…לחלום שאתה נופל מסמל תחושות של אובדן שליטה. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או לא מסוגל ~לתפוס אחיזה~ בנושא. אזור בחיים שלך עשוי לצאת משליטה. קושי להרפות מכוח, שליטה או מעמד. אתה עלול להרגיש חוסר ביטחון או חוסר תמיכה בחייך הערים. יתכן שאתה חווה מאבק גדול או בעיה מוחצת. נפילה בחלום עשויה להיות סימן לכך שעובדת יתר על המידה או שהגעת ליכולת מקסימאלית. יתכן שתצטרך להאט את הקצב כדי לאפשר לעצמך להסתגל. אם אתה לא מפחד בזמן שאתה נופל זה עלול לסמל חוסר רצינות או חשיבות לגבי מצב שאתה כבר לא יכול לשלוט בו. אתה יכול להרגיש שאתה יכול פשוט לעבור לדברים אחרים או להתחיל מחדש במידת הצורך. נפילה עשויה לרמוז שלא הצלחת להשיג מטרה שהגדרת לעצמך. לחלום שאתה נופל במים מצביע על כך שאתה מרגיש אובדן שליטה בזמן שאתה מוצף על ידי רגשות שליליים חזקים או חוסר וודאות. החלום על נפילה ולעולם לא פגיעה בקרקע מסמל תחושות של אובדן שליטה עם תחושה מתמדת של כישלון מתקרב. תוצאה לא רצויה או אובדן כוח שלעולם לא מתממש באופן מלא. החלום על נפילה ופגיעה בקרקע מסמל את מימוש התוצאות או הטעויות. אובדן לא נעים של מעמד או כוח. יכול להיות שלמדת מטעות. אתה עלול להרגיש צורך להתחיל מחדש או לעבור למשהו אחר….

…החלום על חבר מסמל בעצמך איכות המבוססת על תחושותיך הכנות ביותר כלפיהם. שאלו את עצמכם אילו זיכרונות או תחושות בולטים בהם ביותר וראו כיצד איכות זו עשויה לחול על חייכם. חברים בחלומות עשויים גם לייצג את ההקרנה הנוכחית שלך לאותו אדם בהתבסס על מצב או קונפליקט עכשווי בחייך. החלום על חבר שמעולם לא ראית לפני כן מסמל אמונות או מצבים שגורמים לך להרגיש טוב, או לעזור לך בדרך כלשהי. היבט תומך או שיתופי של עצמך. זה יכול גם להיות ייצוג ההשלכה שלך למצב או הסדר שמועילים לך. החלום על מות חבר עשוי לייצג את הרגשות השליליים שלך לגבי שינוי, אובדן או כישלון מתקרב. שקול אילו תכונות בולטות יותר מכל אצל אותו חבר ואיך איכות זו עשויה להיות חסרה או סובלת בחייך כרגע. לחלופין, ראיית חבר גוסס עשויה לשקף את תחושותיך לגבי אותו אדם מאבד כוח או עובר שינוי לא נעים. החלום על חבר שנפטר סביר להניח שמשקף איכות לגביהם הבולטת ביותר בעצמך. אלא אם כן מותם היה לאחרונה או שאתה נתקל בבעיות עם האבל על העובדה שהם מתים, ככל הנראה אינו משמעותי לסמלי החלומות. לחלופין, לחלום על חבר מת עשוי לייצג משהו טוב בחייך שאבד מזמן….

