…החלום על מדרגות מסמל לאט לאט לעשות משהו בדרך הקשה להתקדם במצב. עלייה במדרגות מסמלת לעיתים קרובות שיפור, הישגיות או הגעה לרמות גבוהות יותר של מודעות והבנה. אתה מתקדם רגשית, רוחנית או חומרית. אם יש לך בעיות לעלות במדרגות זה עשוי לסמל בעיות שלא תוכל להתקדם בחייך. עלייה במדרגות עשויה גם לסמל מאבק או אתגר שעליכם לסבול כדי להגיע לרמה גבוהה יותר של הבנה, הצלחה או כוח. לרדת במדרגות מסמל לרוב רגרסיה רגשית, או מצב שהולך ומחמיר. למשל הליכה למרתף שלך עשויה לסמל נסיגה להיבטים אפלים יותר של מחשבות הלא מודעות שלך. יתכן ומצב חיים ערני הופך להיות מלחיץ יותר או לא נעים יותר להתמודד איתו. הליכה במדרגות עשויה גם לסמל את הקלות התנאים עם סיום האתגר או המאבק . יתכן שאתה מתמודד לאט עם אתגרים כדי להגיע לבעיה גדולה יותר. לחלום שאתה הולך במעלה מדרגות ביתך לעבר קומה אחרת מסמל הגעה למצב חדש או למצב רגשי. המדרגות עצמן במקרה זה לא יכולות להיות רלוונטיות כמו לאן אתה הולך….

…החלום על מדרגות נעות מסמל סיטואציה שכל דבר בודד נעשה עבורכם בזמן שאתם מחכים שזה יקרה. מישהו יכול לשאת אותך במצב או לטפל בכל מה שאתה צריך. התקדמות בקלות. עולה או יורד ביטחון. מעט מאמץ מצידך כשאתה מגיע לרמה אחרת של תודעה, או שלב חדש בחיי הערות שלך. עלייה במדרגות נעות מסמלת התקדמות קלה. עלייה איטית בהבנה או בביטחון. ירידה במדרגות נעות יכולה לסמל רגרסיה או חזרה להרגלים ישנים. זה יכול גם להצביע על בעיות ותקלות שיוצאים לאט לאט משליטתך. לחלופין, ירידה במדרגות הנעות משקפת חזרה איטית למצב רגיל….

…החלום על האסון ה -11 בספטמבר עשוי לשקף חוויות חיים ערות שמרגישות נורא עדות לאובדן רוח חופשית. מרגיש שמשהו שלילי גרם לצמיתות לחוסר ביטחון או חרדה. מרגיש שאירוע גרם לך לעולם לא ליהנות שוב מחופשך. לחלופין, חלום על 11 בספטמבר עשוי לשקף חוסר אמון או זעזוע שמישהו מנסה בכוונה להרוס דבר טוב לצמיתות. מול המציאות הקשה שיש הצלחה וחופש הם הרבה יותר קשים ממה שחשבת. מרגיש שמישהו יותר משוגע ומסוכן ממה שהאמנת….

…החלום על פריצת אובייקט מסמל תחושות של אובדן או כישלון באזור כלשהו בחייכם. יתכן שאתה חווה שינוי לא רצוי. סיטואציה או מערכת יחסים הוכיחו את עצמם כלא טובים כמו שחשבו שהם היו. הפסד לא צפוי. לחלופין, חלום על אובייקט שבור עשוי לשקף הרגלים מיושנים או להיות סימן לכך שאתה צריך לנסות משהו חדש בחייך. חלום על אובייקט שבור עשוי לייצג גם תחושות של רשלנות או אכזבה. החלום על הפסקה מהעבודה עשוי לייצג מצבים בחייך שאתה משתעמם מהם או מותש רגשית מהם. באופן שלילי, הפסקה בעבודה עשויה לשקף הסחות דעת או להיות סימן לכך שסדרי העדיפויות שלכם אינם ישרים….

