות שהיא פוחדת או מוגזמת. שאל את עצמך היכן בחייך אתה מפחד או אובססיבי. פחד, שאפתנות או כוונות שליליות אינם מאוזנים. החלום על לבוש ירוק כהה עשוי לייצג את האישיות שהיא חמדנית, יהירה או עסוקה לחלוטין באגו, בזהותו האישית של החולם. מחשבות אובדניות או קנאה משתקפות לפעמים בירוק כהה. החלום על לבוש ירוק בהיר מסמל את האישיות שמתרפאת או משתפרת. זה גם יכול להיות ייצוג של קנאה. החלום על לבוש לבן מסמל את האישיות אמיתית או בעלת כוונות טובות. לחלופין, לבוש לבן עשוי לייצג טיהור הרגלים רעים או אזור שלילי בחייכם. החלום על לבוש ורוד מסמל את האישיות התאווה או נצרכת על ידי שאפתנות. זה יכול להיות ייצוג של תשוקה מינית חזקה. לבוש ורוד עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך להיזהר לא למהר כלום. עיין בסעיף הנושאים לבגדים למבט מעמיק יותר על סמליות הבגדים….

…החלום על תליית בגדים על חבל כביסה מסמל את רצונך להבחין בבעיות שנעלמות מעצמן. אתה עלול להיות עצוב, כועס או נבוך ושומר מרחק מאחרים עד שזה מרגיש טוב יותר. חבל כביסה יכול גם להיות ייצוג של רצונך לא להיות מעורב בבעיות של מישהו אחר. באופן שלילי, חבל כביסה עשוי לייצג מביך מישהו אחר ולגרום לו להתמודד עם בעיה בפני עצמם. לחלופין, חבל כביסה עשוי לייצג את ניסיונותיך להעביר את זמנך בידיעה שהבעיה תתקן את עצמה או שמובטח שאויבים עקשנים יאבדו אם תהיו מספיק סבלניים….

…החלום על אפור בהיר מסמל מצבים בחיים שלך פחות נוראיים. אתה עלול להיות מופתע שמצב רע לא החמיר. באופן חיובי, אפור בהיר עשוי להיות סימן לכך שאתה מרגיש חסך מבעיה או שמשהו לא היה גרוע כמו שחשבת שיהיה. גוונים בהירים יותר של אפור עשויים גם הם לייצג את האינטואיציה. ניתן לטעות באפור בהיר כסוף, במיוחד במקרה של בגדים אפורים בהירים שמשקפים אז בחירות אינטואיטיביות או איזה מזל שאתה מרגיש….

…החלום על מטפל מסמל היבט של עצמך שמתמקד בשמירה על הופעות או בשמירה על מצבים רגשיים מסוימים. מטפל עשוי להופיע בחלום כאשר אתה משיג הצלחה או כוח כלשהו ורוצה לשמור על הופעות או לשמור על רושם טוב. דוגמה: אדם חלם להיות בראש בניין גבוה עם מטפל. בחיים הערים הוא בדיוק ניהל דייט עם אישה שמצא חן בעיניו והרגיש שעליו להשתדל ככל יכולתה לשמור על חיבובה עם בגדים נאים ומסעדות מהודרות….

…החלום על צבע אפרסק מסמל רגשות לגבי מצב שהוא נפלא או מהנה. מרגיש רגיש שמטפלים ברגשות שלך. באופן שלילי, צבע אפרסק בחלום עשוי להיות סימן לכך שאתה נהנה מהקלה רבה מכישלון של אדם נורא או ממוות יתר על המידה. דוגמה: צעיר חלם לראות כתמים בצבע אפרסק על בגדים שרצה להסיר. בחיי הערות הוא שמח לראות את אביו הנורא מת כי זה אומר שהוא יהיה עשיר. הוא נאלץ להתאמץ בכדי להעמיד פנים שהוא לא מרגיש טוב עם המוות והירושה הקרובה מול שאר בני משפחתו בהלוויה….