…החלום על חבר מסמל תכונות אישיות או תכונות שאנו מרגישים כתומכות בעקביות בהצלחתך או ברווחתך. משהו שאתה חושב שתומך בך רגשית, או באופן קבוע עוזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו בחיים שלך שגורם לך להרגיש בטוח, או בר מזל. סיטואציה מועילה, התנהגות או מנגנון התמודדות מועיל. לחלופין, החברים עשויים לסמל את התחזיות הנוכחיות של בן / בת הזוג שלך או אמונותיהם או מטרותיהם. החלום על החבר שעוזב אותך מסמל את עזיבת מצבים, רגשות או אמונות מועילות מחייך. הרגלים או מצבים שכבר אינם תומכים בך. מרגיש שמשהו מועיל מפעיל אותך או כבר לא עובד. החלום על חבר שמעולם לא ראית בחיים האמיתיים עוזב אותך מסמל סיטואציות, הרגלים או אמונות חדשות שתמכו בך וכבר אינם. החלום על בוגד בבן הזוג שלך מסמל בחירות אימפולסיביות, או לעשות משהו שאתה לא יכול לעמוד בפניו. בוגד בבן זוג יכול לייצג גם שינוי של אמונות עכשוויות. החלום על בן זוג שבוגד בך מסמל בחירות רעות שיש להן השלכות או השלכות קשות. הפניית גב לעקרונות, יושרה או הקרבה. בן זוג שבוגד בך עשוי גם לסמל את תחושותיך לגבי בן / בת הזוג שלך בעל אמונות או מטרות שונות משלך. ראיית חבר מת או נרצח בחלום מסמלת את סוף דפוס חשיבה, הרגל או מצב חיים שגרם לך להרגיש טוב או עזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה יכול להיות ייצוג של אמונות, רגשות או מצבים מסוימים הקשורים לסיום החבר שלך. החלום על אינטימיות או תחושות אהבה עם חבר שאתה לא מכיר מסמל סגנון אישיות, הרגל או מצב חדש שמועיל לך מבחינה רגשית. החלום על חבר שאתה מזהה, אך לא מעורב בפועל מסמל היבט של האישיות שלך שאתה מוצא תומך רגשית המבוסס על רגשותיך או זיכרונותיו מאותו אדם. זה חל על ידוענים, חברים או כל מי שמופיע כחבר שאינו בן זוג אמיתי. החלום לקיים יחסי מין עם החבר שלך מסמל חוויות חיים ערות חיוביות בהן אתה נהנה להרגיש שאתה לא יכול להפסיד. חוויות מהנות מרגישות עזרה, שימוש מוצלח בכישוריך, או חיבה שמבחינים בעצמך שיש יתרון שלא מפסיק לעבוד בשבילך. אוהב חוויה שבה מיומנויות, התנהגות או אנשים אחרים תומכים באופן עקבי בהצלחה שלך. לחלופין, קיום יחסי מין עם החבר שלך עשוי לשקף מצבי חיים ערים מהנים שאתה חווה איתו. זה יכול גם (פחות סביר) לשקף את חיי המין שלך….

…החלום על חבר מושבעים מסמל רגשות של ביקורת מצד אחרים. מרגישים תלויים בדעותיהם של אחרים לגביכם או מעשיכם. ההרגשה כי ניצחון או התקדמות עתידית תלויה לחלוטין ברגשותיו של מישהו אחר כלפייך. להרגיש שאתה לא יכול לעשות משהו זה שאחרים לא אוהבים אותך. צורך בקונצנזוס מאשר. לחלופין, חבר מושבעים עשוי לשקף דעת קבוצה או ציבור. באופן שלילי, חלום על חבר מושבעים עשוי להיות סימן לכך שאתה מודאג מדי ממה שאחרים חושבים עליך. החלום בלהיות על חבר מושבעים עשויים לשקף הניסיון שלך לבוא קונצנזוס בנושא. התלבטות עם אחרים אם משהו מספיק טוב….

…החלום על כוכב נופל מסמל מצבים נדירים שמפתיעים אותך. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו נפלא שמעולם לא חשבתם שאי פעם תזכו לחוות. הגשמה, התקדמות או שינויים גדולים לא צפויים. באופן שלילי, חלום כוכב נופל עשוי להיות סימן לכך שאינכם סומכים על דבר שקורה לעיתים נדירות או שהתעורר ממנו סכסוך….

…לחלום שאתה בקונצרט מסמל מצבים שלא אכפת לך מכלום חוץ מלהבחין בעצמך שאתה מרגיש טוב כל הזמן. יוצא מגדרך כדי להבחין בעצמך שאתה מרגיש טוב. מתאמצים או מנסים הכי קשה ליהנות. הופעות עשויות לשקף מפגשים חברתיים או רגעים בהם אתה עושה משהו שאתה אוהב כל הזמן. שקול את האופן שבו מוסיקת הלהקה גורמת לך להרגיש וכיצד תחושה זו עשויה לחול על מצב חיובי בחייך הנוכחיים. מוזיקה אפלה או שלילית בקונצרט עשויה לשקף את המודעות של אנשים אחרים שאתה מרגיש טוב עם משהו שהם לא אוהבים. דוגמה: אדם חלם להיות בהופעה עם חבר. בחיים הערים הוא תמיד דיבר עם כל מי שהכיר על ההכנות שלו למכור את ביתו ולעבור לארץ טרופית יפהפייה. דוגמה 2: צעיר חלם להשיג כרטיסים להופעה מחבר. בחיים הערים אותו חבר הזמין אותו לבוא לביתו לצפות בסרט מאוחר יותר באותו יום….

