…החלום על חיה מסמל היבט שלילי בחייכם שנראה לגמרי מחוץ לשליטה. בעיה שיש לך הרבה קושי לאלף או להשתלט. לחלופין, חיה עשויה לשקף תכונת אישיות, אדם או סיטואציה שלילית חזקה שיש לכלול….

…החלום על בעלי חיים מסמל היבטים של אישיותך או אופיך בהתבסס על איכויותיו של בעל החיים המסוים. בעלי חיים יכולים לסמל את ההיבטים הלא מאולפים והלא תרבותיים של עצמך. לחימה עם בעל חיים עשויה לשקף חלק ממך שאתה מנסה לדחות. זה יכול להיות ייצוג של התנגשות עם ההתנהגות שלך או התנהגות לא נעימה שאתה חווה עם אחרים. למשל לחימה בחולדה עשויה לשקף את הסכסוך שלך עם אדם בחיים ערים שגילית מרמה אותך. החלום על חיה מתה מסמל שינוי בחשיבה או בהרגשה שלך. זה יכול להיות ייצוג של אובדן או התגברות על בעיה. החלום על בעל חיים פצוע עשוי לשקף תחושות לגבי היבט או איכות כלשהי של עצמך נפגעים על סמך המאפיין הדומיננטי של החיה. החלום על פגישה עם חיה מופלאה עשוי לשקף את התפתחות האישיות שלך או עד כמה זה מרגיש מדהים לראות משהו חדש קורה בחייך. איכות מדהימה שאתה רואה בעצמך או באדם אחר. שקול את הסמליות של בעל החיים למשמעות נוספת. עיין בסעיף הנושאים לבעלי חיים לקבלת מבט מעמיק יותר על סמליות בעלי החיים….

…החלום על כלוב מסמל איזשהו אזור בחייכם שהוא מוגבל, מרותק או מרוסן. אתה עלול להרגיש שמישהו שומר עליך רצועה קצרה או שאתה חסר את החופש לפעול באופן עצמאי. לא מצליח להשיג את המטרות שלך. יכול להיות שהדחקתם רצונות. לחלופין, כלוב עשוי לייצג את העכבות או את חוסר האונים שלך באזור כלשהו בחייך. לחלום שאתה מכניס חיה לכלוב מסמל הגבלה או ריסון בהיבט כלשהו של עצמך בהתבסס על הסמליות של אותה חיה. עיין בסעיף הנושאים שלנו לסמליות של בעלי חיים. ראיית ציפור בכלוב מרמזת שאתה מרגיש מוגבל בביטוי או בחופש שלך. יתכן שאתה חווה מגבלות לרוחניות או ליצירתיות שלך. לחלום שאתה בתוך כלוב מתחת למים מסמל תחושות להיות מוצף על ידי חוסר וודאות תוך כדי איפוק. הרגשה שמצב נורא תוך תחושה שאתה לא יכול לעשות שום דבר כדי להשתחרר ממנו. אם אתה טובע בכלוב זה עשוי לשקף תחושות של אובדן או כישלון תוך שאתה לא מסוגל לחלוטין לעצור את זה בכל מקרה. מרגיש ש~ידייך קשורות ~באחד הרגעים הגרועים ביותר בחייך. דוגמא: אדם חלם להיות בכלוב. בחיי הערות הוא היה חולה סופני ונואש למות. רופאים לא נתנו לו למות….

…החלום על סוללה מסמל אנרגיה וחיוניות. סוללה מתה מרמזת שאתה מותש רגשית או מרגיש נמוך. יתכן שאיבדת את הרצון או את המשאבים הדרושים כדי להמשיך במשהו….

…החלום על ראיות מפלילות מסמל הוכחת אשמה, או האשמה שאי אפשר להימלט ממנה. הרגשות שלך לגבי המעורבות שלך עם בעיה. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה עסוק מדי בלהאשים את עצמך במשהו רע שקרה. גורם לעצמך להאמין שאתה אשם. דוגמה: אדם חלם לראות גברים נוטעים ראיות מפלילות מעל חדר עם גופה מתה. בחיי הערות הוא הרגיש אשם על שלא עשה מספיק כדי לעזור לחבר לפני שהתחילה בעיה גדולה. הגברים שנטעו את הראיות המפלילות ייצגו את האופן שבו הוא מתרפק יותר מדי על מעורבותו בבעיית חבריו….

