…החלום על ראש העור מסמל מידה אסרטיבית של חוסר סובלנות. חוסר נכונות מוחלטת להקשיב לרעיונות אחרים בכלל. חוסר רגישות אכזרי. העיסוק בלהוכיח שאתה קשוח. באופן שלילי, ראש עור עשוי לשקף ניסיון בור או תוקפני להחניק רעיונות או בחירות של אחרים. הולך רחוק מדי ומנסה להוכיח שאתה לא חלש….

…החלום על כיסוי ראש מסמל מצב רוח שנמנע בכוונה תחושות רצון. יתכן שאתה מנסה בכוונה להראות למישהו שאתה אוהב שאתה לא רוצה בו. הסתרה או התאפקות רגשית ברגשות רומנטיים. דוגמא: ילדה צעירה חלמה ללבוש מטפחת ראש. בחיים הערים היא בילתה עם החבר לשעבר ולא רצתה להעלות שום דבר מהעבר האינטימי שלהם בשיחה….

…החלום על ראש מגולח מסמל להקריב את צורת החשיבה שלך. זה מסמל וויתור על מחשבות והתנהגויות מסוימות, לרוב תכונות אישיות שליליות. ראש מגולח נפוץ כאשר אדם משנה את אורח חייו. דוגמא: אישה חלמה לגלח את ראשה. בחיי הערות היא ניסתה להיות צמחונית. הראש המגולח שיקף אותה וויתרה על הרגליה הישנים הלא טבעוניים….

…החלום על ערב השנה החדשה מסמל אירועים או חוויות חיים שבהם יש לך הזדמנות להתחיל מחדש, ולחשוב אחרת. חלום סילבסטר משקף הזדמנות לשנות. דוגמא: אישה חלמה על ערב ראש השנה. בחיים הערים היא תכננה להפסיק לעשן. דוגמה 2: אישה חלמה על חגיגות הסילבסטר. בחיים הערים היא רק עברה בילוי לילי מדהים בריקודים אחרי שנפרדה מהחבר שלה….

…החלום על עריפת ראש מסמל את ניתוק השיפוט וקבלת ההחלטות. היבט של האישיות שלך או ההקרנה שלך לסיטואציה שמנותקת מהבחירה. החלום על עריפת הראש מסמל תחושות לגבי אדם או סיטואציה שמנתקים את היכולת שלך לעשות בחירות….

…החלום על ראש מטלטל מסמל נטייה ללכת יחד עם מה שאנשים אחרים חושבים. הסכמה מוחלטת ולא משנה מה. באופן שלילי, זה עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך להתחיל לחשוב בעצמך….

ראה את המשמעות של דימום

…החלום על הדם מסמל אנרגיה או חיוניות. זה משקף כמה בריא או חזק היבט כלשהו בחיים שלך. דם מחוץ לגוף הוא בדרך כלל סמל לאובדן כוח באזור כלשהו בחייכם, בעוד שדם בתוך הגוף מסמל כוח ואנרגיה. באופן שלילי, דם משקף היבט כלשהו של עצמך או אזור בחייך שמאבד אנרגיה או חיוניות. כאב רגשי, התרגשות או מצב שנגרם על ידי כוננים או התנהגות מוגזמים. בדרך כלל זה מופיע בחלומות כמו דימום, לראות בריכות דם או להיות מכוסה בדם. באופן חיובי, הדם משקף חיוניות, כוח והצלחה. אתה מתמודד עם בעיות, מתקדם או מרגיש חזק. זה עשוי להופיע בחלומות כדם של אויבים, דם שזורם דרך הוורידים שלך או פצעים שאינם מדממים. החלום על דימום מסמל איזשהו תחום בחיים שלך שמאבד כוח, מרץ וחיוניות. חלק הגוף שמדמם מסמל את האזור בחיים שלך שמאבד כוח. החלום על דימום שלא יפסיק עשוי לשקף חוויה טראומטית שאתה מתקשה להתגבר עליה. החלום על כוסות בדם עשוי לייצג סכסוך במערכת יחסים או במסגרת חברתית. הדם עליך המשקף את תוצאות הלחימה, האכזריות, או ההתקפות על אחרים כשאתה מנסה לטעון את עצמך. להיות מכוסה בדם עשוי גם לייצג את תחושת האובדן שלך, משלך של מישהו אחר. החלום על דימום ברגליים מסמל נושא כלשהו בחייכם שמשפיע על היסוד המוסרי שלכם, או על העקרונות. החלום שיש לך דם על הידיים משקף רגשות אשם או אחריות למעשיך. החלום על הדם שנוזל לגמרי מהגוף מסמל נושא כלשהו בחייכם שמנקז אתכם לגמרי מכוח, כוח או ביטחון. החלום על דם על הקירות מסמל תחושה מתמשכת לגבי אובדן או כישלון. ייתכן שלא תוכל להפסיק לחשוב על קושי שהתגברת עליו או על חוויה טראומטית שעברת. באופן שלילי, יתכן שלא תצליח להבין את מעורבותך במצב רע….

