…החלום על שולחן מסמל את ההתמקדות שלך בהערכת בעיה, להבין משהו או לבחון אפשרויות. יכול להיות שיש בעיה שאתה מעוניין לשים לב אליה. החלום לשבת ליד שולחן משועמם, או לא לדאוג לשום דבר רציני עשוי לשקף מצב לא נעים שאתה מרגיש שנאלץ לחשוב עליו. זה יכול להיות גם סימן שאתה צריך להיות יותר רציני או להתאמץ יותר להתמודד עם בעיות. החלום על ישיבה ליד שולחן של מישהו אחר מסמל את העניין שלך לשים לב לנושא דרך נקודת מבט אחרת, או אם כי היבט כלשהו של האישיות שלך….

…החלום על כוכבי הנינג'ה מסמל קונפליקט או חלוקה מדויקים. לדעת בדיוק איך להיפטר ממשהו או לתקוף משהו שאתה לא רוצה. באופן חיובי, כוכבי הנינג'ה משקפים את היכולת שלך להגיב לבעיה בפתרון המושלם. באופן שלילי, כוכבי הנינג'ה מסמלים בעיות בחיים המושלמות ביכולתן להכשיל אותך. משהו בחיים שלך שתמיד נראה שעושה בדיוק את מה שאתה לא רוצה. החלום לראות כוכב נינג'ה יושב על מדף עשוי להוות פתרון מושלם לבעיה לה אתה מחכה….

…החלום על ישיבה מסמל להיות נוח עם החלטה או רצון לא לעשות שום דבר אחר. לחלופין, ישיבה עשויה לשקף עצלות או חוסר רצון לשתף פעולה. יתכן והתרגלתם למצב או לדרך חיים. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו יושב על ספה. בחיי הערות חבר רצה ממנו טובה שאין לו שום עניין לעשות. הוא היה מאוד נוח בחייו כמו שהיה והרגיש שהטובה מבקשת ממנו יותר מדי….

…החלום על משטח החלקה מסמל תחושות שאתה צריך לעשות משהו למען עצמך מכיוון שמישהו או משהו ~לא צריך~ לעזור לך. התחושה שהשינוי לא יגיע עד שתנקוט פעולה בעצמך. מרגיש שאתה לא יכול לקבל טובה במצב קשה. מצב ש~יושב מסביב ~עד שאתה לוקח יוזמה בעצמך. דוגמה: אדם שהיה בעל עסק חלם לראות החלקה על הדשא הקדמי שלו . בחיי הערות הוא קיווה שעובד גרוע ייגמר לבדו בגלל תנאים גרועים שנוצרו בכוונה. עד מהרה הוא הבין שעובד זה לעולם לא יעזוב עד שייקח יוזמה בעצמו לפטר אותם בעצמו….

…החלום על נץ מסמל לדעת מה אתה רוצה ולקחת אותו. זה גם משקף פעולה מהירה ושיפוט קול. שם לב למה שיש למישהו אחר וחוסר רגישות שלוקח את זה מהם מתי שאתה רוצה. לעולם אל תאפשר לאדם או לסיטואציה להפריע לך אם זה חשוב מדי. באופן שלילי, נץ עשוי לסמל יצרים טורפים. אולי אתה או מישהו אחר באים חזק מדי. ~כמו * חור~ שלוקח את מה שהוא רוצה. דוגמה: אדם חלם לראות נץ יושב על גדר עם ציפור אחרת שזה עתה הרג. בחיי הערות הוא שקל לנקוט צעדים חמורים נגד חבר שדפק אותו….

