…לחלום שאתה נופל מסמל תחושות של אובדן שליטה. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או לא מסוגל ~לתפוס אחיזה~ בנושא. אזור בחיים שלך עשוי לצאת משליטה. קושי להרפות מכוח, שליטה או מעמד. אתה עלול להרגיש חוסר ביטחון או חוסר תמיכה בחייך הערים. יתכן שאתה חווה מאבק גדול או בעיה מוחצת. נפילה בחלום עשויה להיות סימן לכך שעובדת יתר על המידה או שהגעת ליכולת מקסימאלית. יתכן שתצטרך להאט את הקצב כדי לאפשר לעצמך להסתגל. אם אתה לא מפחד בזמן שאתה נופל זה עלול לסמל חוסר רצינות או חשיבות לגבי מצב שאתה כבר לא יכול לשלוט בו. אתה יכול להרגיש שאתה יכול פשוט לעבור לדברים אחרים או להתחיל מחדש במידת הצורך. נפילה עשויה לרמוז שלא הצלחת להשיג מטרה שהגדרת לעצמך. לחלום שאתה נופל במים מצביע על כך שאתה מרגיש אובדן שליטה בזמן שאתה מוצף על ידי רגשות שליליים חזקים או חוסר וודאות. החלום על נפילה ולעולם לא פגיעה בקרקע מסמל תחושות של אובדן שליטה עם תחושה מתמדת של כישלון מתקרב. תוצאה לא רצויה או אובדן כוח שלעולם לא מתממש באופן מלא. החלום על נפילה ופגיעה בקרקע מסמל את מימוש התוצאות או הטעויות. אובדן לא נעים של מעמד או כוח. יכול להיות שלמדת מטעות. אתה עלול להרגיש צורך להתחיל מחדש או לעבור למשהו אחר….

…החלום על מרפסת מסמל ביטחון ששום דבר לא יכול לשנות מצב חיובי שאתה חווה. הידיעה שאתה בטוח עם ההצלחה שלך או עם משהו שעושה אותך מאושר….

…החלום על מרפסת הבית מסמל מצבים, התנהגות או נושאים שאתה מכוון אליהם. אכפת לי לדעת שאתה עושה משהו. זה גם יכול להיות ייצוג של אזור בחיים שלך שבו אתה מנסה בכוונה לשים לב למשהו. באופן שלילי, מרפסת עשויה לשקף כוונות רעות שאכפת לכם שמבחינים בהם אחרים או בעיות שאכפת לכם מהן שלא תצטרכו לעשות כלום. דוגמה: לגבר היה נושא שחוזר על עצמו בחלומותיו על היותו במרפסת הקדמית שלו. בחיים הערים הוא היה מנחה טלוויזיה. המרפסת הקדמית בחלומותיו משקפת את הלך הרוח שלו לגבי היותו מפורסם ומוצג. נושאים שהוא נאלץ לעסוק בהם בגלל היותו מפורסם….

…החלום על מרפסת מסמל את היותו אובייקטיבי לגבי מצב ושליטה אינטלקטואלית. מבחין בכל דבר. אתה מודע, רואה דברים במה שהם, ויש לך הבנה טובה של המתרחש סביבך….

…החלום על גיבור-על מסמל מידה גבוהה במיוחד של אומץ או עצב כאשר הוא מתמודד מול כוח מרושע או אנטגוניסטי. השתמש בכישרון, האינטליגנציה או הכוח שלך מעל הממוצע כדי להתמודד עם הבעיות הגרועות ביותר. להיות במיטבך כשאתה נתקל בחוסר תקווה. יתכן שאתה נתקל בבעיות שמרגישות בלתי פתירות. לחלופין, גיבור על עשוי לשקף כישרונות, כוח או אומץ שמעולם לא הבנתם שיש לכם….