…החלום על שעון מסמל מודעות של ~מה השעה~ כל הזמן. תחושה מתמשכת של משמעות המצב בסופו של דבר. תחושה חזקה של מה שאתה צריך לעשות או של מה אי אפשר להימלט. לחלופין, שעון עשוי לשקף את תחושותיך לגבי הצורך להאיץ או להאט במצב. החלום לבדוק כל הזמן שעון או לצפות בו עשוי לשקף את החרדה שלך מלהיות לא מוכנה למשהו. יתכן ויש לך מועדים שאתה חושש מהם. החלום על שעון שנע מהר מדי עשוי לייצג תחושה שאין מספיק זמן לעשות את מה שרצית באמת במצב. תחושה של ממהרים או שמשהו יוצא לך מהידיים. הזמן אינו לצדך. אתה עלול להרגיש שאתה לא יכול לעצור משהו. החלום על שעון הנע לאחור מסמל התקדמות או בעיות שאתה מרגיש שמתהפכות. באופן שלילי, אתה עלול להרגיש שאתה תקוע בחריץ. באופן חיובי, זה עשוי לשקף רגע של התחדשות או שיקום. החלום על קביעת שעון עשוי לשקף קביעת סדר יום. הגדרת ~מה השעה~. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה דואג לדברים לעשות את מה שהם אמורים לעשות. שעון עצור או שבור מופיע לעתים קרובות בחלומם של חולים סופניים או חולים גוססים. השתקפות של הרגשה שהזמן אינו בצד שלך. דוגמה: אדם חלם לראות שעון שבור ולהרגיש שהזמן נגמר. בחיי הערות היה לו מחלה סופנית וציפה למוות. דוגמה 2: אדם חלם לראות שעון עוצר ואז לראות חלון נפתח באור לבן בוהק. בחיים ערים הוא נפטר זמן קצר לאחר החלום….

…החלום על היותך בתיכון מסמל חרדה או דאגות שיש לך לגבי השגת כוח, משאבים או מעמד. כמה טוב אתה נתפס על ידי אחרים או כמה טוב אתה מבצע בחיים. אתה רוצה יותר אחריות, מעמד או להרגיש מסוגל יותר. אתה מנסה לשפר את עצמך בצורה כלשהי. התיכון מצביע על חוסר ביטחון, או חרדות עד כמה אתה מרגיש כבן אדם חזק. השתתפות בשיעורים ספציפיים בבית ספר עשויה לייצג את אופן החשיבה שלך. לדוגמא, שיעורי היסטוריה עשויים לשקף את הבחינה המחודשת של העבר ושיעורי המתמטיקה את ניסיונותיך לפתור בעיה קשה. אם למדת במספר בתי ספר תיכוניים שונים אזי כל בית ספר עשוי לשקף רמת קושי או לחץ שונים בחייך. דוגמאות למצבי חיים שעשויים לעודד חלומות בבית הספר עשויים להיות עצבנות לגבי היכרויות עם מישהו, חרדה מעבודה, או אכפתיות עמוקה כיצד אחרים יגיבו לפרויקט שאתה עובד עליו או תוכניות שיש לך. לחלום על מיקומים בלתי נשכחים מסוימים בבית ספר בו למדת עשוי לשקף מצבים רגשיים עכשוויים בהתבסס על אותם זיכרונות. לדוגמה, אם מישהו פגע ברגשותיך או גרם לך לחשוש ממה שהוא חושב במיקום מסוים (מסדרון, פתח או אחורי של חדר) בחלום זה עשוי לשקף את החששות שלך לגבי מה שאנשים אחרים חושבים….