…החלום על לחץ הדם מסמל עד כמה אתה מסוגל להתמודד עם מצבי חיים עכשוויים. כמה החיים שלך מרגשים, מרגשים או מאתגרים. לחץ דם גבוה משקף יותר מדי לחץ, חרדה או אחריות. מצב עשוי להיות מכריע רגשית. יתכן שתצטרך לחפש עזרה או להאט. לחץ דם נמוך מסמל שעמום או אורח חיים בקצב איטי. יתכן וחסרת התרגשות או זקוקה לשינוי….

…החלום על אבן דם מסמל תזכורת מתמדת בחייכם לכישלון. באופן חיובי, זה עשוי לשקף תזכורת מתמדת לאופן שבו התגברת באגרסיביות על קשיים וקושי. באופן שלילי, אבן דם עשויה לשקף תזכורת מתמשכת למעשה אלים או סכסוך. זה עשוי גם לסמל יהירות שמעולם לא מאפשרת לך לשכוח כישלון או טעות….

…החלום על שומר ראש מסמל אותך או מישהו אחר שמגן באופן פעיל על אחרים מפני כישלון או כאב רגשי. אדם או סיטואציה ש~מפריעים ~או הופכים את עצמם למכשול. זה גם יכול להיות ייצוג של התנהגות שמסכנת את עצמה כדי להבטיח יציבות או תוצאה רצויה. שומר ראש עשוי לשקף חוסר ביטחון לפעול לבד. זה גם יכול להיות ייצוג של ביטחון שאתה לא יכול להפריע לך בדרך. לחלום שאתה שומר ראש עשוי לייצג את האופי המגן שלך כלפי אדם או סיטואציה. לוודא שמישהו אחר לעולם לא ייכשל. לסכן את עצמך לשים מישהו או משהו אחר במקום הראשון בכל עת….

החלום על אב המנזר מסמל אותך או מישהו אחר שבכוחו להכתיב כיצד להקריב קורבנות. אם אתה המנזר זה עשוי לשקף את התחושה שלך שאחרים לא מקריבים מספיק. באופן שלילי, אב המנזר עשוי לשקף תחושות שהוא נאלץ לעשות דברים שאינך אוהב. אתה עלול להרגיש מרותק או מוגבל….

ראה את המשמעות של שיער

…החלום על ראש מסמל אינטלקט, גישה, אישיות או נקודת מבט. מה מנחה את הבחירות שלך. החלום על כריתת ראש מסמל עמדות או נקודות מבט שכבר אינן יכולות לשלוט בהחלטות. אנשים רשעים שמאבדים את הראש מסמלים דפוסי חשיבה שליליים כמו פחדים או כוונות רעות שכבר אין להם השפעה עליכם. ראיית ראש כחול בחלום מסמלת בחירות חיוביות וקבלת החלטות. הראש שונה מהמוח כסמל בכך שהראש עוסק יותר באישיות ובמוח מדובר בעיבוד ובירור הדברים….