…החלום על דוגמנית-על מסמל אותך או מישהו אחר המודע כל הזמן להיות טוב יותר ממישהו אחר. הידיעה שאתה תמיד ~חיובי~, ראוי יותר או שהאידיאלים שלך תמיד טובים יותר. אתה לא יכול שלא לשים לב לעליונות שלך שמבחינים בה. הנחה או אווירה של ~מרירות~. לחלופין, דוגמנית על עשויה להיות סימן לכך שאתה תמיד מודע למישהו אחר שלילי, מלוכלך, טיפש או נמוך. דוגמא: אדם חלם להיות דוגמנית על. בחיי הערות הוא תמיד כעס או נתן את הטיפול השקט לבן משפחה שיקר לו. היותו דוגמן-על שיקף את תחושת העליונות המוסרית התמידית שלו ואת התחושה כי בן משפחתו הוא שקרן מלוכלך ממעמד נמוך עם סטנדרטים נמוכים….

…החלום על קיום כוחות על מסמל תחושות של ביטחון עצמי או העצמה ביכולות שלך יותר מהרגיל. מפגן של כוח או מיומנות מעולים כל כך מדהימים שהם מתנגדים לאמונה או לציפיות. מפתיע את עצמך עד כמה אתה חזק, יעיל או בלתי ניתן לעצירה. כוח הסופר-על עשוי לשקף מיומנויות או כוח מזעזעות או בלתי צפויות. מבהיל או מביך אנשים אחרים כמה קל משהו. החלום להחזיק אבן כבדה בלתי אפשרית בכל עוצמת כוח העל שלך עשוי לשקף רמה מפתיעה של התמדה מול אתגר עצום. מרגישים שאתה נאחז ומתריס בציפיות בלתי אפשריות. החלום על מעצמה מעופפת מסמל תחושות שאתה או מישהו אחר לא ניתן לעצור. תושייה יוצאת דופן או מעולה. החלום על כוח-על שמשנה מזג אוויר מסמל יכולת עליונה או מזעזעת לתמרן רגשות. זה יכול גם להיות ייצוג של יכולת חזקה במיוחד לשנות את תנאי המצב. החלום על היכולת לצלם לייזרים מכדורי העין שלך מסמל יכולת מעולה להתמודד בצורה מושלמת עם בעיות על ידי התבוננות בהם בלבד. זה עשוי לשקף יכולת חזקה יותר להאציל, לגרום לאחרים לעשות דברים בשבילך, או לשלם כדי לטפל במשהו ברגע שתהיה מודע לכך. שקול את התכונה או את חלקי הגוף המעורבים בכוח העל לקבלת משמעות נוספת….

…החלום על שימוש במנגל מסמל מודעות לגישה חסרת הדאגות שלך לגבי משהו שאתה מתכנן. מרגיש טוב לשים לב שאין מה לדאוג. החלום על שימוש במנגל בחצר האחורית שלך עשוי לייצג גישה נינוחה לגבי תכנון למשהו שגורם לך לא לאהוב (כמו תכנון לבית הספר בקיץ). זה יכול להיות ייצוג של גישה חסרת דאגות לגבי לא להיתפס מתכנן לעשות משהו לא בסדר או מסוכן. החלום על אכילת אוכל על הגריל מסמל מצב בחייכם שמעודד אתכם להיות חסרי דאגות. חוויה שאתה חווה שמרגישה טוב לשים לב שאין מה לדאוג. שקול את סוג האוכל לקבלת משמעות נוספת. דוגמה: צעיר חלם לעשות מנגל בחצר ביתו. בחיים הערים הוא נהנה להתכונן לשנתו הראשונה בתיכון. המנגל שיקף את עמדתו חסרת הדאגות לגבי התכנון לבית הספר והשהות בחצר האחורית שיקפה את חוסר אהבתו לחשוב בפועל ללכת לבית הספר….