…החלום על מסדרון בית ספר מסמל חרדה או דאגה ממשהו שחשוב לך ברגע מעבר. ייתכן שאתה מודאג או מודאג משינוי שאתה מבצע. מסדרונות בתי ספר עשויים גם לשאת סמליות אישית לרגשות עכשוויים על בסיס זיכרונות שהיו לך בנקודות ספציפיות במסדרון. לדוגמה, אם מישהו פגע ברגשותיך או גרם לך לחשוש ממה שהוא חושב במיקום מסוים (מסדרון, פתח או אחורי של חדר) בחלום זה עשוי לשקף את החששות שלך לגבי מה שאנשים אחרים חושבים….

…החלום על זיהוי המתקשר מסמל ראיית הנולד לגבי האופן שבו יתברר מצב, או ציפיות לגבי איך משהו עשוי להשפיע עליך רגשית אם תבחר להוציא אותו או לאמץ אותו. אתה יודע מה זה משהו או איך זה ייצא לפני שאתה באמת חווה אותו. החלום על לא להסתכל על זיהוי המתקשר שלך עשוי לייצג אי אכפת לאיך מצב יתגלה או ישפיע עליך רגשית. החלום לראות את ~שיחה לא ידועה~ במזהה המתקשר שלך מסמל ראיית הנולד לגבי מצב שגורם לך להרגיש זהיר או כאילו אי אפשר לסמוך עליו. החלום לראות מסך זיהוי מתקשר ריק עשוי לסמל את ראיית הנולד שלך לגבי מצב שלעולם לא יהיה מה שאתה רוצה או מקווה שיהיה. דוגמה: אדם חלם לראות את שמו של חבר ותיק בתצוגת השיחה שלהם ולהרים טלפון. החבר הזה היה מישהו שתמיד גרם להם להרגיש מודעים לעצמם. בחיים האמיתיים החולם עמד לעשות שינוי דרמטי באורח החיים. שמו של החבר בתצוגת השיחה שיקף את ראיית הנולד שלהם כיצד ביצוע השינוי הגדול יתחיל ~לחבר~ אותם לדאגה ממה שאנשים אחרים חושבים. הם ידעו למה לצפות מהשינוי כיוון שזמן השינוי קרוב….

…החלום להיות בתוך חדר שמעולם לא שהית בו בעבר מסמל את המרחב האישי ואת הגבולות שאתה מרגיש במצב. מה שאתה מרגיש שאתה יכול או לא יכול לעשות בחיים. קירות סגורים עשויים לשקף חוסר ברירה או יכולת לפעול. קירות מרוחקים עשויים לשקף הרבה זמן פנוי ואפשרויות. שקול את סוג החדר למשמעות נוספת. חדרי שינה הם מחשבות פרטיות, מטבחים הם הכנה, שירותים הם בעיות עם ניקוי, וסלון הם נושאים שאתה מרגיש מרוצה מהם. החלום על חדר ריק מסמל אזור בחייך בו שום דבר לא קורה. אם החדר התמלא בעבר ברהיטים או בחפצים, אך כבר אינו יכול לשקף תחושות של ריקנות או שאין להם מטרה. דוגמה: אדם חלם להיתקע בחדר קטן מדי. בחיי הערות הוא חש כלוא בחובות. דוגמא 2: אישה חלמה להיות בחדר עם קירות רחוקים גבוהים. בחיים הערים היא ניסתה להתגרש ובעלה הקשה גרם לעיכובים וגרם לה לעשות את כל העבודה. הקירות הרחוקים שיקפו את האתגר העצום שחשה להשיג משהו, כאילו לעולם לא תוכל להתקרב למטרה שלה. דוגמא 3: אישה חלמה על חדר ריק. הערתי את חיי בתה עברה לבד והשאירה אותה לחיות לבדה. היא הרגישה שלחייה כבר אין שום משמעות….