…החלום על מיטה מסמל נושא שאתה לא מעניין לעשות כלום. מצבים שבחרתם לקבל, לחיות איתם או לא לעשות כלום. בחירה ~לישון על זה~ באופן מטפורי. ישיבה על מיטה עשויה להיות סימן לכך שאתם חושבים לנקוט בפעולה עם מצב שקיבלתם זמן רב מדי. זה יכול להיות ייצוג של היסוס או פחד לעמוד בבעיה. החלום על מיטה שלא הוכנה עשוי לשקף החלטיות או התקדמות לא גמורה. מיטה מסודרת עשויה לשקף החלטה סופית או מסקנה לנושא שעשיתם עליו משהו. מרגיש תוכן ששום דבר אחר לא צריך להיעשות בנושא. לקום מהמיטה מסמל מאמץ לתקן בעיה, או לעשות שינוי. אם אתה מתעורר במיטה אחרת ו / או לא ידועה זה עשוי לשקף מודעות חדשה לעצמך. זה יכול גם לשקף מוטיבציה להתמודד עם סוגיות בדרכים שמעולם לא חשבת עליהן. אם אתה מוצא את עצמך יושב במיטה של ​​מישהו אחר אז זה מסמל חוסר מעש, או קבלה של נושא דרך נקודת מבט המבוססת על איכויות הבולטות ביותר לגבי אותו אדם. קיום יחסי מין במיטה מסמל חוויה חיובית או מהנה שאתה חווה ולא רוצה לשנות. החלום על שני אנשים במיטה יחד ללא יחסי מין מסמל שני היבטים באישיותך שאינם פעילים או אינם עושים דבר בעניין. שאל את עצמך אילו תכונות או תחושות לגבי האנשים בולטים יותר מכל ואיך תכונות אלו עשויות לחול על מצבי חיים ערים שבהם נוח לך לשמור על המצב כפי שהוא או שאתה מרגיש בנוח שלא לעשות דבר בבעיה….

…החלום על ספסל בפארק גישה חיובית או מצב רוח לגבי משהו שאתה בוחר לעשות דבר לגביו. באופן שלילי, ספסל בפארק עשוי לשקף העדפה להתמהמה או לקחת תפקיד פסיבי. מרגיש טוב שלא צריך לקחת שום יוזמה. מרגיש נוח לעשות כלום. החלום על ספסל ללא גב מסמל גישה נוחה שלוקחת תפקיד פסיבי או מקשיב למשהו מעניין תוך שהוא להוט לעשות משהו אחר ברגע שאתה יכול. תפקיד פסיבי רגעי כי אתה מרגיש שאתה צריך. אי נוחות להיות פסיביים יותר מדי זמן. דוגמא: גבר חלם על בחורה יפהפייה שזה עתה פגש כשהוא יושב איתו על ספסל בפארק. בחיי הערות היה לו נוח שלא לבצע מהלכים על הילדה כי היה לה ילד והוא היה מעוניין יותר ליהנות מחבר שלה….

…החלום על תקלה מסמל מימוש תוכניות איטי מאוד. באופן חיובי, זה עשוי לשקף את הזמן שלך לחשוב על משהו שאתה עוסק בו או סבלנות עמוקה. זה מצביע על נחמה עם חוסר מעש, או על שום חששות גדולים לעשות מהלך או להתמודד עם משהו. אתה יושב על נושא ושוקל את האפשרויות שלך. באופן שלילי, תקלה עשויה לשקף את מימוש המטרות שלוקח הרבה זמן להשלים….

…החלום על בקבוק נוזל או משקה מסמל הזדמנות לעשות משהו מתי שתרצה. יש לך הזדמנות לעשות משהו בדרך שלך, ליהנות או לתקן בעיה במהירות. החלום על בקבוק ריק מסמל חוסר הזדמנות מוחלט. ייתכן שניצלת הזדמנות או הרגשת שאף אחד לא ייתן לך הזדמנות. כישלון עשוי להרגיש בלתי נמנע. זה יכול להיות ייצוג של תחושות לדעת שאתה יכול לעשות משהו בכל עת שתרצה מבלי לדעת איך היית עושה. דוגמה: אדם חלם לראות בקבוק ריק אדום יושב על מדף. בחייו הערים הוא היה אובדני מבלי לדעת בדיוק כיצד ינהל את עצמו….