…החלום על דומינו מסמל את הניסיון שלך להיכשל במספר בעיות בפעולה אחת. זה גם יכול להיות ייצוג של בעיה שמביכה את כל מה שיש לך אם אתה לא נזהר. לחלופין, דומינו עשוי להצביע על כך שלמעשיכם יש השפעה רבה על הסובבים אתכם. שקול את המשפט ~נופל כמו דומינו~….

…החלום על כדור פורח מסמל מחשבות ורגשות שיש לך ~להתעלות מעל~ סיטואציה. אתה אדם טוב יותר ויותר, או מסתכל על החיים בצורה חיובית או בטוחה יותר. זה יכול להיות ייצוג של נקודת מבט בוגרת יותר או אינטליגנטית יותר על סיטואציה. ראייה של התרסקות כדור פורח מסמלת בעיות בסליחה, קבלה והבנת אחרים. יתכן שגם אתה נופל לדיכאון, פסימיות או דפוסי חשיבה שליליים. החלום על כדור פורח אדום מסמל ~לעלות מעל~ אחרים בצורה שלילית או מוגזמת. לדוגמא, אפשר להחזיר לעצמו כוח שאבד במערכת יחסים בגלל בריון רע, אבל אז להתחיל להתנשא ושחצן….

…החלום על החבר הכי טוב עשוי לייצג התנהגות או מצבי חיים שתומכים תמיד בהרגשה טובה או הצלחה. מצבים אידיאליים או העדפה שיש לכם. הזדמנות אידיאלית. זה יכול להיות ייצוג של מיומנויות או משאבים המקלים על חייך. מרגיש שהכל בחיים נופל למקומו. באופן שלילי, חבר הכי טוב עשוי לשקף את תקוותך האחרונה במצב קשה. סימן לכך שאתה עשוי לבודד או להגביל את עצמך. זה עשוי גם לייצג השפעה שלילית חזקה או הרגל רע שמרגיש טוב. לחלופין, החבר הכי טוב בחלום עשוי לשקף אינטראקציה חברתית חיובית עם אנשים אחרים. מסתדרים טוב. דוגמה: ילדה צעירה חלמה שיהיה לה חברה הכי טובה שהיא לא זיהתה. בחיים הערים היו לה 3 בחורים שמתחרים ורוצים לצאת איתה. החברה הכי טובה שהיא לא זיהתה שיקפה את המראה הטוב שלה וכמה חדש זה הרגיש לה להיות כל הזמן מבוקש על ידי כל כך הרבה גברים. דוגמה 2: אדם חלם להזהיר אותו מחברו הטוב ביותר. בחיי הערות הוא למד מיומנויות חדשות שבסופו של דבר הרגיש שלא יאפשרו לו ליהנות מחייו….