…החלום על כנרית מסמל אושר, תחושת תוכן או שביעות רצון מוחלטת מהאופן בו הדברים נמצאים. מצב יכול לספק לך את כל מה שאתה צריך. החלום על כנרית מתה מסמל אושר מקולקל. יתכן והיה לך נוח מדי עם המצב או חווה מזל רע. יכול להיות שהמצב נטול דאגות נהרס….

…החלום על חברה מסמל תכונות אישיות או תכונות שאנו חשים כתומכות בעקביות בהצלחתך או ברווחתך. משהו שאתה חושב שתומך בך רגשית, או באופן קבוע עוזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו בחיים שלך שגורם לך להרגיש בטוח, או בר מזל. מצב, מנגנון התנהגות או התמודדות מועיל בעקביות. לחלופין, חברות עשויות לסמל את התחזיות הנוכחיות של בן / בת הזוג שלך או אמונותיהם או מטרותיהם. החלום על חברה שעוזבת אותך מסמל את עזיבת מצבים מועילים, רגשות או אמונות מחייך. הרגלים או מצבים שכבר אינם תומכים בך. מרגיש שמשהו מועיל מפעיל אותך או כבר לא עובד. החלום על חברה שמעולם לא ראית בחיים האמיתיים עוזבת אותך מסמל מצבים, הרגלים או אמונות חדשים שתמכו בך וכבר אינם. החלום על בוגד בבן הזוג שלך מסמל בחירות אימפולסיביות, או לעשות משהו שאתה לא יכול לעמוד בפניו. בוגד בבן זוג יכול לייצג גם שינוי של אמונות עכשוויות. החלום על בן זוג שבוגד בך מסמל בחירות רעות שיש להן השלכות או השלכות קשות. הפניית גב לעקרונות, יושרה או הקרבה. בן זוג שבוגד בך עשוי גם לסמל את תחושותיך לגבי בן / בת הזוג שלך בעל אמונות או מטרות שונות משלך. ראיית חברה מתה או נרצחת בחלום מסמלת את סופו של דפוס חשיבה, הרגל או מצב חיים שגרם לך להרגיש טוב או עזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה יכול להיות גם ייצוג של אמונות, רגשות או מצבים מסוימים הקשורים לחברה שלך. החלום על אינטימיות או תחושות אהבה עם חברה שאינך מזהה מסמל סגנון אישיות, הרגל או מצב חדש שמועיל לך מבחינה רגשית. החלום על קיום יחסי מין עם החברה שלך מסמל חוויות חיים ערות חיוביות בהן אתה נהנה להרגיש שאתה לא יכול להפסיד. חוויות מהנות מרגישות עזרה, שימוש מוצלח בכישוריך, או חיבה שמבחינים בעצמך שיש יתרון שלא מפסיק לעבוד בשבילך. אוהב חוויה שבה מיומנויות, התנהגות או אנשים אחרים תומכים באופן עקבי בהצלחה שלך. לחלופין, קיום יחסי מין עם החברה שלך עשוי לשקף מצבי חיים ערים מהנים שאתה חווה איתו. זה יכול גם (פחות סביר) לשקף את חיי המין שלך….