…החלום על כביסה או כביסה מסמל ניקוי מכוון של הרגלים שליליים או תכונות אישיות שליליות. באופן רצוני לשנות את עצמך או לחשוב אחרת. סיימתם עם אמונות, הרגלים או מצבים מסוימים ורוצים לנסות משהו אחר. שינויים בדרך החשיבה שלך, או באורח החיים שלך התורמים לשיפור עצמי או יותר אושר. בגדים בחלום משקפים את האישיות שלנו. הסגנונות והצבעים מסמלים את האופן בו אנו חושבים, מרגישים או פועלים. ניקוי הבגדים שלך מסמל את הסרת או ניקוי ההיבטים השליליים של האישיות שלך….

…הצבע הצהוב בחלום מסמל להבחין במשהו שקורה או לשים לב לעצמך לחשוב בצורה מסוימת. בעלי חיים, חפצים או בגדים צהובים משקפים אמונות, רגשות או מצבים בחייכם שאתם מודעים לעצמכם. באופן חיובי, הצבע הצהוב מסמל מזל טוב או חוויות חיוביות אוטומטיות או שקורות ללא מאמץ. מבחין בעצמך מחבב דברים או מתקשה. באופן שלילי, הצבע הצהוב מסמל דפוסי חשיבה שליליים שאתה מודע בעצמך. הבחנת בעצמך מפחדת, חסרת ביטחון, נתקלת בבעיה או מחמירה. צהוב יכול גם לשקף חוויות שליליות שאי אפשר לעצור. בעיה קיבלה חיים משלה. מרגיש נאלץ להרגיש או להתנהג בדרכים מסוימות. להיות רגיש מדי להעדפות של אחרים. הסמליות לצבע הצהוב מבוססת על התפיסה האנושית הכללית של צבע השמש במהלך היום מכיוון שאתה יכול לראות הכל קורה. דוגמא: אדם חלם לראות פרפר צהוב. בחיים האמיתיים הוא היה רגיש לשוחח עם רופאיו על טיפול בריאותי חלופי מכיוון שחשש שיגידו לו להפסיק. הפרפר הצהוב סימל אותו מבחין ברגישות שלו לגבי האפשרות שיהיה עליו לוותר על הטיפול הבריאותי האלטרנטיבי שלו. דוגמא 2: אישה חלמה לנהוג במכונית צהובה מכוערת. בחיים הערים היא חשה שהיא נאלצת לקבל החלטות מסוימות כדי לעמוד בציפיות של הוריה. הצהוב שיקף את האופן שבו היא שמה לב לעצמה עושה את מה שהוריה רוצים. דוגמה 3: אישה חלמה ללבוש שמלה צהובה. בחיים הערים הרגישה שעליה לקבל החלטה שתואמת יותר את מה שרוצה משפחתה ממה שהיא רוצה. הצהוב שיקף כיצד היא שמה לב לעצמה שהיא צריכה לעשות את מה שמשפחתה רוצה….

…החלום על העם האמריקני מסמל היבטים של עצמך שעושים בחירה חופשית או שהם עצמאיים. עושה מה שאתה רוצה או לא מאפשר לבעיות להשפיע עליך. להיות מודע למגבלות. דוגמה: צעיר חלם להיות אמריקאי כשבחיים האמיתיים הוא לא היה. בחיים הערים הוא החליט לקנות בגדים יקרים בכרטיס האשראי שלו למרות שהיה שבור….