…החלום על כאב ראש מסמל בעיה או מטרד שאינך אוהב לסבול כל הזמן. בעיה או עומס המסיח את דעתך שאתה מרגיש שנאלץ לחשוב עליו. דוגמה: אישה חלמה פעם לכאב ראש. בחיים הערים היה לה זיהום סינוסי מתמיד שלא ייעלם….

…החלום על עריפת ראש מסמל קבלת החלטות שניתקה. הרצון או היכולת לבצע בחירה אבדו לתמיד. החלום על עריפת ראש עשוי לייצג אדם או סיטואציה שאתה מרגיש שמה קץ ליכולת שלך לעשות בחירות. מבוכה או עונש שמשאירים אותך חסר אונים. דוגמא: אדם חלם לערוף את ראשו של אדם מרושע. בחיי הערות הוא התאושש מהרצון להתאבד….

…החלום על כיסוי ראש אינדיאני מסמל גישה או מצב רוח שעסוקים בעמידה על הקרקע. באופן מכוון, לעולם אל תשנה את עמדתך או תבהיר לאחרים שלעולם לא תערוך בהן. העיסוק בבעיות תקיפות בראש ובראשונה. באופן שלילי, כיסוי ראש עשוי לשקף התהדרות באמונות עיקשות. רוצה להביך אחרים שלעולם לא תשנה הרגל רע ולא משנה מה יקרה. להבהיר לאחרים שלא אכפת לך מהם או מכל דבר שהם רוצים. דוגמה: אדם חלם לראות אמריקה הילידית חובשת כיסוי ראש. בחיים הערים הוא היה עקשן מאוד בקשר לדרישות אורח החיים של נסיגה רוחנית. אנשים אחרים לא היו רציניים כמוהו והוא סירב לסטות מהחוקים למרות שאנשים אחרים היו. כיסוי הראש שיקף את עיסוקו בלהיות מושלם מבחינה רוחנית….

…החלום על הרים מסמל מכשולים או אתגרים גדולים בחייכם. החלום להיות על ראש ההר מסמל השגה ומימוש מטרות. מכשול או אתגר התגברו. החלום על הר מושלג מסמל מכשול גדול בחיים שאתה תופס שהוא בתנאים איומים. החלום על טיפוס על הר מסמל אתגר שאתה מנסה להתגבר עליו. זה יכול להיות ייצוג של עבודה לקראת מטרה ארוכת טווח. פועלים להתגברות על פחד גדול או בעיה עצומה. דוגמא: צעיר חלם להיות על ראש הר. בחיים הערים הוא סוף סוף קיבל אומץ לשאול בחורה שהוא אוהב לצאת לדייט. דוגמה 2: אישה חלמה לסחוב פתקים ולחקור במעלה הר ולהיות מאוכזבת כשהגיעה לפסגה. בחיים הערים היא הייתה באמצע כתיבת ספר והרגישה כי הצעת עבודה יוקרתית חסרת טעם….

…החלום על כתב עת מסמל אינפורמטיביות. מה קורה, מה חדש, או מה כרגע הנושא החשוב ביותר במצב. אם אתה קורא מגזין זה עשוי לשקף מישהו אחר שמעניק לך ~ראש בראש~ לגבי מה שהכי חשוב כרגע. זה גם יכול להיות ייצוג של נבונות. שקול את תוכן ושם המגזין לקבלת משמעות נוספת. דוגמא: אישה חלמה לקרוא מגזין שחור. בחיים הערים חבר סיפר לה כמה חדשות על המתרחש בחודשים הקרובים שהפחידו אותה….