…לחלום על מוות מסמל שינוי. האישיות או מצב החיים שלך משתנים לטוב ולרע. אזור בחייך הגיע לסיומו, תם עידן או התפקידים משתנים. אתה עלול להיות עסוק גם במוות או במחלה של מישהו אחר. לחלופין, מוות בחלום יכול לשקף כישלון או אובדן. חלומות על מוות שמתגשמים הם נדירים להפליא. סביר יותר שהם משקפים צורך לנקוט באמצעי זהירות לשינויים לא רצויים מאשר מוות בפועל. במחקר אחד, אנשים עם מחלות לב שחלמו על מוות ומסעות היו בשיעור תמותה גבוה בהרבה. לראות אנשים רעים מתים בחלומות הוא סימן לכך שנושאים התמודדו. היבטים שליליים של האישיות מתגברים על ידי השפעות חיוביות. אנשים טובים בחלומות הגוססים מסמלים היבטים חיוביים באישיותך שמתגברים על ידי השפעות שליליות. החלום על חווית המוות שלך מסמל תחושה של צפייה בעצמך נכשלת לחלוטין. באופן חיובי, זה עשוי לשקף את חווית הצפייה בעצמך עוברת שינוי או טרנספורמציה חזקים. החלום לחוות את מותך בעצמך לאחר עזרה לאחרים עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך לשקול מחדש כיצד אתה מתמודד עם עצמך בחיים ערים. יתכן שאתה מוותר באופן טיפשי על עצמך יותר מדי לאחרים. סיכונים בלתי סבירים או סכנת עצמך. החלום למות בזמן שאנשים צוחקים עליך מסמל רגשות לגבי מצבים או אנשים שאדישים או חסרי רגישות לכישלונות שלך. החלום על אנשים שאתה מכיר מת מסמל שינויים בתכונות מסוימות בעצמך שאנשים אלה משקפים בך. זה עשוי גם לייצג את השקפתך לגבי אנשים אלה שנכנעים לבעיה כמו גם שינויים באישיותם או באורח חייהם. החלום על ילד שמת מסמל אובדן או שינוי לא נעים באזור כלשהו בחייכם שהיה בו פוטנציאל. באופן חיובי, מוות של ילד עשוי לשקף בעיה הולכת וגוברת שסוף סוף טופלה. ראיית ההורים שלך מתים בחלום משקפת חוסר יכולת לעשות בחירות חיוביות או יעילות. אביך שמת מסמל את המצפון שלך או את היכולת שלך לעשות בחירות חיוביות שנפגעו. אמא שלך גוססת מסמלת את האינטואיציה שלך או את היכולת לחשוב קדימה שנפגעת. אם מתה יכולה גם להיות ייצוג של תחושות להיות מוצף על ידי מזל רע. אתה לא יכול למצוא תשובות שאתה רוצה, או שאתה מרגיש חסר מזל. מותם של הורים בחלום הוא סימן לכך שעליך לשקול מחדש את מסלול חייך הנוכחי. שינויים משמעותיים או מהותיים עשויים להיות בסדר. ראיית חבר או חברה מתים בחלום מסמלת היבט מועיל או מגן באישיותך שהתגבר על ידי בעיה. הרגל או סיטואציה שעומדת בראש טובתך אולי כבר אינם קיימים או שנפגעו. החלום על בן או בת שמת מסמל היבט קבוע או בטוח של עצמך שנפגע. הרגל או מצב שתלויים בו לחלוטין השתנו. משהו שהתרגלת אליו אולי נפגע. זה יכול להיות ייצוג של אובדן של משהו בחיים שלך שמעולם לא האמנת שישתנה. דוגמא: אישה חלמה שאביה ימות. בחיים הערים היא נפרדה מהחבר שלה. החלום שיקף את ה~מעבר ~המטפורי של החלטתה (אבא מסמל קבלת החלטות) לתת לחבר שלה יותר סיכויים במערכת היחסים. דוגמה 2: אישה חלמה על ילדה שנפגע ונהרג בתאונת דרכים. בחיים הערים היא נקלעה לוויכוח גדול עם בעלה על התוכניות העתידיות שהיו ביחד, שלדעתה לעולם לא יקרה עכשיו….