…לחלום שאתה מתפשט מסמל נשירת עכבות. יתכן שאתה מוותר על אמונות או עמדות מסוימות. התערטלות יכולה להיות ייצוג של גילוי הרגשות האמונות שלך או אמונותיך לאחרים. יתכן שאתה ~נפתח~ לגבי רגשותיך, אמונותיך או כוונותיך האמיתיות. מה שאתה חושב או מרגיש מבהיר לאחרים. ויתור על סודיות. לחלופין, יתכן שאתה חושף בפני מישהו את תחומי העניין הרומנטיים שלך. החלום על אדם אחר שמתפשט מסמל אזור בחיים שלך שחושף את עצמו או מתבהר לך. תובנות חדשות הולכות ומתבררות בעיניך. אתה נעשה מודע יותר לאמת בעניין כלשהו. החלום על הפשטת מישהו אחר מסמל ניסיון להשיג הבנה טובה יותר של אותו אדם. לחלופין, הוא עשוי לשקף מידע חדש או אפשרויות חדשות המתעוררות. התפשטות להכנה לקראת יחסי מין מסמלת חוויה חיובית או רצויה שקרובה להתרחשות. להתפשט ולהחליף בגדים מסמל שינוי גלוי בגישה, בכוונות או בגורמים המניעים. אתה או איזשהו תחום בחייך עובר בגלוי הרחק מאמונות או מטרות מסוימות….

…החלום על קניון מסמל את החיפוש אחר תפקידים, בחירות, אמונות ורעיונות מקובלים. זמן בו אתם מבססים את זהותכם ובוחרים שישפיעו על תחושת העצמי שלכם. הימצאות בקניון מסמלת החלטות, או העדפות שהופכות אותך למי שאתה. קניון מסמל הגדרות חברתיות, או התפתחות חברתית שבה אתה בוחן אפשרויות, או החלטות לגבי מה שאתה רוצה או למי תהפוך. זה משקף את האופן שבו אתה הולך להשיג את מה שאתה רוצה בחיים או בחירות המגדירות מי אתה. חלום על קניון יכול להופיע כאשר אתה מחליט עם מי אתה רוצה לצאת איתו, מבצע שינויים באורח החיים שלך או חווה שינויים באישיותך. החנויות בקניון מסמלות מצבי רוח עם נושאים שמסמלים על סמך תחושותיך או תפיסתך לגבי אותן חנויות. למשל חנות כמו ה- GAP יכולה לסמל בחירה נכונה יותר או שמרנית יותר באורח החיים, כאשר כחנות בגדים אורבנית יותר עשויה לסמל בחירה אישיותית יותר רצויה. אנשי מכירות בקניון מסמלים היבטים באישיותכם שמנסים לשכנע אתכם בבחירה, אמונה או רעיון שאתם שוקלים….

…לצבע הכסף בחלומות יש סמליות של אינטואיציה, מזל או צירופי מקרים. האינטואיציה שלך או ההדרכה הפנימית שלך עוזרים לך לעשות בחירות כדי להוביל אותך למה שאתה צריך בחיים. תובנה, כוח או חופש חדשים שנצברו במקרה. החלום על חפצי כסף מסמל את תחושת האינטואיציה או המזל שקשורים לכל מה שהחפצים מסמלים. החלום על בגדים בצבע כסף מסמל את האישיות בר מזל או אינטואיטיבי. צבעים שליליים עם כסף כמו אדום, שחור או סגול כהה עשויים לשקף מזל רע שלא תוכלו להימלט ממנו. דוגמה: גבר חלם לראות אישה יפה בשמלת כסף. בחיים הערים היה לו מזל יוצא דופן בריצה בבנות שרצה לצאת איתן….

…החלום על משקאות מסמל תחושות לגבי מצב שהוא קל לחלוטין או בדיוק כמו שאתה רוצה. החלום על שתיית משקאות מסמל בעיות או מבוכות שנוצרו בנושאים שהרגשת שצריכים להיות קלים. החלום על שפיכת משקה על בגדים עשוי להוות אכזבה שעליך לטפל בזהירות או להמשיך לקחת עד שייקבע….

…החלום על תפרים רפואיים מסמל אזור בחייכם שאחראי על שמירת מצב או מערכת יחסים שלמה. הרגלים או גורמים השומרים על איזון או אדיבות. החלום על תפרים רפואיים שמשתחררים מסמל פיוס שנכשל. הרגלים וסכסוך ישנים חוזרים. ההתקדמות אבדה. שקול היכן על הגוף שהתפרים הם בעלי משמעות נוספת. החלום על תפרים על בגדים מסמל בחירות, אמונות או מצבי רוח שנשארים על כנם על ידי גורם אחר….