…החלום על ריקוד עמוד מסמל אותך או מישהו אחר שמתהדר בנחשקות או בערך עצמי. מרגיש טוב להבחין ביכולותיו או כישרונותיו. מקניט או משוויץ לאחרים כמה אתה מושך, מבוקש או חשוב. זה גם יכול להיות ייצוג של התרברבות ביכולות או ערך עצמי. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה או מישהו ש~משפשף את זה ~שהם טובים יותר בדרך כלשהי. דוגמא: אישה חלמה לראות את האישה שבעלה בעבר בגד בה בריקודים על מוט חשפנות. בחיים הערים היא ניהלה ויכוחים סוערים עם בעלה. חשפנית מוט משתקף טוב התחושה בעלה שהבחינו עצמו שלא אכפת לו מה היא רוצה….

…החלום לנסות לדלג על אבן על פני מים מסמל ניסיון להוכיח עד כמה רעיון או פתרון לבעיה מדהימים. ניסיון להבריש בעיה בפתרון קל להפליא או מנוסה….

החלום על להיות במבחן מסמל מצב בחיים ערים המחייב אותך להוכיח כי אתה אחראי.

…החלום על הספד מסמל את האופן שבו אתה מבחין בכל דבר אחד על סיטואציה או מערכת יחסים בעבר לפני שהשתנה. הבחין בכל מה שהיה טוב לפני שבא פרידה או כישלון. דוגמא: צעירה חלמה לקרוא על האקס שלה בהספד. בחיים הערים היא דיברה על כל התקופות הטובות שהתרחשו במערכת היחסים הישנה שלה לפני שנפרדה מהחבר החדש שלה….

…החלום על מכונית שלט רחוק מסמל תחושות בנוגע ליכולת לשלוט בקלות בהחלטות או לתמרן מצבים. מרגיש טוב שמבחין בשליטה אוטומטית במצב או בבחירות אחרות. כוח מלא לכוון או להנחות את חייו של מישהו אחר. יכולת קלה לתפעל מישהו….

…החלום על רכיבה על סוסים מסמל את הכונן שלך להשיג. להבחין בעצמך שיש לך הרבה סיבולת או להישאר בכוח בחיים הערים….

…החלום על החלקה על הקרח מסמל ביטחון בנושאים שאינך מרגיש צורך לעשות כלום. מרגיש טוב לשים לב שמצב לצמיתות לא ישתנה. תרגיש טוב להאמין שבעיה לעולם לא תהיה חשובה או תבייש אותך. באופן שלילי, אתה עלול ~להחליק~ באחריות מכיוון שאתה מרגיש טוב להכות את המערכת או לא מאמין שהבעיה חלה עליך. סימן לכך שיש משהו שאתה צריך לקחת ברצינות רבה יותר. החלום על החלקה על הקרח לאחור מסמל ביטחון או ביטחון מוחלט שלעולם לא תתביישו מבעיה או שינוי לא רצוי. החלום על שבבי קרח על החלקה שלך מסמל שיפור איטי לבעיה שאינך מרגיש צורך להתמודד איתה. אתה עלול להרגיש טוב לשים לב שמשהו דואג לעצמו….

…החלום על סוכרייה על מקל מסמל תחושה טובה שמבחין במצב לא משנה. דוגמה: צעיר חלם להעניק לחברתו לשעבר סוכרייה אדומה. בחיי הערות הוא נהנה מהבדיחות על חיי המין שעברו….

…החלום על כוכב נופל מסמל מצבים נדירים שמפתיעים אותך. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו נפלא שמעולם לא חשבתם שאי פעם תזכו לחוות. הגשמה, התקדמות או שינויים גדולים לא צפויים. באופן שלילי, חלום כוכב נופל עשוי להיות סימן לכך שאינכם סומכים על דבר שקורה לעיתים נדירות או שהתעורר ממנו סכסוך….