…החלום על טור מסמל מצבים או אנשים שאתה מרגיש שחשוב להמשיך ולתמוך בהם. באופן שלילי, אתה עלול להרגיש מכביד על ידי צורך לתמוך במצב או באדם של תקופה ארוכה. דוגמה: אדם חלם לעמוד ליד עמודים. בחיי הערות אמו נפטרה והוא חש שעומס עליו לשמור על יחס תומך לשאר בני משפחתו….

…החלום על שידון מסמל היבט של עצמך ששואף מאוד להרחיק אותך מחופש מוחלט לעשות כרצונך. יתכן שאתה חווה קנאה או תסכול שמאלץ אותך להיות מושלם בכדי להשיג את המטרות שלך. מישהו בחיים שלך שיודע כמה משהו בעל ערך ועושה הכל כדי למנוע ממך את זה. שפעויות בחלומות עשויות להיות סימן לכך שבאמצעות התמדה ומסירות אתה עשוי לקצור את הפירות של העבודה הקשה שלך. באופן שלילי, חלומות שדון עשויים להיות סימן לכך שאתה מרוכז מדי בנתיבים מהירים וקלים להצלחה. דוגמה: צעיר חלם לשבת ליד שד על מיטתו. בחיים הערים חברתו הייתה בלתי אפשרית לתת לה אי פעם לקיים יחסי מין איתה….

…החלום על מדורה מסמל את ניסיונך לשמור על חשיבה חיובית ברגע קשה. לעשות כל מה שאתה יכול כדי להרגיש טוב או לשמור על מצב רוח גבוה כשהחיים מסתדרים לך. יתכן שאתה מתעלם מהבעיות שלך כשהן נראות מכריעות או אומר לעצמך שהעתיד יהיה טוב יותר. דוגמא: אדם חלם לשבת סביב מדורה. בחייו הערים הובטחה לו תמיכה כספית ומעולם לא קיבל אותה. המדורה שיקפה את ניסיונו לשמור על אופטימיזם כאשר הכספי היה כאשר לא הושגה תמיכה. דוגמא 2: קשיש חלם להיות ליד מדורה עם אנשים מצמררים. בחיי הערות הייתה לו בעיה בריאותית חמורה ללא סוף באופק. המדורה שיקפה את ניסיונו לשמור על אופק ותקווה לגבי פיתרון למשבר הבריאותי תוך פחד מוות. דוגמה 3: אישה חלמה שיהיה מדורה בחצר האחורית שלה. בחיי הערות בעלה לשעבר התחתן עם אישה צעירה והיא נאלצה להשתדל ככל יכולתה ללמד את ילדיה לקבל זאת בגלוי. המדורה שיקפה את ניסיונה לשמור על גישה חיובית מול ילדה לגבי משהו שהטריד אותה מאוד….

…החלום על שולחן פיקניק מסמל גישה נינוחה או סתמית לגבי היות שמבחינים בכך שעושים משהו. זה גם יכול להיות ייצוג של רצונך להיות שם לב בכוונה או בכוונה להיות מעורב בהתנהגות או בפעילות. כוונותיך או תחומי העניין שלך המוצגים לאחרים. באופן שלילי, ספסל פיקניק עשוי להיות סימן לכך שאתה לא חושב שמשהו לא בסדר שמבחינים בו מתנהג שלילי או מדבר על מישהו בצורה שלילית. דוגמא: אדם חלם לשבת על ספסל פיקניק. בחיי הערות הוא היה מאוד לא מרוצה מחייו והיה מאוד קולני לגבי הרצון להרוג את עצמו. דוגמה 2: אדם חלם לשבת ליד שולחן פיקניק עם מכר ותיק מבית הספר היסודי שלא מצא חן בעיניו. בחיים הערים הוא מתח ביקורת על מישהו באתר וחשב שזה לא משנה אם האדם יראה זאת….

