…החלום על דלקת ריאות מסמל מצב בחיים שלך שבו אתה לא מרגיש טוב מרגיש את הפוטנציאל לחוות הפסד גדול אם אתה לא זהיר לחלוטין. ~פסק זמן~ מסוכן או מסוכן. איום של כישלון מוחלט אם אתה לא לוקח חופש או מתאושש. דלקת ריאות בחלום עשויה להיות סימן לכך שאינך מרוצה או מאוכזב מהצורך להתאפק עד שהתנאים ישתפרו בגלל בעיה רצינית….

החלום על גופך שמרגיש כואב מסמל עד כמה אתה מרגיש שחוק ממצב חיים ער. תשישות פיזית, נפשית או רגשית. סימן לכך שאתה זקוק לזמן הרחק ממישהו או משהו. שקול היכן על הגוף אתה כואב לקבלת משמעות נוספת. החלום על פצעים בגופך מסמל כאב מתמשך או טינה על מצב או מערכת יחסים. יכול להיות שאתה לא מוכן לסלוח או להמשיך הלאה. פצע יכול גם להיות ייצוג של תזכורת לחיים ערים לטעות שעשית….

החלום לקבל או לראות מישהו עם עין שחורה מסמל סכסוך של השקפות או רעיונות. עדות או מבוכה שמישהו אחר לא אוהב את מה שאתה חושב. הוכחה חברתית לכך שרעיונותיך, השקפותיך או מעשיך בעבר מנוגדים. זה יכול להיות ייצוג של עונש על רעיונותיך או השלכות בולטות של ויכוח על אמונות סותרות….

…החלום על העין השלישית מסמל מימוש אינטואיטיבי. האמונות, הפחדים, הרצונות שלך או משהו שאתה חושב עליו הופך למציאות. העין השלישית יכולה להיות טובה או רעה מאחר והיא יכולה לשקף את המימוש של דפוסי חשיבה חיוביים או שליליים. ראיית העין השלישית של אדם אחר עשויה לייצג בחירות או דפוסי חשיבה המתעוררים לחיים על סמך תחושותיך או הזיכרונות הכי ישרים שלך מאותו אדם. דוגמה: אדם חלם לראות את הנשיא ג'ורג 'בוש בעין שלישית. השקפתו הכנה ביותר של ג'ורג 'וו. בוש הייתה שהוא מקבל ההחלטות הגרוע ביותר אי פעם. בשינה להעיר לחי האיש היה מבחין הבוס שלו אינטואיטיבי קבלת החלטות איומות כל הזמן עד כדי לרושש את החברה. זה היה כאילו הבוס שלו לא יכול היה לקבל החלטה טובה גם אם הוא רוצה….