…החלום על מישהו שקורא בשמך מסמל היבט כלשהו באישיותך הרוצה תשומת לב או כוח. החלום על שם שמעולם לא שמעת לפני כן מסמל היבט באישיותך על סמך האופן שבו השם הזה גורם לך להרגיש. שאל את עצמך אילו מחשבות או רגשות יש לך אתה שומע את השם. למשל, אני לא מכיר מישהו בשם צ'אד, אבל כשאני שומע את השם הזה זה גורם לי להרגיש שזה אדם שאנשים מאוד אוהבים. אז אם אני חולם על אדם בשם צ'אד זה היה מסמל את הרגשות שלי להיות אהוב יותר ממה שאני מרגיש בדרך כלל. החלום על אנשים שאתה מכיר עם שמות של אנשים אחרים מסמל היבטים באישיות שלך שהושפעו או נשלטו על ידי היבטים אחרים של האישיות שלך. החלום על אנשים שאת אף פעם לא מכיר את שמם מסמל את התחושה שלך שמשהו בחיים שלך לא ניתן להשגה או ~לא ניתן לדעת~ עבורך. אתה עשוי לחשוב שלא ניתן להבטיח מטרה לתמיד. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות שאתה לא מסוגל לדעת מה הבעיה שלך או למה משהו כל הזמן קורה לך….

…החלום על עכביש מסמל תחושה של לכוד או חסר תקווה. מצב שלילי שמרגיש בלתי נמנע או בלתי אפשרי לברוח. אמונות על דברים שלדעתך הם קבועים או שלעולם לא ייעלמו. לחלופין, עכבישים עשויים לשקף אמונות לא הגיוניות. חוסר ביטחון עוצמתי שמונע ממך לעשות את מה שאתה רוצה בחיים. פחדים לא רציונליים שמונעים ממך ליהנות, או רצונות חזקים לדברים שאינך מאמין שתוכל לקבל. באופן חיובי, עכביש עשוי לייצג אזור חיובי בחיים שלך מורכב וסבלני. הצלחה בלתי נמנעת המבוססת על מיומנות. זה בדרך כלל מיוצג על ידי עכבישים כחולים או לבנים. דוגמה: אדם חלם לראות עכבישים מציפים את חדר השינה שלו. בחיים האמיתיים הייתה לו בעיה בריאותית מביכה ומאמינה שלעולם לא תאפשר לו להיות חברה. העכבישים שיקפו עד כמה הוא לכוד את תחושת הבעיה הבריאותית שלי….

…החלום על מקל הוקי מסמל יכולת להסיט אחריות או נטל. אתה עלול להיות מעורב במצב תחרותי שבו הימנעות מלקיחת אחריות לבעיה היא נושא. אתה או מישהו אחר שאומר ~לא, אתה מתמודד עם זה כי זו לא הבעיה שלי.~ באופן חיובי, מקל הוקי עשוי לייצג את החלטתך לדבוק בעצמך או לכבד את עצמך יותר ממישהו אחר. חוסר נכונות לקחת אחריות על משהו שמוטל עליכם בטעות. באופן שלילי, מקל הוקי מסמל גישה יהירה כלפי לקיחת אחריות. בריונות שנהנית לשחק בלי שום עבודה או קשיים. זה גם יכול להיות ייצוג של הפחד שלך ממישהו אחר שיש את המינוף או את הכוח להבריש אותך כאילו אתה לא משנה מתי הזמנים קשים….

…החלום על משחק הוקי מסמל מאבק לפריקת אחריות, חובה או האשמה. סכסוך עם אדם אחר סביב נושא שלעולם לא נעלם. רוצה להימנע מלהיות מעורב בבעיה בכל מחיר. משחק הוקי הוא סימן לכך שאתה מנסה לומר למישהו אחר ש~זו הבעיה שלך, לא שלי. ~…

…החלום על שעוות אוזניים מסמל את התיעוב או המבוכה שלך שמשהו שלילי ששמעת על עצמך נכון. מרגיש רע שמבחין שאתה צריך לתקן משהו לא נעים בעצמך. אומר לעצמך ~אני לא מאמין שזו הבעיה שלי.~ באופן חיובי, שעוות אוזניים עשויה לשקף את הקסם שלך או גילויך שיש דרך משמעותית לשפר את עצמך מכיוון שבנאיביות או בורות לא ידעת מה אתה עושה….

