…החלום על חזיר מסמל מצבים בהם משהו הוא רק בשבילך. שיש משהו לעצמך. בידיעה שאתה לא צריך לשתף. התנהגות שממוקדת לחלוטין בתועלת אישית. מבחין בעצמך עושה כל מה שאתה רוצה כל הזמן. באופן שלילי, בשר חזיר עשוי לשקף לעצמך יותר מדי פינוק או לבזבז יתר….

ראה את המשמעות של בשר

…החלום על בשר מסמל מצבים או חוויות שמעניקים לך תחושת ביטחון או כוח. שליטה, שליטה או דרך. החלום על בשר נא מסמל סיטואציה בחיים ערים שבהם אתה רוצה לקחת או לתפוס את השלטון. החלום על אכילת בשר גולמי עשוי להצביע על ממהר שלך או ממהר לתפוס את השלטון. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את רצונך להיכשל או להביך אנשים שרוצים לקחת את הכוח שלך על ידי ~זינוק~ עליהם. לא לבזבז זמן להכין או לחכות למצב שנותן לך שליטה או ביטחון. שקול את סוג הבשר לקבלת משמעות נוספת….

…לחלום על משחק האתגר לרכב בשם ~עוף~ מסמל את הסיכון להוכיח שהכל אינך פחדן או שיש לך יותר ~כדורים~ ממישהו אחר. באופן שלילי, משחק במשחק העוף עשוי לשקף סיכון רב מדי כדי להוכיח את עצמך. יותר מדי אגו כדי לראות מה הכי חשוב. ליוהרה רבה פשוט ללכת ולהגיד לעצמך שמשהו לא משנה. מפחיד את החברים או המשפחה שלך שתסתכן בכל מה שיש לך כדי להיראות חזק או אמיץ יותר ממישהו אחר….

…החלום על אכילת עוף מסמל סיטואציה בחייכם שמעניקה לכם ביטחון. יתכן שאתה מתגבר על פחד או חרדה שהייתה לך….

…החלום על אכילת משהו גולמי מסמל ממהר או ממהר לרצות להשיג מצב. לא רוצה להתכונן או לחכות שמשהו יקרה. ~קפיצת האקדח~ או ממהר. לחלופין, אוכל גולמי עשוי לשקף עשייה במשהו ללא חשש לכמה שהוא מרגיש טוב. באופן שלילי, אוכל גולמי עשוי להיות סימן לכך שאתה לא מוכן. חוסר סבלנות מסוכן או גס. החלום על דברים שאינם אוכלים גולמיים עשוי לשקף רגשות גולמיים. זה גם יכול להיות ייצוג של רצון לעשות באופן לא קונבנציונאלי משהו לעצמך….

…החלום על נפט מסמל את רצונך לגרום למצב בחייך להתנהל בצורה חלקה יותר. שמן עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך להשקיע מאמץ או חמלה במשהו כדי להניע דברים. לחלופין, שמן עשוי לשקף את האופן שבו אתה מאשר מחדש את יחסיך באהבה, אמון או חמלה. החלום על נפט גולמי מסמל משאבים ניתנים לניצול. משהו שיש לך שתמיד מבוקש מאוד. באופן שלילי, נפט גולמי משקף ניצול לרעה של משאבים או תחושה שמישהו אינו ניתן לעצירה. החלום על חביות נפט משקף משאבים שיש לך שתמיד מבוקשים. מישהו תמיד רוצה את מה שיש לך….

…החלום על גילוף משהו מסמל את רצונך שיהיה לך משהו בדיוק כמו שאתה רוצה. זה יכול להיות ייצוג של מאמצים להיזכר בצורה מסוימת. החלום על פסל גילוף מסמל תחושות לגבי הבחנתך במשהו שעבדת קשה עליו. הבחנת בעצמך שעשית לעצמך משהו. מחשבות משוכללות שנבנו בקפידה. החלום על גילוף בשר עשוי לשקף ביטחון או עוצמה מוחלטים באזור כלשהו בחייכם. כוח או שליטה שמטופלים בדיוק כמו שאתה רוצה. החלום על גילוף משהו בעץ מסמל את רצונך להרגיש שמערכת יחסים או מצב ייזכרו לטובה. דוגמא: אישה חלמה על בז גילוף בעץ. בחיים הערים היא הרגישה טוב לשים לב כמה קשה היא עבדה לטפל ולהישאר בראש סרטן. דוגמה 2: אדם חלם לראות מישהו שאנשים אחרים מטילים ספק בכך שהוא מסוגל לחצוב פסל מעץ. בחיי הערות הוא הרגיש שחבריו מטילים ספק ביכולתו ליצור מעצמו משהו בתחום הפסיכולוגיה….

…החלום על קיבה מסמל להקל על מצב אחר למישהו אחר. עושה את כל העבודה הקשה כדי שמישהו אחר לא יצטרך. דוגמא: אדם חלם שיציעו לו לחת עוף לאכול. בחיי הערות הוא היה חולה בביצוע משימה שהבוס שלו רצה שהקל על חיי הבוס שלו, אך פחד לדבר. הוא שקל לבסוף לדבר בעד עצמו….

…החלום על עוף החול המיתי מסמל התנהגות חופשית ועצמאית באופן אגרסיבי. זה יכול להיות ייצוג של אנשים שמפחידים אותך אם אתה לא נותן לו לעשות מה שהם רוצים….

…החלום על מינרלים שנמצאים במזון או במים שלך מסמל תחושות שאדם או סיטואציה תמיד מחפשים אחריך מבלי לשאול. תמיד יש מספיק דברים טובים בשבילך מבלי שתצטרך לחשוב על זה יותר מדי. משהו מועיל ללא סיכון כלשהו. החלום על מינרלים בצורת אבן קריסטל גולמית מסמל יופי גולמי. מרגישים שמישהו או משהו כל כך מדהים שאכפת להם מכל מה שאתה רוצה בלי שאלה או לחץ. מרגיש שמשהו או מישהו מושלם כשהם לא מלוטשים, עצלנים או נותרים כמו שהם. מרגיש שזה נפלא לעולם לא צריך לשנות, לעולם לא להרגיש שליטה בשום צורה שהיא, או מעודדים אותך להיות עצמך. להרגיש טוב לשים לב למשהו לא צריך לשנות….