…החלום על כדור הארץ מסמל את הרגשות או את תפיסתך את כל חייך ברגע הנוכחי. מצב שאתה שקוע לגמרי כרגע. הנושא השולט או מטרת חייך. לחלופין, חלום על כדור הארץ עשוי לשקף את ההרגשה שכל חייך או עתידך על הקו. משהו גדול ממך בראש שלך. החלום על כדור הארץ שעובר מתחת לקשתות, דלתות או גשרים עשוי לשקף את כל חייכם שעוברים טרנספורמציה עוצמתית….

…החלום על כדור בדולח מסמל את השקפתך על העתיד. שמים לב איך יכול להיות העתיד בהתבסס על האירועים העכשוויים או על מה שאתם מצפים שיקרה. החלום על כדור בדולח שחור עשוי לשקף השקפה עגומה או מפחידה של העתיד. זה גם יכול להיות ייצוג של השקפת עתיד שהיא מוגזמת בדרך כלשהי. דוגמה: אדם חלם לראות כדור בדולח עם קשת בענן. בחיי הערות הוא פשוט שינה את דעתו לגבי תביעת חבר ותיק בגלל ראיות חדשות שהראו שחברו הוותיק אינו אחראי. כדור הבדולח עם הקשת שיקף את השקפתו לגבי העתיד בהרמוניה עצמה עקב הראיות החדשות. דוגמה 2: אישה חלמה על כדור בדולח שחור. בחיים הערים היא גילתה שיש לה סרטן ומה הסיכוי שלה לחיות….

…החלום על כדור שמונה מסמל מכשול אחרון להשגת הסגר הרצוי במצב. הדבר האחרון שאתה צריך כדי לסיים משהו או לסיים בעיה. לחלופין, כדור שמונה עשוי לשקף הזדמנות לסגירה הנמצאת בסיכון. מרגיש את הלחץ או את הסכנה שלא להתמודד עם בעיה מספיק מהר. מרגיש שמישהו אחר עלול להכות אותך מהסיכוי האחרון שלך. סימן שאתה צריך להאמין בעצמך יותר. דוגמא: אישה חלמה לראות כדור 8. בחיים הערים היו לה ובעלה קשיים כלכליים שהם הרגישו שלעולם לא יוכלו לפתור. תמיד נותרה בעיה אחת בכל פעם שהתקדמה….

…החלום על כדור פורח מסמל מחשבות ורגשות שיש לך ~להתעלות מעל~ סיטואציה. אתה אדם טוב יותר ויותר, או מסתכל על החיים בצורה חיובית או בטוחה יותר. זה יכול להיות ייצוג של נקודת מבט בוגרת יותר או אינטליגנטית יותר על סיטואציה. ראייה של התרסקות כדור פורח מסמלת בעיות בסליחה, קבלה והבנת אחרים. יתכן שגם אתה נופל לדיכאון, פסימיות או דפוסי חשיבה שליליים. החלום על כדור פורח אדום מסמל ~לעלות מעל~ אחרים בצורה שלילית או מוגזמת. לדוגמא, אפשר להחזיר לעצמו כוח שאבד במערכת יחסים בגלל בריון רע, אבל אז להתחיל להתנשא ושחצן….

…החלום על כדור חוף מסמל גישה שובבה או קלילה לגבי התמודדות עם נושאים. חשיבה חיובית לגבי התמודדות עם הבעיות שלך כל הזמן. סימן לכך שאתה עשוי לחוות הקלה בכך שסוף סוף סוגיה ארוכת שנים מטופלת. באופן שלילי, כדור חוף עשוי להיות סימן לכך שאתה נהנה ממאבק או משבר יותר מדי ולא רוצה לסיים את זה. הארכת סכסוך שלא לצורך….

…החלום על כדור דיסקו מסמל רגשות בלתי פוסקים של ליהנות מלהיות מנצח. מצבים שבהם אתה מרגיש ש~המסיבה לעולם לא נגמרת ~. החלום לראות כדור דיסקו במיקום שאינך יכול לגשת אליו או שאינם מורשים לו עשוי לייצג רגשות קנאה של אנשים אחרים שתמיד נהנים לבלות כשאתה לא עושה….

…החלום על כדור גולף מסמל מטרה או בעיה שנוח לכם לקחת את הזמן בניסיון לפתור. חשיבה נינוחה לקראת פתרון נושא….