…לחלום שאתה נמצא בקבר מסמל היבט זרוק של עצמך או של חייך שאתה מרפה ממנו. סוף נושא או מצב חיים. יתכן שאתה חווה שינויים באישיותך או באמונותיך. יתכן שגם אתם חווים התחלה חדשה בחיים. באופן שלילי, קבר מצביע על סוף ההיבטים החיוביים בחייכם. על דברים שאהבתם או שהועילו לכם מוותרים. באופן חיובי, קבר מצביע על צמיחה אישית כאשר אתה זורק דפוסי חשיבה שליליים או מצבי חיים שליליים. החלום לראות את הקבר שלך עשוי לשקף מודעות עצמית לשינוי או כישלון חזק שקרה לך. הבחנת בחייך לנצח השתנתה, נבוכה או נכשלה. החלום על חפירת קבר מסמל הכנה להרפות היבט כלשהו בחייך לטובה. חפירת קבר משלך עשויה לשקף את אמונתך שאתה מתכונן לשינוי קבוע. מרגיש שנכפה על כישלון או מבוכה. בוחרים להפסיד או לוותר. דוגמא: צעיר חלם לעמוד ליד קבר ולקרוא מצבה. בחיי הערות הוא אומץ והשקיע זמן רב בחשיבה על הוריו האמיתיים וכיצד הוא לא יכול היה לדבר איתם שוב. הקבר שיקף את תחושותיו לגבי הוריו האמיתיים שנעלמו לתמיד. דוגמה 2: אישה חלמה לראות את קברה שלה. בחיים הערים היא נאנסה והחבר שלה עזב אותה. הקבר שיקף את תחושתה לגבי חייה המאושרים הקודמים ותמימותם שנעלמו לנצח….

…החלום על דוכן אגרה מסמל התחייבות או עלות אישית המהווים מכשול למטרותיך. משהו שאתה צריך לכבד לפני שאתה מתקדם עם מה שאתה רוצה. נסיעה ליד דוכן אגרה עשויה לשקף התרסה מכללים, כיבוד מישהו, התעלמות מחוקים או הפרת הבטחה….

…החלום על אלבום תמונות מסמל נוסטלגיה או לזכור משהו מהעבר שלך. חושב איך פעם הדברים היו. זה גם יכול להיות ייצוג הרושם שלך לגבי סיטואציה גדולה או מסובכת. דוגמה: צעיר חלם להסתכל באלבום תמונות ולראות את חברתו לשעבר מתחתנת. היא נראתה שמחה מאוד ליד חתן שאת פניו הוא לא ראה. בחיים הערים הוא התחיל לפלרטט עם חברתו לשעבר ונזכר איך היא נפלה על מישהו אחר בזמן שהם נפרדו….

…החלום על גלגל הגה מסמל את היכולת לשלוט בכיוון אליו פונה בחיים. מי שיושב ליד ההגה מסמל היבט באישיותך שמנחה את החלטותיך. החלום על הימצאות ההגה בצד הנוסע ברכב עשוי לשקף את השליטה הפסיבית שלך במצב. ייעוץ, הכוונה או הצעות המכוונות את כיוון המצב. זה יכול להיות ייצוג של כמה יוצא דופן או בר מזל שיש לך שליטה כשאתה בדרך כלל לא….