…ראיית בן / בת זוג לשעבר מסמלת בדרך כלל תכונה אישיותית בעצמך על בסיס האיכות והזיכרון הבולטים ביותר אצל אותו אדם. בני זוג לשעבר הם סמלים מאוד פתוחים שמבוססים לחלוטין על הזיכרונות והתחושות הכי כנים שלך כלפיהם. שאל את עצמך מה הדבר הראשון שקופץ לך בראש כשאתה חושב על אותו אדם. לחלופין, בן זוג לשעבר עשוי לשקף הרגל רע או כישלון שאתה חווה. הם עשויים גם לייצג חזרה של בעיה חוזרת. אם אתה ממש לא אוהב את האקס שלך הם עשויים לשקף מצב שלילי שחוזר על עצמו בחייך. אקסים יכולים לשקף גם חוויה מחודשת של פרידות או תרחישים של מערכת יחסים לא נעימה. בני זוג לשעבר יכולים לפעמים להיות סימן לכך שאתה חוזר באופן לא מודע על הרגלים רעים או שאתה נופל בפח של לצאת עם מישהו שהוא בדיוק כמו האקס שלך. אם עדיין יש לך רגשות כלפי האקס שלך, הם עשויים לסמל את הרצון המתמשך שלך אליהם. הם יכולים גם לייצג את הרצון שלך למשהו בחיים שאתה באמת רוצה, אבל להרגיש שהוא בלתי מושג. סוג חוויה מסוים שאתה רוצה, אך מרגיש שאינו אפשרי. אם יש לך לשעבר שהתלהב ממין הם עשויים לייצג מזל טוב, הצלחה או חוויה חיובית שאתה חווה בחיים הערים. משהו שאתה עושה או חווה תומך מאוד באושרך או ברווחתך. אם יש לך לשעבר שאתה לא יכול לסבול, או שאתה מאמין שהם מסוכנים לביטחונך, הם יכולים לסמל בחירות רעות שאתה מתחרט עליהן או חוויות שליליות שאתה מרגיש שאתה לא יכול להימלט מהן. דוגמה: גבר חלם לראות את חברתו לשעבר. היא היתה מישהו שהוא הרגיש שהוא כל כך אחראי שהיא מעולם לא הרגישה טוב או נהנתה. בחיי הערות האיש הזה נאלץ לתת לבן משפחה יהיר את הטיפול השקט כדי ללמד אותם לקח נחוץ ביותר. חברתו לשעבר בחלומו מסמלת כמה הועיל לו להימנע מלהרגיש טוב ולהעניק לבן משפחתו את הטיפול השקט. דוגמא 2: אישה חלמה לראות את החבר לשעבר שלה. הוא היה מישהו שהיא הכי זכרה שהוא בגד בה. בחיים הערים היא חווה חברים שמשקרים לה. דוגמה 3: אישה חלמה לראות את החבר לשעבר שלה ואז לרוץ מבית. בחיים הערים היא הבינה שלחבר החדש שלה יש הרבה תכונות שליליות שיש לחבר הקודם שלה והרגישה שהיא צריכה להשתדל יותר להיות עם מישהו עם איכויות שונות. דוגמה 4: אישה חלמה להיכנס לבית בעלה לשעבר ולהגיד לו שהיא רוצה להתחתן עם מישהו אחר. בחיים הערים היא איבדה אמון בחבר שלה לאחר מספר קרבות. הבעל לשעבר שיקף כיצד לא חשה את אותה אהבה, ביטחון ונאמנות לאחר שהרגישה זאת….

…החלום על להיות בחובות מסמל תחושה מוחצת של מחויבות, מאבק או דאגות. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות של צורך להביא השבה למצב שאתה מרגיש אשם עליו. מרגיש שאתה צריך להחזיר טובה. מרגיש שאתה צריך לכבד מישהו או משהו. לחלופין, לחלום להיות בחובות עשוי לייצג מצב שמרגיש נורא מכיוון שאתה לא יכול לעשות שום דבר שאתה באמת רוצה עד שהמצב יהיה מאוזן. החלום לא לרצות להחזיר את חובך עשוי לשקף טינה על הצורך לכבד אדם או סיטואציה. באופן שלילי, זה עשוי להיות סימן לכך שאתה לא ישר או נופל מההבטחות שלך. לחלום שאחרים הם חובות לך עשוי לשקף תחושות שיש לך טובות, הזדמנויות או כבוד. באופן שלילי, זה עשוי להיות סימן לכך שאתה מודאג ממישהו שבוגד בך או לעולם לא יעמוד בהבטחה. שלילית, אם אנשים אחרים חייבים לך, זה עשוי להיות סימן לכך שאתה דורש יותר מדי מאחרים….

…ראיית שלג בחלום מסמלת התחלה חדשה או טיהור של איזשהו אזור בחיים שלך. תחושת ביטחון חדשה או הזדמנות שנייה. משהו הגיע לסיומו. תחושת בהירות חדשה. לחלופין, שלג עשוי לסמל שלווה ורוגע רוחניים. באופן שלילי, שלג עשוי לשקף עד כמה חווית ניקוי קשה או קרה. התחלה חדשה מאוד לא נעימה או תחושה כאילו אתה נענש. בידוד רגשי. המסת שלג מסמלת מכשולים או פחדים שמתמוססים. החלום על משחק בשלג מייצג הנאה או רגיעה אחרי חוויה מטרידה. לחלופין, החלום הוא סימן לכך שאתה מנצל הזדמנות. לחלום למצוא משהו בשלג מסמל גילוי כישרונות או יכולות נסתרים בתוכך. יתכן וגילית הזדמנות חדשה. זה יכול להיות ייצוג של תחושות חדשות של קבלה או סליחה לאחר חוויה קשה. דוגמה: אדם חלם לראות שלג נופל ברחוב. בחיים האמיתיים הוא פתר בעיה בריאותית מציקה. השלג שירד שיקף את ההתחלה החדשה עם בריאותו המשופרת….