…החלום על אהיל מסמל את האופן בו אתה מתעדכן, מרגיע או מספק הבנה ברורה. איך מרגיש מקור התובנה, ההשראה או הרגיעה שלך. החלום על אהיל שבור מסמל תחושות שמקורות המידע, ההבנה והביטחון שלך נפגעים איכשהו. כבר לא להיות מסוגל להרגיש בנוח ששום דבר לא משנה. אהילים מכוערים עשויים לייצג מקורות מידע או סיוע לא נעימים או לא מושכים. קבלת עזרה מאנשים שאתה לא אוהב או מרגיש שיש לך משאב נחות. הגדרה לא נוחה לתפקד בה. אהילים יפים או מושכים עשויים לייצג תחושות נעימות לגבי מקורות המידע או העזרה שלך. מרגיש נוח לחשוב ששום דבר לא משנה. משפחה, חברים או מצבים שמרגישים טוב להיעזר בהם. בעל משאב מעולה או הגדרה נוחה לתפקד בו….

…החלום על חדר סודי מסמל את הפוטנציאל המוזנח שלך או מימוש היבטים שלא התגלו בעצמך. כשהבנת שיש לך יותר ממה שחשבת או שמשהו אפשרי לאחר שהאמנת שזה לא היה. ייתכן שהגיע הזמן להפעיל מחדש משהו ששכחת או נטשת. מרגישים תקווה שוב לאחר שהאמינו שעבר יותר מדי זמן. באופן שלילי, חדרים נסתרים או סודיים עשויים לייצג בעיות מסתוריות שאתה מנסה להתמודד איתן. החלום על חדר אסור עשוי לייצג פעולות או חוויות שאתה מפחד לבצע. זה יכול להיות ייצוג של התחושה שלך שנושא הוא רגיש לזמן. מתח בין אזורים שונים בחייכם שלא יאפשר לכם להרגיש בנוח להסתכן. סימן לכך שייתכן שתצטרך לרדוף אחר מטרה לאט ובזהירות. דוגמה: צעיר חלם למצוא חדר סודי במרתף אביו ובו חפצי ערך. בחייו הערים הוא דאג לבצע רכישה יקרה להחלפת משהו שהיה בבעלותו, אך עד מהרה הבין שמה שכבר היה בבעלותו לא נשבר למעשה לאחר שניקה אותו. החדר הסודי שיקף את הפתעתו מכך שהציוד הנוכחי שלו מתפקד באופן מושלם לאחר שהאמין שהוא שבור. דוגמא 2: אדם חלם למצוא חדר סודי עם ליצן דיכאוני. בחייו הערים הבין כי הדיכאון שלו עשוי להיות קשור למבוכה גדולה מנעוריו לאחר שבילה שנים בלי להבין מדוע הוא בדיכאון. דוגמה 3: אישה חלמה על חדר אסור. בחיים הערים היא רצתה להתגרש מבעלה, אך חששה שהוא יעבור אלימות אם תנסה….

…החלום על חץ מסמל אנרגיה המופנית אל מטרה או פעולה שננקטה כדי להשיג משהו. מה שאתה עושה כדי להשיג את מה שאתה רוצה. החלום על ירי חץ מייצג נקיטת פעולה לקראת מטרה או תוצאה. מיקוד או ייחוד למשהו. להגיע למטרות שלך, החלום על היורה בחץ מסמל את התחושה שלך להיות ממוקד או להיות מיוחד. החלום על חץ שבור מסמל אכזבות או אין אונות להגיע למטרות שלך. החלום על חץ מצביע מסמל בעיות או בעיות שמצביעים עליך. זה גם יכול להיות ייצוג של תובנה לכיוון שאתה צריך לקחת בחיים שלך….