…החלום על חיתולים מסמל משהו בחיים שלך שיש לשמור עליו כל הזמן. בעיה מאוד תובענית או משהו שדורש אחריות מתמדת. מעקב צמוד אחר בעיה או נקיטת אמצעי זהירות באחריות כדי למנוע מבוכה שנוטה להתרחש. מניעת גרוע מבעיה ממה שהיא צריכה להיות. התנהגות ילדותית. החלום על החלפת חיתול מסמל את המאמצים שלך לטפל או לנהל בעיה. אדם או אזור בחייך הדורש תשומת לב מתמדת. ניהול אזור בחיים שלך הנוטה לעשות בלגן של דברים. שמירה על שליטה במשהו מסוכן או מסוכן. לחלופין, זה עשוי לשקף את הרגשות שלך לגבי ניקיון אחרי התנהגות ילדותית של מישהו אחר. החלום על חיתול מלוכלך מסמל מודעות לבעיה בחיי הערות שזקוקים לתשומת לב. צורך לטפל באחריות או בדיסקרטיות במשהו. צורך לטפל בבעיה של מישהו אחר. החלום על חיתול שנשפך או יוצא ועושה בלגן עשוי לייצג אחריות שלא הצלחת להיות קשובה מספיק עבורך. הרגשה שאתה או מישהו אחר לא נזהרים מספיק. מבוכה שלא צפית במשהו מסוכן קרוב מספיק. החלום ללבוש חיתול מסמל רגשות לגבי עצמך הדורשים שמטפלים בהם באופן קבוע. באופן שלילי, זה עשוי לשקף תחושות של חוסר אונים לעשות כל דבר חוץ מלהישמר. מרגיש ילדותי, נבוך או חסר אונות שצריך לטפל בך. לחלופין, לבישת חיתול עשויה לשקף בעיות של אמא. דוגמא: אישה חלמה לראות תינוק בחיתול שמוביל אותה ליד פרק כף היד בחדר חשוך. בחיים הערים עברה מחשבה שנייה על הליך פוריות במרפאה. התינוק החיתול שיקף את רצונה לגדל ילד….

…החלום על שולחן אוכל מסמל מצבים בחיי הערות שאינם משועבדים. חוויה שאי אפשר לעצור או להפריע לה. הבחנת בעצמך שאתה לגמרי בטוח במשהו או שיש לך שליטה מוחלטת במצב. לא צריך לעשות שום דבר שאתה לא אוהב. דוגמה: אדם חלם להיות ליד שולחן אוכל עם אח ואחות שלא הכיר. בחיים הערים היא דיברה בקביעות עם אישה שפגש זה עתה שהוא חשב שהיא אולי אחותו האבודה. שולחן האוכל שיקף את המודעות שלו לאישה זו שמעולם לא עצרה אותו או לא מסכים איתו לגבי היותו אחותו כדי שיוכל להמשיך ולהרגיש טוב לדבר על זה כל הזמן….

…ראיית בריכת שחייה נקייה בחלום מסמלת נוחות וקבלת שליליות או חוסר וודאות בחייך. השלמת עם נושאים מסוימים והם לא מפריעים לך אם אתה צריך לחשוב עליהם. החלום על שחייה בבריכת שחייה מסמל הנאה ממצב שלילי או לא בטוח. אהבתי לדעת מה אתה עושה זה לא בסדר או להרוויח הנאה מלהתמודד בקלות עם רגעים לא בטוחים. החלום על בריכת שחייה מלאה בצואה מסמל מודעות לנגטיביזם בחייך ולבעיות שיש לך. ייתכן גם שיש לך להיטות להתמודד עם הבעיות שלך. החלום על בעלות על בריכת שחייה חדשה מסמל תחושה חדשה של שליטה באזור כלשהו בחייכם. מרגיש טוב בידיעה שאתה יכול לנווט בקלות בבעיות או להתמודד בקלות עם כל הבעיות שעשויות להתעורר באופן שלא היית יכול לעשות קודם. דוגמה: אדם חלם לעמוד ליד בריכת שחייה. בחיי הערות הוא הבהיר לחבר ותיק מדוע הוא פגע ברגשותיו כשהיו צעירים יותר לאחר ששיחתם החמצה במהירות לאחר שנפגשו שוב. הבריכה שיקפה את הנוחות שלו כשהוא מדבר אל החבר הוותיק כעת, לאחר שהנושא הישן טופל….