…החלום על ציד מסמל חתירה למטרה. לחפש משהו שאתה רוצה להשיג, להשיג בחיים האמיתיים, או לחפש תובנות שיעזרו לשפוך אור על הבעיות שלך. יתכן שאתה ~מחפש~ פיתרון או כיבוש מיני. לחלום שאתה ציד והורג בעל חיים מסמל השגת מטרה או שימוש בכוח להיפטר מבעיה. חפש את החיה בקטע הנושאים של בעלי חיים למידע שלי. לחלום שאתה ניצוד מסמל אדם או סיטואציה שאתה מרגיש בכוונה להשיג אותך. מישהו עשוי להשתמש בכל המשאבים שלהם כדי להעניש אותך, להיכשל בך או לגרום לך לשנות….

…ראיית תינוק בחלום מסמלת התחלות חדשות, דרכי חשיבה חדשות, רעיונות חדשים או התפתחויות חדשות בחיים. תינוק עשוי גם לסמל פרויקט חדש או פוטנציאל חדש. גילוי יכולות חדשות. באופן שלילי, תינוק בחלום עשוי לשקף אחריות חדשה או בעיות חדשות הדורשות טיפול מתמיד. תינוקות יכולים גם להיות ייצוג של אנשים בחיים שאתה מרגיש צורך לטפל מקרוב כמו קשישים. החלום על תינוק עשוי לייצג תכונות גבריות לחוויה או בעיה כמו חוסר רגישות, אסרטיביות או שליטה חברתית. החלום על תינוקת עשוי לייצג תכונות נשיות לחוויה או לבעיות כמו רגישות, הזדהות, כפיפות חברתית. החלום על תינוק בוכה מסמל בעיה או סיטואציה רגישה בחיי הערות שזקוקים לתשומת לב. חלק ממך מקופח. החלום על טובע תינוק מסמל סיטואציה חדשה ורגישה בחייך המוצפת לחלוטין מחוסר וודאות או רגשות שליליים. כישלון שנגרם על ידי יותר מדי אי ודאות או בעיות עם משהו שרק התחיל בחיים שלך. באופן שלילי, זה עשוי לשקף בעיות שאתה מקפיד מאוד שלא ניתן יהיה לטפל בהן בגלל אי ​​וודאות מוגזמת, בעיות או פחד. החלום על הורדת תינוק מסמל תחושות של חרדה מפני חוסר אחריות עם איזו סיטואציה או בעיה חדשה הדורשת טיפול שלך. חלומות להפיל תינוקות שכיחים אצל אמהות שזה עתה נולדו, יותר בגלל הפחד שלהן להיות אם חסרת אחריות מאשר בגלל שנפילה ממש של התינוקות שלהן. החלום על שכחת התינוק שלך מסמל תחושות לגבי משהו בחייך שהתחלת, אבל אז נטשת. להפריש משהו שאתה אוהב או שעבדת קשה עליו. דחיית משהו מיוחד. בנימה חיובית שכחת תינוק בחלום עשויה להיות סימן לכך שיש עדיין זמן לתקן משהו שדחית. החלום על תינוק מוזנח עשוי לייצג רגשות לגבי הזנחת פרויקט או אחריות עתידית. זה יכול להיות גם ייצוג של בעיה רגישה שאתה לא מטפל בה מספיק. החלום על תינוק פג מסמל מצבים חדשים או בעיות חדשות בחיים שלך שקורות מהר יותר ממה שאתה רוצה. צריך לעשות משהו מוקדם ממה שתכננת. ראיית תינוק מת מסמלת סיום התפתחות חדש, או התגברות על ידי שליליות. משהו שהתחיל או היה בעבודה הופסק. באופן חיובי, תינוק מת עשוי לשקף תחושות שנחסך ממנו אחריות או בעיה ארוכה. החלום על תינוק ללא רגליים מסמל התפתחות חדשה עומדת. מצב חדש ללא מתיחה או מומנטום. החלום על תינוק מעווה מסמל אחריות חדשה או בעיה מציקה לא התבררה כפי שציפית לו. אם אתה באמת מצפה לתינוק זה עשוי לשקף פחד שמשהו לא בסדר עם התינוק. לחלום להיות מתוסכל או לחוץ בזמן שמטפלים בתינוק מסמל את התסכולים והקשיים שלך בבעיה או באחריות. החלום על תינוק שאינו בן הגזע שלך מסמל התפתחות חדשה, מצב חדש או אחריות חדשה המושפעת מהסמליות של אותו גזע. לדוגמא, אדם לבן החולם על תינוק שחור מסמל מצב חדש בחייכם בו אתה מקווה או חושב להרגיש טוב הוא בראש סדר העדיפויות. אנשים שחורים החולמים על תינוקות לבנים מסמלים מצבים או אחריות חדשים שבהם אתה מרגיש שיש לך יתרון. זה עשוי גם לייצג בעיות חדשות שמאובטחות מכדי שתוכל לעשות משהו בעניין. עיין בסעיף הנושאים למרוץ לקבלת מבט מעמיק יותר על הסמליות של צבע העור ותרבותו. נשים בהריון נוטות את החלום על תינוקות שטרם נולדו מתקיימים כגברים בתדירות גבוהה יותר מאשר נשים. זה כנראה משקף את הרגשות שלהם לגבי מידת חוסר הרגישות או הקשוחה של המציאות של לידת תינוק. זה יכול גם להיות ייצוג השליטה שהאם טוענת לעצמה כהורה עקב הילד. נשים ונערות צעירות עשויות לחלום על תינוקות שישקפו את פחדן להיכנס להריון או את רצונן להיכנס להריון. דוגמא: אישה חלמה לאבד את תינוקה. בחיים הערים דחתה את המכללה לנישואיה. דוגמא 2: אישה חלמה להחזיק תינוק חדש. בחיים הערים היא התחילה רומן אהבה חדש בזמן שבגדה בבעלה. דוגמה 3: אישה מבוגרת חלמה שתצטרך לטפל בתינוק. בחיי הערות בעלה המזדקן היה חולה מאוד. דוגמא 4: אישה חלמה להשאיר בטעות את תינוקה בחנות. בחיים הערים הוא היה סופר שחש שהיא הזניחה ספר שכתבה יותר מדי זמן….