…החלום על אדם שחור מסמל היבט באישיותך שמעדיף להרגיש טוב לפני כל השאר. מתן עדיפות לשמירת האושר שלך או הימנעות מקנאה לפני כל השאר. לעתים קרובות השתקפות של חשיבה רצונית או מצב של חוסר. באופן חיובי, אנשים שחורים מייצגים את שמירת התקווה בחיים במצבים מסוכנים או איומים. מסתכן בהכל כדי להישאר בטוח כאילו שום דבר אחר לא משנה. מנסה קשה להשיג את מה שנחשב בלתי אפשרי. עולה מעלה כשהכל על הקו. הרחקת משהו נפלא מ~מטומטם ~בכל מחיר. באופן שלילי, אנשים שחורים מייצגים רצון לפני כל חשיבה רציונאלית. חשיבה משאלה לפני בחירות מציאותיות. לעכב את עצמך כי אתה נותן עדיפות רבה מדי להרגיש טוב. יתכן שאתה לא מאמין בעצמך מספיק. בחירות מואצות או מסוכנות מכיוון שאתה דואג יותר מדי להתקדם או לחבב משהו. זה יכול גם לחפש תענוגות מסוכן או מסוכן. אתה או מישהו אחר שמציב את הרגשות שלהם בפני אחרים. אנשים שחורים בחלומות יכולים גם לשקף רגשות לגבי האיום של אובדן מוחלט. להרוס את עצמך בקנאה משלך או בלהיטות יתר. באופן שלילי, אנשים שחורים בחלום עשויים לייצג גם רעות או נקמה. לחלופין, אנשים שחורים יכולים גם לייצג בימירות ולהימנע מלהתמודד עם הבעיות שלך או לרמות אחרים כדי להרחיק את עצמך מהפסד בכל מחיר. ייאוש שאתה או מישהו אחר צריכים להימנע מקנאה. אנוכיות שעושה כל שביכולתה כדי להימנע מאיבוד המקום הראשון. מנטליות יהירה ~הכל או כלום~. אנשים שחורים עשויים לייצג כעס או חוסר רגישות רב עוצמה אם תחילה לא מטפלים ברגשותך או של מישהו אחר. קנאה מרוצה או מרושעת מכיוון שאינך מרגיש טוב עם הדרך שלך. יהירות או רושעות אם לא זכית לנצח במשהו. אנשים שחורים יכולים גם לייצג היבטים חיוביים של האישיות אם הם חברים אישיים או ידוענים שאתה מקשר איתם תכונות חיוביות. אנשים שחורים יכולים גם להיות ייצוג הגאווה התרבותית שאדם שחור מרגיש לגבי עצמם אם גזע הוא נושא רציני בעיניהם. החלום על קיום יחסי מין עם אדם שחור עשוי לייצג חווית חיים ערה בה אתה נהנה להוכיח את עצמך או להיות בלתי ניתן לעצירה. באופן שלילי, לחלום על קיום יחסי מין עם אדם שחור עשוי לשקף את ההנאה שלך ולהעדיף לסגור את עצמך מהזכייה במקום להרגיש טוב. החלום על אדם שחור קירח עשוי לשקף חוסר ביטחון רב עוצמה באובדן כאשר אתה עושה כל מה שאתה יכול להחזיק. מרגיש ששום דבר בחיים לא דואג לך בכלל כשאין לך כלום, אלא תקווה. אם אתה חולם על אנשים שחורים מושכים מינית זה יכול לסמל את החשק המיני החזק שלך למישהו שחשבת עליו. זה יכול להיות ייצוג של פיתוי מסוכן שקשה לעמוד בפניו. אם אתה חולם להיות נשדד על ידי אדם שחור מסמל בחירה שעשית או מישהו אחר כדי למנוע קנאה או מבוכה שגורמים לבעיה גדולה. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות אובדן בגלל קנאה של מישהו אחר. ראיית אדם שחור שרירי מאוד עשויה לסמל משאלה עוצמתית להרגיש טוב שקשה להתגבר עליו. יתכן שתתקשה לעמוד בפיתוי או להתגבר על קנאה של מישהו אחר בך. מבחינה היסטורית, אנשים שחורים בחלומות היו סימנים גרועים ולעתים קרובות הופיעו לפני שהמזל הרע או הטרגדיה יכהו. הסיבה לכך היא שהם משקפים את הכוח הרשלני של החולמים להרגיש טוב שמונע מהם לראות את הסכנה או הסיכונים העומדים לפניהם. לאדם שחור החלום על אדם שחור עשוי פשוט לשקף היבט באישיותו שבו מראה ובגדים הם סמלים חשובים יותר. לחלום על אנשים מהגזע שלך לא תמיד משמעותי אלא אם כן ישנם גזעים אחרים. תווי פנים, לבוש או הרגשות שאתה מקבל מאנשי החלום חשובים יותר. דוגמה: אישה חלמה שגבר שחור ירה בה בחזה .. בחיים האמיתיים בת האישה נפטרה בתאונת דרכים והיא התאבלה על מותה כשהגיע חשבון ההלוויה. הגבר השחור שירה בה ייצג את משאלתה להרגיש טוב עם מות בנותיה על ידי רכישת לוויה יקרה שלא יכלה להרשות לעצמה. הזריקה ייצגה את החשבון היקר שהתקבל. דוגמא 2: אישה חלמה לראות גברים שחורים שהיא מאוד נמשכת אליהם. בחיים האמיתיים היא התקשתה להשיג את עבודת החלומות והחבר שהיא רוצה. הגברים השחורים ייצגו את מודעותה לעצמה ממשיכה להיות מלאת תקווה לקבלת העבודה והחבר למרות שסיכוייה מעולם לא התקרבו. דוגמה 3: צעיר חלם לראות גבר שחור חסר ביטחון שנשען על קיר. בחיי הערות הוא היה שבור תוך שהוא עושה כל שביכולתו כדי לשמור על יציבות כלכלית מבלי לרצות להביך את עצמו בבקשה לעזרה….