…החלום על כדור המידה מסמל מאבק בחייכם בו הכל עומד לתפוס. מצב הכל או כלום. אתה לא יכול לעשות טעות אחת כי הכל מונח על כף המאזניים. עושים כל שביכולתכם כדי למנוע כישלון מוחלט. זה גם יכול להיות הייצוג של הניסיון שלך להיכשל לחלוטין באדם או בעיה שמונע ממך בכל מחיר….

…החלום על כדורעף מסמל מצב בחיים ערים שבהם אתה לא החלטי או מחכה שמשהו יתברג או ייעלם מעצמו. אתה מעדיף לחכות ולראות מה קורה. ראיית שחקני כדורעף שנפצעו או מפסידים משחק מסמל אותך או מישהו אחר שלא הצליח לפעול או לקבל החלטה בזמן….

…החלום על כדור הארץ מאדים מסמל סכסוך. אתה עלול להרגיש שכל דבר או כולם בחייך מנסים להיכשל בך. הלך רוח שתלוי בתקופות קשות, מצוקה או מצב מסוכן. דוגמא: אדם חלם לראות את כדור הארץ מאדים עם בליטות מהירות חוזרות על פני השטח. בחיי הערות היה לו מחלה שהחמירה אחת לחודש ודרשה את מלוא תשומת ליבו….

…החלום על אסטרואיד שמגיע לכדור הארץ מסמל בעיה פוטנציאלית ביכולת להרוס מטרות, להביא אכזבה או לחבל במאמצים עכשוויים. אסון או מבוכה בלתי נמנעת. משהו שיכול לגרום לך להרגיש שלעולם לא תזכה לעשות את מה שרצית. זה יכול גם לשקף מצבים שהורסים לחלוטין את האופטימיות או את תחושת האיזון שהגעת אליהם. אם אסטרואיד פוגע בכדור הארץ, הוא עשוי לייצג מטרות או אידיאלים שנפגעו. דוגמא: אדם חלם על אסטרואיד הפונה לכיוון האדמה. בחיים האמיתיים הוא סיפר לחברים על חופשה שהוא הולך לקחת, אבל בסתר התחיל להבין שאולי אין לו מספיק כסף לעשות את זה. האסטרואיד שיקף את תחושותיו לגבי חברים שעלולים לאבד כבוד אליו אם הם יגלו את האמת….

…החלום על כוכב לכת מסמל נושא שאתה מרגיש שכל חייך סובבים סביבו. דוגמה: צעיר חלם לראות כוכב לכת בצבע נחושת בשמיים. בחיי הערות הוא הרגיש את כל חייו סובבים סביב רצונו להיות בריא מכיוון שמחלתו הורסת כל היבט בחייו. נחושת הצבע סמלה רצונו לבריאותה הוא הרגיש שהוא לא יכול לקבל את כדור הארץ לידי ביטוי איך הרצון הזה היה המוקד המרכזי של חייו. עיין בסעיף הנושאים לכוכבי לכת לקבלת התבוננות מעמיקה יותר בסמליות הפלנטה….

* אנא ראה כוכבי לכת, כדור הארץ, סוף העולם

…החלום על ברונטית או מישהו עם שיער חום עשוי לייצג סגנון חשיבה שאינו מודאג מכך שאחרים שמים לב אליו. זה יכול להיות ייצוג של חוסר תשומת לב שאתה מרגיש שאתה מקבל. באופן חיובי, ברונטית עשויה לשקף גישה של כדור הארץ או חוסר צורך להבחין באזור כלשהו בחייך. לא חושב שזה חשוב למשוך תשומת לב לעצמך או להרגיש טוב להימנע מתשומת לב שלילית. זה יכול להיות ייצוג של היבט של עצמך שהוא אינטליגנטי יותר מאנשים אחרים. באופן שלילי, ברונטיות עשויות לשקף הטעיה או פעילות פלילית שאתה מודע להימלט ממנה. כוונות רעות שלא מבחינים בהן. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות של התעלמות. לחלופין, שיער חום עשוי לייצג סגנון חשיבה הממוקד בטיהור או היפטרות מבעיות. דוגמה: גבר חלם לראות אישה שחרחורת יפה. בחיי הערות הוא ביצע פשע ויצא מזה בלי שאף אחד בכלל הבחין בו….