…לחלום שאתה חוצה גשר מסמל מעבר, החלטה חשובה או צומת קריטי בחייך. שינוי באופק. גשרים מייצגים תקופת מעבר בחיים שלך. אם הגשר נמצא מעל מים, אז זה מציע שהמעבר שלך יתמודד עם שליליות כלשהי. או מצבי חיים שמאתגרים אותך, או מביאים לשינוי. אם אתה נופל מהגשר ונכנס למים, אז החלום מצביע על כך שאתה נותן למחשבות ולרגשות שליליים למנוע ממך להתקדם….

…החלום על מרתף מסמל את המחשבות, הרגשות והזכרונות העמוקים ביותר שלך. מרתף מצביע על בעיות שאינך רוצה להתמודד איתן או על נושאים שעשויים להיות מאוד לא נוחים לחשוב עליהם. מצב או זיכרון שליליים כל כך שאי אפשר לשכוח את זה או לחשוב על שום דבר אחר. לחלופין, מרתף עשוי לשקף את החמרת הבעיה או הבעיה שאתה מוצף עליהם. מרתף הוא סימן לכך שיש לך בעיות לא פתורות, או בעיות שהאגו לא יאפשר לך לחקור ללא סיוע. דוגמה: אדם חלם לראות את אביו נופל במדרגות המרתף. בחיי הערות הייתה לאביו בעיה בריאותית שפתאום קיבלה תפנית גדולה לרעה. דוגמה 2: גבר חלם לראות ילדה שהוא אוהב מהתיכון במרתף שלו. בחיים הערים הוא חשב איך הוא מבייש את עצמו איתה. משהו שהיה לו מאוד קשה לשכוח….

…החלום על דמה לבדיקת ריסוק מסמל היבט של עצמך שנכשל או נופל למישהו אחר. אתה או מישהו אחר שמתכלה. אתה או מישהו אחר שניתן להשתמש בו ללא כל התחשבות. עושה את כל העבודה הקשה או המסוכנת עבור מישהו אחר ללא תמורה. דוגמה: אדם חלם לראות דמה לבדיקת ריסוק. בחיים הערים הוא השתמש במודל עסקי של מתחרים עם תוכניות להוציא אותו מהעסק לאחר שסיים לבנות אותו….

…החלום על קריאת ספר מסמל רעיונות, תובנות או תשובות לבעיות שאתה שוקל. אומר לעצמך מה לעשות כדי לעקוב אחר ייעוץ מומחה. בהתחשב בכל האפשרויות. גישה פתוחה לרעיונות חדשים. קריאה יכולה גם להיות ייצוג של החוויה שלך שאתה נופל בה כדי להתמודד עם סיטואציה או בעיה חדשה. באופן שלילי, קריאה עשויה להיות סימן שיש לך רעיונות קדומים מראש לגבי אופן הפעולה בתנאים מסוימים עקב חוויות עבר. אומר לעצמך לחשוב או לפעול בדרכים מסוימות לבעיות חדשות על בסיס שיטות ישנות או מיושנות. לשלוט בעצמך או להשתמש בהרגלים רעים ללא שום סיבה אחרת למעט בגלל שזה עובד. בעקבות עיוורים רעיונות רעים. דוגמה: לאישה חלם חלום לקרוא ספר אדום. בחיים הערים היא נישואיה היו בסכנה בגלל בגידה בבעלה. בחיים ערים בכל פעם שנושא הנישואין שלה היה עולה היא תמיד חזרה על עצמה שהיא גרועה ושהכול באשמתה….

…החלום על אדם הולנדי מסמל היבט באישיותך שעסוק בהתנהגות אחראית. להיזהר או לעשות יותר ממה שאתה צריך. באופן שלילי, אדם הולנדי עשוי לשקף אחריות שמפשיטה כל הנאה או הנאה. דוגמה: צעיר חלם שיאמר לו שהוא הולנדי על ידי חבר. בחיי הערות הוא חש שמשבר בפתח, והאמין שקריאה ככל האפשר על הבעיה תעזור לו להיות מוכן לכך….

…החלום על להיות בתאונה מסמל הערות טעויות של שיפוטיות או טעויות שביצעת. תחושות על פיקוח שעשית או שלא חשבת על פעולות. תאונות בחלום גם יכולות להיות ייצוג של התנגשות רעיונות או אג'נדות עם אנשים אחרים. דוגמא: צעיר חלם להיכנס לתאונת דרכים. בחיים האמיתיים הוא הסתכסך עם חבר כי הוא שכב עם חברתו….