…החלום על הנרתיק מסמל קליטה או ציות לאמונות, רעיונות, משאלות או מטרות. כמה פתוח אתה או מישהו אחר לקבל את מה שאנשים אחרים רוצים. עד כמה המצב הרצוי הוא לרצונות שלך. גודל הנרתיק עשוי לשקף עד כמה אתם פתוחים ליעדים של מישהו אחר. נרתיק גדול עשוי לשקף מצב קל מדי או שנעשה הרבה לפני כן. נרתיק קטן עשוי לשקף מצב שקשה לעשות או שלא נעשה מעולם. נרתיק רצוי נחמד מסמל משהו שהוא מבוקש. נרתיק מכוער או חולה למראה עשוי לייצג חלופות לא רצויות או בעיה ביכולת לעניין אחרים במה שיש לך. החלום על הנרתיק של הילד עשוי לייצג אדם או סיטואציה שאתה מרגיש לא מספיק מעניין או רצוי עבורך. מישהו או משהו לא יכול להיות מספיק בשל בשבילך. עבור גבר החלום על קיום נרתיק מסמל כפיפות או חוסר שליטה בהחלטות. אתה עלול להרגיש שאינך מסוגל לבחור או כאילו שאתה פחות חזק מאנשים אחרים. עבור אישה החלום על הנרתיק שלה עשוי לייצג את התפיסה העצמית שלה לגבי נשיות, נשיות או איך אתה מרגיש את עצמך ~כליל~….