…החלום על חוט מסמל דאגה לבטיחות. עושה משהו כדי לוודא שמישהו אחר יישאר בטוח או מחוץ לצרות. חוט יכול גם להיות ייצוג של כללי הורות בטוחה, קפדנית או מגוננת. דוגמה: ילד חלם שירדפו אחריו על ידי כדור חוט מרושע. בחיי הערות הוא חש בלחץ מתמיד של אמו המתנשאת להיות בטוחה לחלוטין ומתנהגת היטב. כדור החוט המרושע שיקף את הכללים הנוקשים המשמשים כדי להבטיח שהילד נשאר בטוח….

…החלום על כדור שלג מסמל תחושות נעימות או נחמה בכך שאתה מבחין בעצמך שלא תצטרך להתמודד עם בעיה. מרגיש טוב רק חושב על לסיים משהו לטובה. באופן שלילי, כדור שלג עשוי להיות סימן לכך שאתה לא מספיק רציני להתמודד עם בעיה או מתמהמה יותר מדי. אתה כל הזמן אומר לעצמך שתעשה משהו, אבל אתה אף פעם לא עושה….

…מדינות בחלומות מסמלות מצב נפשי המבוסס על סטריאוטיפים או על האישיות הנתפסת בדרך כלל של המדינה. כל מדינה מייצגת חשיבה ספציפית. ראה את הארץ לקבלת התבוננות מעמיקה יותר בסמליות….

…החלום על לגו מסמל דברים בחיים שלך שמרגישים טוב ולקח זמן לבנות. לעיתים קרובות סמל לחברות טובה שנוצרה עם הזמן. זה גם יכול להיות ייצוג של הצלחה או שעות פנאי שעבדתם זמן רב שיהיה לכם. דוגמה: צעיר חלם לראות את לגו בכל מקום סביבו. בחיים הערים הוא חשב על חברו הטוב שפגש ממש לפני שנאלץ לעזוב את הארץ לנצח….

…החלום על מכונת מסטיק מסמל צורך למלא חלל נפשי או רגשי. לגרום למכונת כדור מסטיק לשפוך את תוכנה מסמל להיות מוצף רגשית ממשהו שגורם לך להרגיש לא שלם. דוגמה: צעיר חלם על מכונת מסטיק שנשפכת על כל הרצפה. בחיי הערות הוא היה המום מהצורך שלו לחפש את הוריו האמיתיים, כי הידיעה שהוא מאומץ התחילה להטריד אותו….

…החלום על כדורים או כדורים מסמל מחשבות. כדורים כחולים או כדורים מייצגים מחשבות חיוביות. כדורים אדומים או כדורים מייצגים מחשבות שליליות. כדורים יכולים גם להיות ייצוג של סכסוך בנושאים שאתה רוצה להיפטר מהם. כדורי ספורט בחלומות מסמלים נושאים שאתה נאבק בהם רגשית, או החלטות שאתה שוקל. אפשרויות שיכולות להיות בעלות השפעה טובה או רעה. אמונות שעלולות בסופו של דבר לגרום לתוצאה חיובית או שלילית. כדורי טניס מסמלים סכסוך בנושאים שאתם דוחים או רוצים שמישהו אחר יטפל בהם. כדורי כדורגל מסמלים סכסוך בשיטות מתחרות. אתה ומישהו אחר שנמצאים בסכסוך באיזו דרך לעשות משהו. כדורסל מסמל את ההתמקדות שלך בכוח או בהישגים. שימוש בכוח כדי להשיג את מה שאתה רוצה בחיים או תוצאה ספציפית. משהו שאתה משתמש במיומנות שלך, בסטטוס או במשאבים שלך כדי לקרות. כדור בסיסים הוא סמלים לבעיות או בעיות עם פוטנציאל לחיסול. זה גם יכול להיות ייצוג של הזדמנויות לשינוי שיש לנצל כדי להשיג כוח. באופן חיובי, זה עשוי להצביע על סיכוי להיפטר ממשהו לא רצוי או לעמוד בפני משהו. באופן שלילי, זה עשוי לסמל בעיה או מצב שלילי שמאתגר אותך או גורם לך לקחת סיכון….

ראה את המשמעות של כדור