…החלום על זחל מסמל היבט באישיותך הנחרץ. אפשרויות או החלטות שאינך חדיר להשפיע או להתערב. אתה או מישהו אחר שלא אכפת לו מכלום חוץ מלעשות מה שהם רוצים. דוגמה: צעיר חלם לשחק עם זחל עם חבר שלא אהב שהוא עושה את זה. בחיים האמיתיים הוא קיבל החלטה סופית להחליף בית ספר שחברו לא היה מרוצה ממנו….

…החלום על מגירה מסמל משאבים או אפשרויות נסתרים. דברים שאתה יכול לעשות שאתה בדרך כלל לא שוקל עליהם. זה יכול להיות ייצוג של אפשרויות שאתה לא מוכן להשתמש בהן. לחלופין, מגירה מסמלת את העתודות שלך. יש משהו שאחסנת, אבל עכשיו אתה מוכן לשימוש או להביע אותו. דוגמה: אדם חלם לפתוח מגירה מלאה בחפצים שהוא חש שלא מעוניין בהם. בחיי הערות התמודד האיש עם חבר עשיר שלא הצליח לקיים הבטחה לגבי סכום כסף גדול. הוא שקל לתבוע אותו. המגירה שיקפה את האפשרות לתבוע אותה הוא פשוט הבין שהוא יכול לעשות בקלות בכל עת. דוגמה 2: אדם חלם להכניס למגירה את אחד השעונים היפים שלו. בחיים הערים הוא החליט שעדיין לא הגיע הזמן לעבור בתים….

…החלום על לבישת שמלה מסמל ציות, נכונות או ציות. לבישת שמלה יכולה להיות ייצוג של כפיפות או משרת את צרכיהם של אחרים. חוסר כוח אסרטיבי או שליטה. אתה מסכים לצרכים אחרים או לא מסוגל לעשות מה שאתה רוצה. באופן שלילי, לבישת שמלה היא סימן לכך שחסר לך כוח או שליטה בחייך. אינך יכול להכתיב את תנאי המצב או נראה שמישהו אחר שולט. לחלופין, שמלה משקפת טבע נותן או ביטוי חיצוני חזק של עצמי. החלום לראות מישהו אחר לובש שמלה מסמל היבט כלשהו של האישיות שלך שהוא תואם, צייתני או חסר שליטה. אזור בחיים שלך מוותר על עצמו ללא מאמץ. החלום על אישה נחשקת מבחינה מינית לובשת שמלה מסמל היבט רצוי בחייך להיות תואם או משרת את צרכיך. דברים שאתה רוצה שיקרה יתבטא בחיים שלך ללא מאמץ. באופן שלילי, אישה נחשקת מבחינה מינית לובשת שמלה עשויה לשקף את תקוותיך או משאלותיך המשמשות אותך. דוגמה: ילד צעיר חלם לראות ילדה נחשקת בשמלה צהובה. בחיים האמיתיים ילדה החלה לרדוף אחריו בבית הספר ובסופו של דבר הפכה לחברתו. הילדה בשמלה הצהובה שיקפה את הילדה בבית הספר עושה את מה שנדרש כדי שהוא יהיה חבר שלה. נכונותה לעשות כל מה שנדרש כדי לשמור עליו מאושר או להיות בקרבתו. הילדה בשמלה הצהובה משקפת את החיים כאילו נמסרת ללא מאמץ לילדה חברה להוטה. שמלה צהובה משקפת תאימות או כפיפות המורגשת או ברורה מאליה. לחלופין, אתה מודע לאזור בחייך שמסר את עצמו ללא מאמץ. שמלה אדומה מסמלת תאימות או כפיפות שהם שליליים. תחושת חוסר אונים או שירות לאחרים על סמך מניעים לא ישרים. זה עשוי גם לסמל הרגל רע שאתה מתקשה לשלוט בו. אתה עלול גם להרגיש שחוסר כוח שיש לך הוא לגמרי לא הוגן או לא נעים. לחלופין, שמלה אדומה עשויה לסמל אדם או מצב שיש לך שליטה מלאה עליו באופן פוגעני או מרמה. שמלה שחורה מסמלת היבטים לא מאוזנים, מוגזמים או כהים יותר של עצמך, חסרי כוח או שליטה. שמלה כחולה מסמלת אותך או איזשהו אזור בחייך שתואם או מועיל בצורה חיובית. שמלה בצבע ירוק כהה מסמלת ציות אנוכי. אתה או איזשהו אזור בחייך הכפוף או מועיל מסיבות אנוכיות….