…לחלום שרודפים אחריך מסמל סוגיות או סיטואציות שאתה מתחמק מלהתמודד איתן, או להתמודד איתן. משהו שאתה עלול להרגיש שאי אפשר להתגבר עליו או להביס. אתה עלול להרגיש לחוץ או מאוים. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו שאתה לא רוצה להכיר בו. ייתכן שיש לך חרדה, פחדים חזקים, חוסר ביטחון או אשמה. מצבים שאתה מוצא מסוכנים רגשית. הפעולות שלך בחלום מרדף מקבילות לתגובות החיים הערות שלך ללחץ, פחד או לחץ. במקום להתעמת עם המצב, אתה בורח מהנושא. חלומות פחות רציניים להירדף עשויים לשקף מצבי חיים ערים שבהם אתה נמנע מבעיות עם חברים, משפחה או עמיתים. לחלופין, רדיפה בחלום עשויה להיות סימן לכך שאתה מרגיש לחוץ או מונע על ידי תחושת פחד או כישלון. הימנעות ממבוכה בכל מחיר. זה גם משקף את הייאוש שלך להימנע ממחלה קשה. החלום על רדיפת אביך עשוי לייצג את חוסר היכולת שלך להשלים עם עשיית מה שאתה יודע שנכון. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה נמנע מהחלטה גרועה שקיבלת. החלום על רדוף על ידי פיל מסמל את רצונך להימנע מאדם או ממצב שיש בו כדי להתרגז ממך מאוד. עושה כל שביכולתך כדי להימנע מכעסים, צעקות, פיטורים או פירוק מכיוון שלא עשית משהו. זה יכול להיות ייצוג הייאוש שלך לכסות על משהו שאתה יודע שיעצבן מישהו. החלום על רדוף אחר דביבון עשוי לייצג את רצונך להימנע מההשלכות של התנהגות רעה. יתכן ששברת חוקים בהתנשאות שידעת שאתה לא אמור להפר וכעת ברצונך להימנע מלהיתפס. זה יכול להיות ייצוג של רצונך להימנע ממישהו שאתה מכיר עובר על הכללים או מאיים עליך במשהו לא חוקי. החלום על רדיפה אחר נחש עשוי לייצג את רצונך לאובדן מוחלט, כישלון מוחלט או מבוכה מוחלטת בכל מחיר. זה עשוי גם לייצג את רצונך להימנע ממישהו שאתה בכלל לא יכול לסמוך עליו. אם אתה חולם לרדוף על ידי אדם, שאל את עצמך אילו מאפיינים בולטים בהם במיוחד. שיער, גובה, גזע, תווי פנים, ביגוד, להחזיק משהו? האם הם בעדינות מזכירים לך משהו? לקבלת רשימה של בעלי חיים אחרים עיין בסעיף נושאי בעלי החיים שלנו. לחלום שאתה רודף אחרי מישהו או משהו אחר מסמל את הניסיון שלך להשיג אחיזה במשהו. מטרה שחומקת ממך או בעיה קשה שאתה מנסה הכי קשה להשיג עליה שליטה. החלום על משהו מעורפל שרודף אחריך עשוי לשקף חרדה מבעיות שעדיין לא ברורות לך שאתה נמנע מהן. החלום על רדיפה על ידי משהו גדול או עצום עשוי לשקף את הימנעותך מבעיות שאתה מרגיש חזק מדי או מכריע מכדי להתמודד איתן. החלום על רדיפה על ידי משהו שעיר עשוי לייצג את הימנעותך ממשהו לא פופולרי, לא נעים או שלא לטעמך האישי. הימנעות ממשהו מוגזם באופן כלשהו או שאינו מתחשב בהעדפותיך. דוגמה: צעיר חלם שירדפו אחריו על ידי אדם עם ראש תנין. בחיי הערות הוא איבד את שיערו בגלל מחלה ונמנע מלספר לאף אחד בכל מחיר כי חשש שיצחקו עליו….