…החלום על קרוב משפחה מת בדרך כלל מסמל היבט של עצמך על סמך תפקידם במשפחה או הרגשות הכי כנים שלך כלפיהם. העובדה שקרוב המשפחה שלך מת בחלום, ככל הנראה, אין משמעות כמו לרגשות הכי כנים שלך כלפיהם כשהיו בחיים. לדוגמא, מישהו שרואה אב שנפטר בחלום סביר להניח שישקף את המצפון שלך או את ההחלטה שאתה מקבל בדיוק כמו מישהו שחולם על אביו שעדיין חי. לחלופין, קרוב משפחה מת עשוי לשקף את צערך או את תחושותיך לגבי מותם. החלום על קרוב משפחה שמת רקד מסמל ככל הנראה את הרגשות שלך לגבי כמה טוב שחלק מחייך מסתדר. דוגמא: אדם חלם על אביו המת. בחיי הערות הוא קיבל החלטה חשובה. אביו המתה שיקף את מצפונו או את יכולת קבלת ההחלטות שלו. לעובדה שהוא מת לא הייתה שום משמעות. דוגמה 2: אדם חלם על סבתו המתה. בחיי הערות הוא חווה בעיה שהייתה לו ניסיון קודם. סבתו בחלום שיקפה את חוכמת ניסיון העבר או ~שהייתי שם בעבר~. יכולתו לבטל שיקול דעת גרוע יותר. היותה מתה לא השפיעה על הסמליות….

…החלום על באר מים מסמל עומק רגשי או כוח פנימי שיש להגיע אליו. לעתים קרובות סמל להאמין בעצמו. מסתכל עמוק פנימה. באר להיות סימן לכך שאתה מנסה לשנות או שאתה צריך להתאמץ יותר. החלום על באר מורעלת מסמל תחושה אבודה של תקווה או חוסר יכולת להאמין בעצמו. מישהו יכול להפיל אותך יותר מדי. זה יכול להיות סימן שעליך למצוא דרכים אחרות לשפר את עצמך או להיות בטוח. זה יכול להיות ייצוג של חברות מתה או יחסים מתים. החלום על נפילה לבאר מסמל יותר מדי דאגה לשפר את עצמך או להיות בטוח. יתכן ויצרת יותר בעיות על ידי ניסיון קשה מדי למשהו. החלום על חפירת באר מסמל את נסיונך לבנות או ליצור מקור השראה או פרנסה. להציב את הבמה לעתיד להיות הרבה יותר מלאי תקווה. תיקון בעיה שאף אחד אחר לא רצה לפתור עדיין, כך שהיא לעולם לא תגרום לקיפאון שוב….

…החלום על מכווץ בואה מסמל תחושות של חנק רגשי או מוגבל בצורה כלשהי. דוגמא: אישה שחיה בקהילה דתית חלמה פעם על מכווץ בואה לבן שחונק אותה. בחיים האמיתיים היא חשה שהקהילה הדתית בה היא חיה שמרנית מדי ומגבילה את יכולתה ליהנות או לבטא את אמונותיה הכנות….

…החלום על משהו רגיש מסמל תחושות לגבי מצב שאתה חווה קורה לבד. זה יכול להיות ייצוג של תחושות על כך שלא צריך להסביר את עצמך או שמשהו מובן בקלות. התבוננות באחרים מקבלים החלטות או הבעת רגשות כאשר מעולם לא חוויתם זאת בעבר. באופן שלילי, ישות חיה עשויה לשקף תחושות שדבר שאינו יכול לשלוט בו נלקח לחיים משל עצמו. אנשים או מצבים שאינך יכול לשלוט בהם כי נראה שהם לומדים להימנע ממך. קושי לכבד רגשות או עצמאות של אחרים. דוגמה: אדם חלם לקיים דיון על יצורים בעלי מגע עם מישהו. בחיי הערות הוא נאלץ להרפות מבנו הבוגר כדי שיוכל לחיות חיים משלו לאחר שגר איתו כמעט 20 שנה. הוא התקשה לקבל את בנו להיות אדם עצמאי….

