…החלום על מכסחת דשא מסמל אותך או מישהו אחר שרוצה לכפות שינוי חיובי. רוצה לוודא שאחרים מבחינים בשינוי חיובי. הידיעה שאתה רוצה משהו אחר לקשר או לחיים שלך. זה יכול להיות ייצוג של וודאות לגבי תקשור החשיבה השלילית שלך לחשיבה חיובית. מכסחת דשא עשויה להיות סימן לכך שאתה רוצה שאחרים יבחינו בגישה שלך שמשתנה. באופן שלילי, מכסחת דשא מצביעה על הצורך שלך לשמור על מראה. לחלופין, אתה עלול להרגיש כי היבט כלשהו בחייך הוזנח וזקוק לתשומת לב. מכסחת דחיפה עשויה לשקף מודעות למאמץ נוסף הנדרש לצורך ביצוע שינוי ומכסחת רכיבה עשויה לשקף שיטת שינוי מאומצת יותר. דוגמא: אישה חלמה לכסח את הדשא שלה עם מכסחת דשא. בחיים הערים היא החליטה לבצע התאמת גישה לגבי נושא שיעזור לקשר שלה עם החבר שלה….

…החלום על מדשאה מסמל את הרגשות שלך לגבי משהו טוב או רע. אתה מבחין או מודע עד כמה איזשהו אזור בחיים שלך חיובי או שלילי. דשא קצר או גזוז משקף תחושות חיוביות לגבי כמה טוב שאתה שם לב אליו. דשא ארוך או מוזנח משקף תחושות שליליות לגבי כמה רע שאתה שם לב אליו….

…החלום על דשא מסמל את תחושותיך לגבי מצב טוב או רע. לשים לב או להיות מודעים לחיוב או שלילי איזשהו תחום בחיים שלך. אורך הדשא או מצבו משקפים את מידת הפוזיטיביזם או הנגטיביזם שאתה מרגיש לגבי המצב. דשא קצר או גזוז משקף תחושות לגבי כמה טוב שאתה שם לב. מרגישים שמצב נעים, יפה או שמקבלים תשומת לב רבה. דשא ארוך או מוזנח משקף תחושות לגבי עד כמה משהו שאתה מבחין רע או שלילי. מרגישים שמצב לא נעים, מוזנח או יוצא משליטה. אתה עלול להרגיש שלפעולה בדרך כלשהי חשוב או נחוץ מאוד….

…החלום על המספריים מסמל החלטיות, הפרדה רגשית מבעיות או היפטרות ממשהו. יתכן שאתה בוחר, או חותך משהו מחייך. זה גם יכול להיות ייצוג של איזשהו אזור בחיים שלך שנותק….

…החלום על חותך עוגיות מסמל מונוטוניות ודמיון. אתה עלול להרגיש שכולם עושים את אותו הדבר או לא מקוריים. חוסר מקוריות או התחשבות. החלום עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך לנסות משהו חדש או לעשות את עצמך….

…החלום על צבי מסמל היבט באישיותך שאינו מודע או תמים. צבי יכול גם להיות ייצוג של איך אתם לא מוכנים לבעיה. יכול להיות שאתה ~נחמד מדי~ לגבי משהו או לא מספיק פיקח. צבי הוא סימן לכך שעליך לקבל מידע טוב יותר או שאינך מבין סכנה פוטנציאלית. צבי משקף גם תמימות, פתיחות או פגיעות לתוקפנות מצד אחרים. אתה פתוח מכדי להיות קורבן. דוגמה: אדם חלם לראות צבי אוכל דשא. בחייו הערים הזהירו אותו מפני אסון מתקרב והתעלם ממנו….

ראה את המשמעות של מכסחת דשא

…החלום על מתזים דשא מסמל משאלה להימנע מלהבחין בהפסד או להימנע מהבחנת עצמך בהפסד. משהו שאתה עושה כדי לשמור על הופעות, רשמים טובים, או מדד להצלחה שלך. שמבחינים בנצח ולא משנה מה….

…החלום על שימוש במגרפה מסמל מחשבות שחוזרות על עצמן על בעיה שתרצה לתקן. עושה את אותו הדבר שוב ושוב כדי לפתור בעיה. החלום על גרוף בוץ או דשא שהופך לבוץ עשוי לייצג בעיה שאתה ממשיך לעשות הכל כדי לתקן וזה אף פעם לא עובד. החלום מציע שתצטרך למצוא או להקשיב לרעיונות חדשים, או לוותר על שיטות שאינן עובדות. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו מגרף בוץ. בחיי הערות העסק שלו נכשל והוא המשיך לנסות את אותם דברים שוב ושוב כדי לתקן את זה….