…החלום על עגלת תינוק מסמל התפתחות או סיטואציה חדשה בחייכם שאכפת לכם שאנשים אחרים ישימו לב אליהם. דוגמא: אישה חלמה לראות כרכרת תינוקות בתחנת רכבת תחתית. בחיים הערים היא חזרה לדייטים. כרכרת התינוקות שיקפה שהוא רוצה שיבחינו בכך שאחרים מתחילים לצאת. דוגמא 2: גבר חלם לראות מישהו דוחף עגלת תינוק. בחיים הערים הוא התרברב עם חבר על תוכניותיו להכות מישהו. כרכרת התינוקות שיקפה את משאלתו של האיש להבחין בחברו בגלל תוכניתו החדשה….

…החלום על להיות תקוע מסמל תחושת חוסר אונים שאתה מרגיש. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או בלי משאבים להתמודד עם בעיה. יתכן שאתה חווה סיטואציה לא מוכרת. אתה עלול גם להרגיש מוזנח או תחושת נטישה. אולי, אתה לא יכול למצוא חבר שיעזור לך. לחלופין, להיות תקוע עשוי לייצג את תחושות הבידוד או הבדידות שלך. יתכן שאתה מקווה להינצל מבעיה או ממצב. החלום להיות תקוע בשכונה מוזרה עשוי לשקף מצבים חסרי בהירות שהתרגלתם אליהם ולהשאיר אתכם ללא אפשרויות ברורות להחזיר את שיווי המשקל לחייכם. החלום על להיות תקוע על גוף מים מייצג שליליות או חוסר וודאות שאתה מרגיש חסר אונים להתמודד איתם….

…החלום על פנס מסמל בחינה או תשאול בנושאים מסוימים. יתכן שאתה מנסה להבין או ~לשפוך אור~ על הגורם לבעיה. זה עשוי גם לסמל מודעות פתאומית, תובנה ויכולת למצוא את דרכך במצב קשה או לא בטוח. כעת אתה יכול לראות מה הבעיה. דוגמה: אדם חלם להשתמש בפנס. בחיים הערים הוא ביקר אצל חבר מועצת מתח בעבודה שעזר לו לשפוך אור על מה שהוא כל כך לחוץ….

…החלום להיות בנתיב אחורי מאחורי בתים מסמל התנהגות או מצבים שאינך רואה בהם סכנה כלשהי. מרגיש שאין שום דבר שמונע ממך לעשות משהו. לא שם לב לשום דבר שמפריע למטרות או לתוכניות שלך. באופן שלילי, נתיב אחורי עשוי להיות סימן שנוח לכם מדי לברוח עם משהו. דוגמא: צעיר חלם לראות חבר הולך לכיוונו בנתיב האחורי שמאחורי ביתו ומדבר על עשיית סמים. בחייו הערים הצעיר היסס לנסות תרופה חדשה, אך לא היה בטוח אם יסתלק עם זה….

…החלום על חיית הבר מסמל היבט באישיותך שאינו מסביר פנים או אינו מסביר פנים. אדם שמודע אליך ורוצה שתלך. גנוייה עשויה לשקף מרירות, קנאה עוינת או התמרמרות על מישהו. דוגמא: אדם חלם פעם על גבעת בר. בחיים האמיתיים חבר של החולם למד שהחולם בגד בהם. החבר התמרר בצורה ניכרת על כך. גופת הבר משקפת את העוינות והטינה שחולם החולם מחברם….