…החלום על דרום אמריקה מסמל הלך רוח שמרגיש שאף אחד לא צריך לדאוג לך אלא אם כן צריך. מרגיש שאנשים אחרים תמיד גורמים לך צריך להוכיח לעצמך עניין. להרוויח הכל לבד או שלא יהיה לך מישהו שיעשה לך טובה. באופן חיובי, דרום אמריקה עשויה לשקף גאווה במה שהרווחת בעצמך. הגנה על זכותך ליהנות ממה שהרווחת. דוגמה: אדם חלם להיות דרום אמריקה. בחיים הערים הוא היה שבור והתקשה ממש לנסות לקדם בזול את אתר האינטרנט שלו. איש לא ייתן לו הזדמנות….

…לחלום על קרסוליים מסמל גמישות אישית. רמת הביטחון שלך לגבי מה שאתה יכול או לא יכול לעשות. זה יכול גם להיות ייצוג של הביטחון שלך לגבי אמונות או מטרות מסוימות. קרסוליים בריאים עשויים לסמל את האמונה שאין שום דבר רע במה שאתה עושה. נושאים שאתה אפילו לא מחשיב כבעיה או תחושה שניתן לשנות משהו בקלות. החלום על נקע בקרסול מסמל מכשולים או קשיים בהתקדמות שלך. החלום על קרסול שבור מסמל אובדן מוחלט של ביטחון או גמישות. עובדות חדשות או ביקורת שקיבלת הפיגו אמון באמונותיך או במטרותיך. החלום על קרסול מדמם מסמל אובדן הדרגתי של ביטחון או גמישות. להבין שמשהו שאתה עושה ~עלול~ להיות לא בסדר. זה יכול להיות ייצוג של כללים חדשים או משטר מחמיר….