…החלום על אדם או חיה מעוותים מסמל היבט של האישיות שלך שמרגיש מושחת לצמיתות או שלא יצא כמו שהיה אמור להיות. משהו שאתה מרגיש שאי אפשר לתקן או לשנות. מום יכול גם להיות ייצוג של תחושות של נכות רגשית או חסרת אונים. החלום על תינוק או ילד מעוות מסמל תחושות לגבי משהו שלא בסדר לצמיתות באזור חדש או מתפתח בחייך. החלום על פנים מעוותות מסמל תחושות לגבי משהו שאינו כשורה לצמיתות באישיותך. מרגיש לא מסוגל לשנות, להיות מאושר, או חסר יכולת להיות מעניין כמו שאתה רוצה להרגיש. מרגיש חוסר יכולת חברתית או חלש. זה גם משקף את הרגשות שלך לגבי מישהו אחר שיש לו אישיות שאתה מרגיש שאינו מסוגל להיות נורמלי….

…החלום על בית חדר מסמל נקודת מבט על סיטואציה שדורשת ממך להשלים עם הרעיונות או הצרכים של אחרים כל הזמן. אתה עלול להרגיש כאילו אתה לעולם לא יכול להרפות או ליהנות. לחלופין, בית חדר עשוי לשקף מצב מגורים עכשווי עם אנשים שאתה לא ממש אוהב. דוגמא: אישה חלמה לעזוב בית חדר. בחיי המשפחה שהתעוררו שהיא לא חיה עברו לבסוף….

…החלום על גדר חיה מסמל היבט של האישיות שלך שהוא סודי או מסתיר משהו. אדם או סיטואציה ששומרים ממך מידע או לא רוצים שתבחין במשהו. בוש גם יכול להיות הייצוג של איזושהי פלטפורמה או ~מסך עשן~ בשימוש עבור הונאה. לחלופין, שיח עשוי לייצג את הניסיון שלך להסתיר מידע או בעיה שיש לך. הסחת דעת או מחסום שאתה משתמש בו כדי למנוע מאחרים להבחין בדברים שאינך רוצה שהם יעשו….

…החלום על נסיעה בלונה פארק מסמל כאוס או חיזוי בחיים שלך. החלום על נסיעה לבגדי רכב ברכב עשוי לייצג כמה טוב אתה מרגיש בקבלת החלטות או יוצא למסע כוח. לחלום שמישהו אחר נוהג במהלך ג'ויריד עשוי לשקף את הרגשתך בזמן שמישהו אחר יוצא למסע כוח. החלום על רכיבה על חיה מסמל התנהגות או תחושות מסוימות המניעות את החלטותיך. שקול את סוג החיה למשמעות נוספת….

…החלום על משהו שעולה באש מסמל נושאים שאתה נצרך מהם. תשוקה חזקה או אובססיה ממושכת. לעיתים קרובות סמל לכעס, למרירות עזה או לסיטואציה חיים ערה שהולכת רחוק. משהו שעולה באש יכול גם לשקף את האובדן המוחלט של משהו. לחלופין, שריפה עשויה לייצג בעיה בחיי הערות שיצאה משליטה. ראיית בית על האש מסמלת הלך רוח יציב שאבד. שליטה מוחלטת או יציבות הולכים לאיבוד בגלל בעיה שלא נעצרת עד שהכל נעלם. זה גם יכול להיות ייצוג של רגשות עוצמתיים שגברו עליכם לחלוטין. החלום על הצתת דברים מסמל את משאלתך להרס מוחלט או כישלון מוחלט של משהו בחייך הערים. יתכן שאתה מנסה בכוונה להתחיל בעיה. זה גם יכול להיות ייצוג של התשוקה שלך להתחיל משהו. החלום על אש רעה שמרגישה שהיא חיה עשוי לשקף תחושות בנוגע למצב שבו נורא מרגישים שמצבים נועדו להשמיד אותך בכוונה. דוגמא: אישה חלמה לראות שדה המוצת. בחיים הערים ביקרה עליה חברתה והיא כעסה כל כך שזה לא יכול היה להפסיק לכעוס עליה כל היום. דוגמא 2: אישה חלמה על אש רעה שהיתה בחיים והמשיכה לחזור לשכונה שלה לשרוף בתים אחרים. בחיים הערים היא ממשיכה לגלות עוד הפסדים שלה בכל יום לאחר שחוותה את ביתה נשרף….