…ראיית האות ~C~ בחלום מסמלת מעבר של יום ערות. זה מופיע לעתים קרובות בחלומות אינטואיטיביים שמצביעים על מצב שיתרחש למחרת. אם אתה רואה שניים או שלושה צלזיוס זה ליד זה זה מסמל יומיים או שלושה. הסמליות מבוססת על כך שהאות C היא מעגל לא שלם שבו המעגל משקף את מחזור היום והשטח הפתוח משקף את מחזור השינה. לחלופין, עשוי להצביע על היותו ממוצע. אם משתמשים בה באותיות אחרות זו יכולה להיות פשוט גרסה קצרה של ~ראה~. האות C היא גם הספרה הרומית של 100….

…החלום על שערי הגיהנום מסמל סבל ואי נעימויות מתקרבים. יתכן שאתה מפלרטט עם צרות, או מרגיש שמצב לא נעים קרוב ליד….

…החלום על שער מסמל סף בחיים שלך. נקודת הכניסה לשלב חדש בחייכם. מעבר של תקופת חיים אחת שלך, או רמת בגרות, לאחרת. שער עשוי להופיע בחלום כשאתה ~עומד לפני~ גיל ההתבגרות, הורות, מוות או שינוי משמעותי. הכניסה למשהו אחר. שער פתוח עשוי לייצג הזדמנויות ואפשרויות חדשות. שער סגור עשוי להוות מכשול שעליכם להתמודד איתו לפני שההתקדמות יכולה להתרחש. זה יכול להיות ייצוג של בעיות שהתגברו על קשיים. החלום על קושי בפתיחת שער עשוי לייצג עבודה קשה או מאמץ שאינו מספק. יתכן שאתה לא מוכן או מוכן לעבור לשלב הבא. דוגמא: צעיר חלם לראות את עצמו עומד ליד שער פתוח לחצר ביתו. בחיי הערות הוא היה מודע לכמה קשה להילחם בהתמכרותו לאלכוהול. השער הפתוח לחצר ביתו שיקף אפשרות פתוחה לחזור להתמכרותו תוך ניסיון להילחם בה….

…החלום על כנסיה מסמל את הצורך שלך בתשובות לבעיית חיים שמטרידה אותך. אתה זקוק לתובנה, פיתרון או הדרכה כלשהי לגבי איזה כיוון לקחת, או מדוע קורה לך משהו. יכול להיות שהגעת לצומת דרכים. יתכן שאתה שואל את עצמך ~מה אמור לעשות במצב זה?~ או ~מה אמור לעשות את חיי עכשיו?~ לחלופין, כנסייה עשויה לסמל את מכלול האמונה הדתית שלך. כמה אתה מרגיש נאמן או דעתך לגבי אמונתך. החלום על מרתף הכנסייה עשוי לייצג בעיה, משבר או מבחן אמונה. זה גם יכול להיות ייצוג של קושי או שלשות כשאתה מנסה להבין למה משהו קורה לך. דוגמה: אדם חלם להיות בכנסייה שעולה באש וחשב שעמידה ליד הדוכן תגן עליו בזמן שהיא תמשיך לבעור. בחיי הערות הוא מת מאיידס וחשב לחזור לתפקידו הישן כשר הוא קריאתו הנופלת. כעבור שבועיים הוא נפטר….

…החלום על גן חיות מסמל מצבים שבהם אתה מבחין בהתנהגות שלילית או פרימיטיבית אצל אחרים. מרגיש נוח שאנשים אחרים טיפשים ממך. תחושת בידוד מהתנהגות מטורפת. יתכן שאתה נמצא ליד אנשים פחות בוגרים או אינטליגנטים ממך. לא רוצה להסתבך בעניינים מטופשים או ~טיפשים~. זה יכול גם לייצג חקירה או תצפית על משהו מסוכן תוך שמירה על בטיחותו. לא רוצה לדבר עם או להסתבך יותר מדי עם אנשים ~טיפשים~. לחלופין, גן חיות עשוי לשקף חוסר אמון עד כמה המצב משוגע, ילדותי או יהיר. דוגמא: אישה חלמה לבקר בגן החיות. בחיים הערים היא נתנה לחבר שלה הזדמנות שנייה אחרי ריב. גן החיות שיקף את סידורי המחיה שלה עם החבר ה~טיפש ~שלא הרגישה שהוא באמת ישתנה….