…החלום על חלון מסמל נקודת מבט או תובנה על האירועים העכשוויים. לראות משהו יותר ברור. השקפה על סיטואציה. זה גם יכול להיות ייצוג של היכולת שלך לראות קדימה. מבחין או מרגיש אילו אפשרויות עומדות לפנינו או מה עומד לקרות. החלום על חלון שבור מסמל הזדמנויות אבודות או לעולם לא לחשוב על העתיד בצורה מסוימת. לא להרגיש טוב עם העתיד בכלל או להרגיש שהזדמנות בוזבזה. החלום על שטיפת חלון מסמל הבהרת נושא מעוות. ביטחון מחודש באפשרויות עתידיות. החלום על כניסה לחלון מסמל ניצול הזדמנויות בלתי מוגבל או סודי. זה עשוי לשקף מצבי חיים ערים שבהם אתה יוצר הזדמנויות משלך או גורם לחוסר סבלנות לקרות משהו. החלום להסתכל דרך חלון מסמל תובנה לגבי המתרחש או את התחזית שלך לעתיד. לראות קדימה או מה שאתה מרגיש הולך לקרות. זה גם יכול להיות ייצוג התקוות שלך למה שעומד לבוא. החלום על מישהו שמסתכל בחלון שלך עשוי לייצג מצבים המאפשרים לאנשים לראות מה אתה באמת חושב. אחרים מקבלים תובנה בך. החלום על התבוננות בחלון מייצג הצצה לתובנה, נקודת מבט או נקודת מבט על סיטואציה או מערכת יחסים. החלום על חלון ערפילי מסמל בלבול או התנהגות לא ודאית שמקשה עליך להבחין או לחשב תוצאה עתידית. דוגמה: אישה חלמה לראות חפץ פין גדול בתוך חלון חדר השינה של אחיותיה. בחיים הערים היא קיבלה תובנה מדוע החבר של אחותה היה מטומטם כל כך….

…החלום על שואב אבק מסמל את העיסוק או המוטיבציה שלך להתמודד סוף סוף עם בעיות. שם לב לדברים שחולפים. להיות יזום או מכוון לפתרונות. מנקה את המעשה או הגישה שלך. התמקדות בסופיות או בהבהרת משהו. שם לב לנגטיביזם או לבעיות שצריך להיעלם. לשחרר את עצמך מרעיונות מיושנים והרגלים רעים. לסדר את חייך. החלום על שואב אבק שבור מסמל את המוטיבציה האבודה שלך או את היכולת לסדר איזשהו אזור בחייך. מרגיש שלא ניתן לקבל את המראה האחראי או המקצועי שאתה רוצה. דוגמה: אדם חלם להשתמש בשואב אבק. בחיים הערים הוא סוף סוף התמודד עם מספר נושאים שבעבר הסיח את דעתם מכדי להתמודד איתם. היה לו מוטיבציה רבה לעשות זאת….

…החלום על העם האמריקני מסמל היבטים של עצמך שעושים בחירה חופשית או שהם עצמאיים. עושה מה שאתה רוצה או לא מאפשר לבעיות להשפיע עליך. להיות מודע למגבלות. דוגמה: צעיר חלם להיות אמריקאי כשבחיים האמיתיים הוא לא היה. בחיים הערים הוא החליט לקנות בגדים יקרים בכרטיס האשראי שלו למרות שהיה שבור….

…החלום על תנור מסמל משאלה לוודא שמשהו מושלם. מקדישים זמן לוודא שמשהו בדיוק מתאים. הכנה שלוקחת זמן או טיפול. תנור עשוי להופיע בחלום כשאתה חווה הריון. החלום על תנור שבור עשוי לשקף תחושות של חוסר יכולת להיות זהירים או מתחשבים לעשות משהו כמו שהיית רוצה….

…החלום על אדם שעור עורו מסמל תחושות לגבי היותו מנותק בכוונה תחושה טובה שוב באופן כלשהו. אושר או מטרה מנותקים לצמיתות. מרגיש נאלץ להרגיש שלעולם לא יהיה לך משנה. החלום על הפשטת בעל חיים מסמל אזור בחיים שלך שאתה מרגיש שהוא נחות לצמיתות. שקול את החיה כמשמעות נוספת. החלום להיות חסר עור מסמל חוסר יכולת להרגיש אי פעם טוב או חשוב. מרגיש שאושר או נוחות אבודים לצמיתות. הרגשה נקרעת בגדול בלי שום יכולת להגיב או להתגונן. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו שקורע את עורו לחלוטין. בחיי הערות הוא חשש שאביו יחתוך אותו מירושתו וישאיר אותו שבור למשך כל חייו….