…החלום על צפייה בטלוויזיה מסמל מצב או חוויה שאתה יוצר לעצמך או שאתה רוצה להתבונן בו. חוויה או סיטואציה שחושבים נפלאה או כמו להבחין בעצמך. צפייה בטלוויזיה גם יכולה להיות ייצוג של רמה מסוימת של שליטה על האופן שבו המצב יתגלה. החלום על טלוויזיה כבויה מסמל סיטואציה או חוויה שתוכלו לחוות אם תרצו, אך אינכם מעוניינים בכך. אפשרויות או אפשרויות זמינות שבחרתם להתעלם מהם או להימנע מהן. אתם בוחרים לא ללכת בדרך מסוימת ובמקום זאת רוצים לחוות סוג מעניין או בטוח יותר. דוגמה: ילד חלם פעם על טלוויזיה שכבתה כשבחיים האמיתיים הם חוו את הוריהם מתגרשים ובחר לעזוב את אמם. האם הציעה לאפשר לילד לחזור לגור איתם בכל עת, אך הילד לא רצה בכך. הטלוויזיה כבויה מסמלת את חווית המגורים עם האם שהילד לא היה מעוניין לקיים….

…החלום על זאב ערבות מסמל תחושות לגבי אדם או סיטואציה שאתה מרגיש קר לב. מישהו שאתה מרגיש אכזרי, אנוכי, חסר אכפתיות או חסר לב. לקחת או להיות מרושע ואז להמשיך כאילו זה לא משנה. חוסר רגישות שאפילו לא אכפת לו ממה שהוא עשה. דוגמה: אישה חלמה לראות זאבי ערבות גדלים לבוגרים. בחיים הערים היא שמעה אישה אומרת שמאחלת שהחבר שלה יזרוק את הילד שלו כדי שהיא תוכל לקבל אותו לגמרי לעצמה. זאב הערבות שיקף את הדיון בנטישה אנוכית של ילדים שהאישה שומעת. דוגמה 2: אישה חלמה לבהות במערכת זאב ערבות. בחיים הערים היא הייתה עדה לוויכוח מרושע באינטרנט שבו אדם אחד אמר דברים שלדעתה היו אכזריים ובורים ביותר. אדם זה מעולם לא חזר ללוח ההודעות בו התרחש הוויכוח לאחר שהעיר את הערותיה האחרונות. זאב הערבות בחלומה שיקף את היחס המזדמן בו נאמרו ההערות האכזריות….

…החלום על הודעות טקסט מסמל תקשורת לא מדוברת של רעיונות או כוונות. לספר למישהו מה אתה חושב בלי לומר לו בפועל. הודעות טקסט עשויות לשקף שפת גוף, טון קול או מחווה שלא נאמרה. דוגמה: ילדה חלמה על אחותה להעביר הודעות טקסט לילד שהיא אוהבת. בחיים האמיתיים היא הייתה חסרת ביטחון לגבי הילד שאהבה לחבב את אחותה יותר לאחר שהציגה אותם. הודעת הטקסט של אחותה לילד שאהבה שיקפה את חרדותיה משפת הגוף הלא-נאמרת או מההתייחסות שחששה ביניהם. דוגמה 2: אישה חלמה לבדוק הודעות טקסט בטלפון הנייד שלה. בחיים הערים היא פלירטטה עם גברים בעבודה ועשתה תנועות כדי לאותת על עניין….

…החלום על ממתק מסמל משהו שמרגיש טוב לחשוב עליו. הנאה או פינוק עצמי. יתכן שאתה מרגיש שמחה או חווה פינוק מיוחד. חוויה מהנה שאתה חווה. ממתק יכול גם להיות ייצוג של שאתה נהנה לחשוב על תוכניות שיש לך לעתיד. דוגמא: ילדה חלמה לאכול ממתקים. בחיים הערים נהנתה להתקרב לילד שאהב. הממתק שיקף עד כמה היא מרגישה טוב לדבר עם הילד….