…החלום על אוקיינוס ​​מסמל אי ודאות עוצמתית בחייכם. עימות עם מצבים שליליים או רגשות שליליים. המאבקים הגדולים ביותר שלך או האתגרים המבלבלים ביותר שלך. לנסוע מעבר לאוקיאנוס מסמל ניווט בשלב חייך שמלא בחוסר וודאות או אתגרים חזקים. אתה עובר מצב בעייתי. החלום על נוף רגוע או נעים לים מסמל יציבות, ואיזון רגשי. נושאים התמודדו או התקבלו. אתה מטפל בעצמך היטב או השתלטת על מצב קשה. לשחות או ליפול לאוקיאנוס מסמל עימות או מאבק באי וודאות. אתה ~ראש עמוק~ בבעיה. אתה עלול להרגיש המום מבעיה או מאתגר….

…החלום על חלוק רחצה מסמל תודעה עצמית או רגישות לכך שאנשים אחרים מבחינים במשהו לא בסדר איתך. רצון לפרטיות. זה יכול להיות ייצוג האישיות שלך כאשר אתה מתמודד עם בעיות אישיות או מתמודד עם משהו מביך. החלום להסיר חלוק רחצה מסמל ראש פתוח לגבי חשיפת חייך האישיים או הפרטיים באופן כלשהו….

…החלום על להיות מתחת למים מסמל את הצפתם של מחשבות, רגשות או חוסר וודאות שליליים. זה יכול להיות ייצוג של עיסוק בעצב, אשמה או פחד. החלום על נשימה מתחת למים מסמל להיות מוצף על ידי מחשבות, רגשות או חוסר וודאות שליליים תוך שמירה על רוגע או ביטחון. זה משקף ראש ברמה או אינטליגנציה בזמן שהוא מתמודד עם רגשות שליליים, או מול מצבים מלחיצים או לא בטוחים. שמור על קור רוח או מצא את כוחך במהלך משבר. דוגמאות לסיטואציות אמיתיות שעשויות לעודד חלום לנשום מתחת למים יכולות להיות כשאתה מרגיש שנאלץ לשקר, או כשאתה נתקל במצב חירום שדורש ממך להישאר רגוע. דוגמא: צעיר חלם להיות מתחת למים. בחיי הערות הוא תמיד היה עצוב בגלל גירושי הוריו….

…החלום על כביש מהיר מסמל מצבים בחיים שלך בהם אתה חווה מומנטום או התקדמות. מצב עובר במהירות. אם אתה נמשך לצד הדרך, עובר תאונה או מוצא את עצמך נוהג ברכב במצב גרוע זה עשוי לסמל בעיות או בעיות רגשיות שאתה נתקל במצבים מהירים. קשיים או עיכובים שאתה נתקל ב~מתקדם ~עם משהו. החלום להגיע לתאונה עם מכונית אחרת בכביש המהיר מסמל רעיונות או אג'נדות סותרות במהלך מצב מהיר או מתקדם. מאבק עם אדם אחר תוך כדי חווית מצב חיים שמתקדם במהירות. החלום על ללכת לאיבוד בכביש המהיר מסמל תחושות שמצב קצב פנים הותיר אותך מרגיש מעל הראש. מרגיש שמצב חיים עבר מהר מדי בשבילך. סימן שאתה צריך להאט או לבקש עזרה. חוסר ביטחון לגבי אובדן תחושת הכיוון או המטרה במהלך מצב מומנטום גבוה. יכול להיות ש~קדמת את עצמך ~על ידי מעבר מהר מדי. דוגמה: צעיר חלם שיהיה לו ראש בהתנגשות בזמן שירד מהכביש המהיר. בחייו הערים חברו גילה שהוא שכב עם חברתו לשעבר שזה עתה נפרד ממנה. הכביש המהיר שיקף את הקצב המהיר של היחסים הנואפים….