…החלום על מכונת כתיבה מסמל שיתוף זהיר או מוקפד של עובדות או רעיונות עם אחרים. נזהר במיוחד בהעברת מידע לאחרים מכיוון שאינך רוצה לסכן דבר. להיות זהיר מאוד כיצד אתה מתנסח. להיות מאוד יסודי עם הסבר או מידע שאתה נותן למישהו כדי שלא תהיה טעות אחת. באופן חיובי, מכונת כתיבה עשויה לשקף ניסיון זהיר מאוד לבטא את הרגשות שלך בפני מישהו או לומר למישהו שאתה אוהב אותם. דאגה שמילותיך נבחרו בקפידה. לא רוצה להראות טיפש, לא מתחכם, או בטעות לומר משהו לא בסדר. באופן שלילי, מכונת כתיבה עשויה לשקף את רצונך להביך מישהו בזהירות ובקפידה בכל פרט קטן שאתה יכול לזכור. הקפידו מאוד על בחירת המילים שלכם. שקרים או תירוצים שנבנו בקפידה רבה. הקפידו מאוד על האופן שבו אתם מתכננים לספר למישהו חדשות רעות, לדחות אותם או להיפרד מהם. דוגמא: אישה חלמה על אמה שיש לה מכונת כתיבה לצעצוע. בחיים הערים היא הייתה מודעת לעצמה ~משתעשעת~ ברעיון לספר למישהו שלא אהב אותה במילים שנבחרו בקפידה. דוגמא 2: אישה חלמה לכתוב בחופזה על מכונת כתיבה מכיוון שמפלצת התקרבה לחדרה. בחיים הערים היא הייתה מבועתת כשחשבה בזהירות עם תירוץ לספר למישהו שמסוגל להקשות על חייה אם הם יגלו משהו שהיא עשתה. דוגמה 3: אישה חלמה לראות מכונת כתיבה ישנה ליד חלון. בחיים הערים היא שקלה בקפידה את המילים שתשתמש בהן כדי להיפרד מהחבר שלה כדי שתוכל לצאת עם מישהו אחר….

…ראיית חלום של עורב מסמלת אי נעימות או טרדות מתמשכות. אדם או מצב מגעיל שעובר לך על העצבים או לא יעלם. עורב הוא סימן לכך שאתה חווה שינויים לא רצויים, חדשות רעות, סיומים קשים, קשיים או מצבים ואנשים שלא יעלמו. מצבים לדוגמא שעשויים להביא חלום של עורב עשויים להיות גירושין קשים, מוות של אדם אהוב, או אילוץ להיות ליד מישהו שאתה לא יכול לעמוד בו. אדם אחד חלם על עורב כשהוא נלחם בתשוקה לסמים….