…החלום על טלפון סלולרי מסמל קרבה רגשית או פסיכולוגית. תחושות דחופות של צורך במשהו. משאלות, אמונות, רצונות או תחושות שאתה מרגיש שחשוב שיהיו לך או שאינך רוצה לאבד. טלפונים סלולריים יכולים גם להיות ייצוג של משאבים או קשרים לאנשים אחרים שאתה תמיד רוצה שיהיה זמין עבורך. דברים שאתה רוצה לקבל, רוצה לחוות או סתם לחשוב עליהם הרבה. לדבר בטלפון סלולרי בחלום מסמל את ההתמקדות שלך בנושאים החשובים לך או בעלי ערך רגשי. אתה מקדיש זמן רב לחשוב על משהו או שיש לך אינטרס חזק לגרום למשהו לקרות. דיבורים בטלפון סלולרי רבים משקפים גם דחיפות רגשית. אתה מרגיש שאתה צריך משהו כדי לתפקד. החלום על אובדן הטלפון הסלולרי שלך מסמל ניתוק רגשי ממה שחשוב לך. קשיים שמסיחים את דעתך או מונעים ממך לחשוב או להרגיש כרצונך. החלום לא להיות מסוגל להגיע למישהו בטלפון הסלולרי שלך מסמל תחושות של פרידה או מנותק. ייתכן שלא תוכל לתקשר עם מישהו שאכפת לך ממנו או להרגיש מנותק ממשהו שתומך רגשית. בני משפחה המופרדים מקרוביהם חולמים לעיתים קרובות שלא יוכלו להשתמש בטלפון הסלולרי שלהם כדי ליצור קשר עם אותו אדם. דוגמה: צעיר חלם לראות חבר ותיק מדבר בטלפון סלולרי עם ילדה שהוא אוהב. החבר הוותיק הזה היה מישהו שלעולם לא מוותר. בחיי הערות הצעיר נדחה על ידי הילדה שאהב ולא יכול היה להפסיק לחבב אותה. החבר הוותיק בטלפון הסלולרי שיקף את הצורך שלו לרצות את הילדה הזו כדי לתפקד ואת חוסר הרצון שלו להפסיק לחשוב עליה….

…החלום על חומרי הניקוי היבש מסמל את היכולת להפוך או לפתור בעיות מבלי שתצטרך ~להוריד את עצמך~ או להתמודד עם קשיים בכלל. אם מישהו אחר יתקן את הבעיה עבורך לחלוטין, כך שתוכל להמשיך ולהתמקד רק בסטנדרטים של זכיות או הישגים גבוהים יותר. התגברות על מעבר או אתגר ללא קושי כלשהו. הרגשה שאתה לא צריך לבזבז את הזמן שלך עם ~בעיות קטנות~. ניקוי יבש עשוי לשקף חבר עשיר, הרגל או קשר אשר חוסך מכם בקלות דברים שאתם מאמינים שנמצאים מתחתכם. באופן שלילי, שואב יבש עשוי לשקף את היכולת להימנע מלהתמודד עם יהירות או השלכות מכיוון שמישהו או משהו מגן עליך בקלות ממנו. אף פעם לא להאמין שדבר טוב יגיע לסיומו או שמגיע לך רק להרגיש טוב שיש לך כוח. החלום על עבודה בניקוי יבש עשוי להיות סימן לכך שאתה עוזר מדי למישהו שלא מגיע לו. הרגשה שתמיד צריך לעזור למישהו שחצן להימנע ממבוכה או מהורדת עצמו. שיקוף של התמיכה שלך במעמד של מישהו אחר….

…החלום על העם הסורי מסמל אותך או מישהו אחר שרגיש עם שמירה על הכבוד העצמי שלהם או אי פעם נבוך. מרגיש לא נעים שלא להופיע לאחרים ככנים, אינטליגנטים או אהובים. סירוב לאבד את הכבוד או להוריד את עצמך. אדם סורי עשוי להיות סימן לכך שאתה מודאג מאוד מכל פעולותיך הנחשבות מכובדות כלפי אנשים אחרים. דואג מאוד לא להיראות מעולם כחלש, טיפש או חסר אחריות. באופן שלילי, העם הסורי עשוי לשקף גישה יהירה לגבי הודאה בטעויות או התנצלות. לשמור על בעיה קבועה של מישהו אחר ביהירות כדי למנוע מבוכה בעצמך. משתדלים להסתיר את תקלותיך כדי לשמור על תדמית מכובדת. התנהגות קלושה או אנוכית כדי למנוע מראה רע. מודאג מדי מגאווה שלך או מאיך שאנשים רואים אותך. ההרגשה שמכבדים אותה חשובה יותר מיושר או ידידות. אתה או מישהו אחר שעשוי ~לדפוק~ מישהו אחר אם זה ימנע מבוכה להיתפס כמפסיד. דוגמא: אדם חלם על איש סורי מרושע. בחיים הערים היה לו חבר שבעבר סיכן הכל להלוות לו כסף כדי שהחבר יוכל להפסיק לברירת מחדל במשכנתא. החבר, שכעת היה לו עסק משגשג, המשיך להימנע מלפרוע אותו. הוא הרגיש שחבר זה נמנע בכוונה להחזיר לו מכיוון שהוא התקלקל עם הצלחה שאפשרה לו להראות מוצלח ומושלם. פירעון החוב יסיר את חייו לצמיתות מחייו עם מצב כלכלי מופחת….