…החלום על גבעה מסמל מכשול בחיים שלך. מאבק להשגת מטרה. תלילות הגבעה משקפת כמה גדול האתגר שעומד בפניכם. החלום לנוע בעלייה מסמל את הניסיון שלך לעבוד נגד מכשול. מרגיש את הקושי במצב או שמשהו נהיה קשה יותר. הרגשה שבעיה היא יותר מדי עבורך. יתכן שאתה חווה אתגר עצום או לחץ רב לעמוד במועד האחרון. נלחמים נגד הסיכויים. סימן שאתה צריך ~להקשות עליו~. סבלנות ומסירות יועילו לכם. החלום על מעבר במורד מסמל תחושת נינוחות עם מכשול או תחושה שאתה מתרחק מבעיה. החיים עשויים להרגיש כאילו זה נהיה קל יותר. מעבר מהר במורד עשוי לשקף שיפור שקורה מהר מדי להגיב אליו. משהו טוב קורה מהר מדי. החלום לעמוד על ראש גבעה מסמל הצלחה או התגברות על אתגר. אתה שם לב שאתה נאבק נגמר. החלום על גבעה תלולה מסמל תחושות לגבי מכשול בחיים שלך להיות קשים במיוחד. אתגר הדורש ממך להתאמץ ביותר או להיות עקשן להתגבר עליו. תחושות לגבי הצורך לדחוף את עצמך חזק כדי להשיג את המטרות שלך. באופן שלילי, גבעה תלולה עשויה לשקף תחושות לגבי מכשול שדורש מכם יותר מדי. מרגיש שזה יותר מדי עבודה כדי להתגבר על אתגר שאנשים אחרים אולי לא חושבים שהוא קשה….

…החלום על שור מסמל היבט של האישיות שלך שהוא עקשן או חזק. אתה או מישהו אחר שהוא עקשן. רצון לא מסוגל לקבל את מה שאתה רוצה ויהיה לך בדרך. שור יכול להיות סימן לכך שאתה מתמודד עם דחפים אינסטינקטיביים רבי עוצמה כמו תאווה, תשוקה מינית או כעס. תכונת אישיות שהיא ~ראש שור~. יתכן שתצטרך ללמוד להתפשר או לתרגל איפוק במצב. דוגמה: גבר חלם פעם שור זועם בתוך ביתו יוקע את דלתו כדי לצאת החוצה. בחיים האמיתיים הוא ניסה לסבול ממעגל ארוך של התנזרות מינית….

…החלום על ליצן מסמל היבט באישיותך מצחיק אנשים אחרים. בהקשר חיובי זה עשוי לשקף בדיחה מעשית. בהקשר שלילי זה מסמל סוגיות בחיים שלך שמביכות אותך. החלום על ליצן מרושע מסמל פחד ממבוכה, או שאנשים יצחקו עליך. החלום על אנסו על ידי ליצן מסמל את תחושת חוסר האונים שלך להפסיק להרגיש נבוך. דוגמא: אדם חלם לראות ליצנים עם ראש קוף. בחיי הערות הוא הביך את עצמו להשוויץ בפני אנשים אחרים הנוטלים כמויות מסוכנות של סמים….

…החלום על קוף מסמל היבט באישיותך שהוא מרושע ביהירות. אתה או מישהו אחר שמשתמש בקנאה או במבוכה כדי ללעוג למישהו אחר. ניסיון מודע להביך מישהו. לחלום על קוף עשוי לשקף אנשים יהירים או מצבים שנראים מכם ללעג עליך. זה גם יכול להיות ייצוג של הניסיון שלך להפוך מישהו לטיפש. דוגמה: גבר חלם פעם על קופים שעולים על ראש תא מטען גדול עם כל הענפים מנותקים. בחיים האמיתיים הוא התמודד עם עמית לקנאי שכל הזמן מביך אותו בדחיית כל בקשותיו כשהתקרב לפתור בעיה קשה….

…החלום על שחפים מסמל קבלה, חסד והבנה. שחפים מופיעים בדרך כלל בחלומות כאשר אדם פתוח לחלוטין להתמודד עם בעיות, שומר ראש קר על מצבים שליליים ולא בטוחים, או מקבל לגמרי את הגרוע ביותר כשלעצמו….