…ראיית אף מסמלת את החוש האינטואיטיבי שלך, הקשבה לאינסטינקטים במעיים שלך או את היכולת להרגיש מצב בחוץ. אף עשוי לשקף עד כמה אתה יכול לחוש בעיה. החלום עשוי גם להציע את הצורך שלך ללמוד עוד על מצב שעומד על הפרק. החלום על אובדן האף מסמל חוסר יכולת לחוש בעיות או להרגיש מצב בחוץ. תחושת האינטואיציה שלך נפגעת ואתה לא מקשיב לאינסטינקטים הבסיסיים שלך. לחלום שהאף שלך מדמם מסמל בעיה או הסחת דעת שמעכבת את האינטואיציה או את אינסטינקט המעיים שלך. משהו מקשה עליכם לעשות את הבחירות הנכונות. החלום על אף שבור מסמל את תחושת האינטואיציה או האינסטינקטים של המעיים שנפגעים לחלוטין. ייתכן שבעיה עקבה לצמיתות או השאירה אותך ~בחושך~. אתה לא יכול להרגיש את הדרך לצאת מבעיה. החלום לנקוט את האף מסמל בעיות מביכות שמטופלות בהן שהן הכי שמורות פרטיות. לראות אחרים מנקים את האף עלול לייצג חוסר שיקול דעת בלתי הולם או גבולות עם נושאים אישיים מביכים….

…החלום על הגברת הראשונה מסמל אינטואיציה או בחירות אינטואיטיביות התומכות בכוח או בשליטה מוחלטת. אתה או מישהו אחר שעושה כל מה שצריך ממך כדי לתמוך בתפקיד מוביל. לעשות כל מה שנדרש כדי לתמוך במצב או אדם חזק יותר מכיוון שאתה לא ייראה טיפשי. לחלופין, הגברת הראשונה עשויה לשקף היבט באישיותך המבוסס על תחושותיך החזקות או הכנות ביותר כלפי הגברת הראשונה. דוגמה: גבר חלם על מישל אובמה, מישהו שהוא חש כי הוא מסכן הכל כדי לתמוך באחרים בהישגים חזקים משום שהיא ויתרה על חיי מקצוע מכניסים כדי לתמוך בנשיאותו של ברק אובמה מכיוון שהיו פעם בהזדמנות חיים. בחיים הערים הוא היה שבור ואביו העניק לו את התמיכה הכספית הנדרשת כדי להספיק לכתוב ספר רב מכר מכיוון שהוא היה מומחה מדהים בתחומו ואביו ידע שהוא יהיה טיפש לא לתמוך בו בכתיבתו….

…החלום על שעון יד מסמל תחושות של קלות לגבי שינוי גודל המצבים, הידיעה מה צריך לעשות בהמשך, או הבנה אינטואיטיבית של האותות שאתה מקבל מאנשים או סיטואציות. מרגיש שקל תמיד לדעת מה לעשות הלאה או אילו פעולות הם בראש סדר העדיפויות. באופן מטפורי תמיד ~לשים לב מה השעה~ ללא מאמץ. יכולת, ניסיון או מומחיות המאפשרים לך להישאר בראש העניינים. החלום על שעון שבור מסמל את התחושה שלך שאינך יודע מה עליך לעשות כאשר קורה בעיה או משהו חשוב. היכולת שלך להישאר בראש מצב או בעיה נפגעת. הרגשה שחסרות לך תשובות או ידע נדרש אם תתעורר בעיה. מרגיש מנותק מתחושות מיומן או תמיד בשליטה במצב….