…החלום על משי מסמל תחושות לגבי מצב שהוא חלק או קל בנוחות. נהנה כמה קל משהו. נהנה מאווירה חברתית נוחה לאחר שמגיע מאווירה נוקשה או קשה. נהנה מהתקדמות חלקה או לעולם לא צריך לחוות בעיה אחת בכלל. החלום על משי שחור עשוי לשקף תחושות של פחד או זעזוע מכך שנוח למישהו אחר לחשוב שדבר נורא צריך להיות קל. לא אוהב מישהו אחר שנהנה כמה קל משהו מרגיש. פחד שמשהו יהיה קל מדי לאויבים. החלום על משי לבן מסמל רגשות כלפי עצמך או אחרים גורם לו להרגיש טוב להיות קל לחלוטין להסתדר איתו. מנסים הכי קשה להקל על המצב בצורה נוחה ככל האפשר לאחרים. מרגיש טוב להבחין עד כמה המצב הולך ומושלם עבורכם. מישהו בחיים שלך שנחמד לך לגמרי. באופן שלילי, משי לבן עשוי להיות סימן לכך שאתה מנסה יותר מדי לרצות מישהו אחר בכך שהוא נחמד מדי או תואם מכדי לרצות אותו. משתדל להיות נחמד יותר מכל אחד אחר. החלום על לבישת משי מסמל תחושות לגבי האישיות שלך להיות חלקה או נינוחה. אוהב את עצמך להיות נוח וחביב כל הזמן. דוגמה: אישה חלמה ללבוש שמלת משי לבנה בעמידה ליד גבר מסוכן עם אקדח שלא רצה שאף אחד אחר יתקרב אליה. בחיים הערים היא ניסתה מאוד נחמד ומתוק לגבר שאיתו היא יוצאת ונמשך אליו פיזית. האיש היה מאוד מרושע ושולט כלפיה….

…החלום על עץ מסמל אזור בחייכם שהוקם. מצב או בעיה שאינה ניתנת לשינוי או לשינוי. משהו שדורש הרבה מאמץ כדי להיפטר ממנו או שתמיד אפשר לסמוך עליו. באופן חיובי, זה יכול לשקף את הביטחון, האמונה או ההסתמכות שלך על משהו. באופן שלילי זה עשוי לשקף בעיה מתמשכת. עץ יכול גם לסמל משהו בחייכם שהתרגלתם אליו מאוד, או מצב שלדעתכם לעולם לא ישתנה. החלום על עץ שנקרע מהאדמה מסמל שינוי דרמטי למצב בחיים שלך שחשבת שלעולם לא יקרה או שהיית נעים לו יותר מדי. החלום על גזע עץ מקרוב עשוי לשקף עד כמה אתה קרוב רגשית או מצבית לנושא או לבעיה מבוססים. יכול להיות שזה הרבה בראש שלך. עץ מת מסמל שינוי למצב יציב. או שהביטחון שלך אבד, או שנפתרה בעיה קשה. ראיית גדם העץ מסמלת מצב יציב או בעיה מתמשכת שהתגברת עליהם או התאמצת להתמודד איתה. החלום על טיפוס עץ על פי בחירה מסמל מצבי חיים ערים שבהם אתה מרגיש צורך להוכיח שאתה יכול לעקוף משהו בעצמך אם תצטרך. החלום על טיפוס על עץ של פחד או צורך בבטיחות מסמל דבקות מושלמת בהתנהגות אחראית כדי למנוע כישלון. זה יכול להיות ייצוג של היצמדות או ריצה למשפחה שלך על מנת למנוע בעיות קשות. דוגמה: אישה חלמה לעמוד ליד עץ ולהביט בכוכבים. בחיים האמיתיים היא נאבקה לחדש את אמונה הדתית. העץ שיקף את אמונתה כבלתי מעורערת ומבוססת, ואילו הכוכבים אליהם נשאה את עיניה שיקפו את האפשרויות לחדש את אמונתה שהיא התחילה לראות אצל חברה שהפתיעה אותה ברצונה להתאמן איתה. דוגמא 2: צעיר חלם לראות עץ נקרע מהקרקע. בחיים האמיתיים הוא היה המום לגלות שבית הוריו עומד להימכר. העץ שיקף את תחושת הבית שלו להיות קבועה ומבוססת. העץ שנקרע מהאדמה סימל את תחושת היציבות והבית שנלקחו ממנו במהירות. דוגמה 3: צעיר חלם לטפס על עץ קוקוס ולהפיל את הקוקוסים לקרקע בזמן שמישהו מתבונן בו. בחייו הערים הואשם בכישלון כלכלי ונאלץ לנקוט במספר צעדים ממושכים כדי להוכיח שהוא אכן בטוח מבחינה כלכלית….