…החלום על להיות מאוהב או להרגיש אהבה מסמל מצב בחיים שלך שמרגיש טוב כל הזמן. יתכן שאתה חווה הצלחה חדשה או ביטחון פיננסי. החלום על להיות מאוהב במישהו שאינך מעורב איתו בחיים האמיתיים מסמל את ההתקשרות החזקה שלך וקבלת האיכות בעצמך שאתה רואה אצל אותו אדם. זה גם יכול להיות ייצוג של התקשרות חזקה או נוחות עם מצב שמתרחש. החלום על להיות מאוהב במישהו שאתה מעורב איתו בחיים האמיתיים יכול לשקף הן את רגשותיך לאותו אדם, והן את ההתקשרות החזקה שלך ואת קבלתך לתכונת אישיות שהרגשת איתה. זה יכול להיות ייצוג של כמה טוב שאתה מרגיש לגבי משהו שקורה לך. החלום על להיות מאוהב בבן משפחה יכול לשקף גם את הרגשות שלך כלפי אותו אדם וגם כמה שאתה אוהב משהו שקורה לך. החלום על להיות מאוהב במישהו שהתאהבת בו או ~להתאהב בו~ עשוי לסמל רצון עוצמתי לאותו אדם. יתכן שלא תאמין שתוכל לעולם לקבל את אותו אדם, או אולי לחשוש שלא יהיה לך אותו לעולם. זה חל גם על סלבריטאים ~מוחצים~. להיות מאוהב בסלבריטאים שאין לך שום משיכה אליהם בחיים האמיתיים מסמל את ההתקשרות החזקה שלך או קבלה לאיזשהו איכות בעצמך שאתה רואה באותה סלבריטאית. זה יכול להיות ייצוג של כמה שאתה אוהב משהו שקורה לך. להיות מאוהב באנשים שאתה מזהה, אך אין לך שום משיכה פיזית שמסמל את ההתקשרות החזקה שלך או קבלתך לאיזשהו איכות בעצמך שאתה רואה אצל אותו אדם. להיות מאוהב בזר מסמל התקשרות חזקה או קבלה של תכונות חדשות בעצמך, או סיטואציות חדשות. משהו בחיים שלך עשוי לעודד רגשות חדשים, או תחושות שלא היו לך הרבה מאוד זמן. דוגמא: גבר חלם להתאהב. בחיי הערות סוף סוף העסק שלו נאבק להרוויח כסף….

…החלום על בובה מסמל אותך או מישהו אחר שלא דואג לשום דבר חוץ מלהבחין בו כדוגמא מושלמת. צריך לשים לב שעושה משהו שאחרים צריכים להעתיק. רוצה שישימו לב לאחרים כדוגמא מושלמת. באופן שלילי, בובת בובות עשויה להיות סימן לכך שאתה מודאג מדי מאיך שרואים אחרים. זה יכול להיות גם סימן שלא אכפת לך מכלום חוץ מלהשוויץ או לגרום לאנשים להסתכל אליך. השתקפות של החשיבות שאתה מרגיש כדי ליצור רושם מסוים שאולי אין לו כל מהות. דוגמה: גבר חלם להתאהב בבובה בובה. בחיי הערות הוא השתמש בליווי יפה כדי לשקר למשפחה שיש לו חברה ולאט לאט החל להתאהב בליווי. בובת המופת בה הוא מרגיש מאוהב ייצגה את האובססיה שלו לשמור על השקר שיש לו חברה מושלמת. דוגמה 2: גבר אמריקאי פטריוטי חלם לראות בובה נורה לשמיים ומתפוצצת. בחייו הערים דיבר עם חברים על כך שהוא מגיש תביעות נגד הממשלה בגין שחיתות יתרה. בובת הדפוס שהתפוצצה בשמיים ייצגה עד כמה חשוב שהוא שם לב לכך שאנשים מגישים את תביעתו כדי להוכיח את ~אמריקניותו~ וכיצד זה בסופו של דבר לא הביא לשום דבר שכן הוא נדחה על ידי בתי המשפט. החלום שיקף את חוסר התוחלת שחש בניסיון להיות דוגמה מושלמת לאמריקאי….

…החלום על מישהו שיש לך חשק אמיתי בחייו הערים מסמל תחושות שאותו אדם או מטרה רצויה עשויים להיות טובים מדי עבורך. קנאה שלא תמדוד, לא תהיה מושכת מספיק, או שתזכה לחוות משהו בכלל. מקדישים יותר מדי זמן לבחון מה אתה רוצה ולא מספיק להשיג את מה שאתה רוצה. החלום על ריסוק סודי על מישהו שאתה לא אוהב או שונא עשוי לשקף תחושות של רצון בלתי מושג להיפטר ממשהו לא נעים לטובה. מרגיש שאתה לא מספיק טוב כדי לחסל משהו שאתה לא אוהב מהחיים שלך לטובה. מרגיש קנאה שלעולם לא תזכה להיות רשע למישהו, לנקום במישהו או להביך מישהו. החלום על הדחיקה שלך שדוחה אותך או שהעמיד אותך עשוי לשקף חרדות מפני שרגשותיך האמיתיים נחשפים בפניהם. זה עשוי גם לייצג עיסוק מוגזם בכל אות שאתה מקבל מהמחץ שלך, כלומר שהם לא אוהבים אותך. לחלופין, דחייה או התייצבות על ידי הריסוק שלך עשויה לייצג אכזבות ממצבים שציפיות טובות אליהם. החלום להתאהב בסלבריטאים או במישהו שאינך מכיר היטב מסמל את הרצון למצב חיים מתעורר להתרחש על סמך התכונות הבולטות ביותר אצל אותו אדם. שאל את עצמך אילו רגשות או זיכרונות הם החזקים ביותר כשאתה חושב על האדם ונסה לראות אם אחת מהיעדים הנוכחיים שלך נותנים לך את אותן הרגשות. אתה עלול להרגיש שאתה לא מספיק טוב למשהו. החלום להתאהב באדם זר מסמל תחושות לגבי אפשרויות חדשות או בלתי צפויות שאינן בהישג יד. לחלום שמישהו אטרקטיבי מתאהב בך עשוי לייצג תחושות של ערך ומגביר את ההערכה העצמית שלך. זה יכול להיות ייצוג של חדשות טובות בלתי צפויות על אפשרויות או הזדמנויות חדשות. לחלום שמישהו לא מושך עבורך יתאהב בך עשוי לייצג חדשות טובות או הזדמנויות חדשות שלא מרשימות אותך. החלום על מחץ לשעבר עשוי לייצג רגשות הקשורים לתשוקה. בהקשר חיובי ייתכן שאתה חווה מזל טוב, הזדמנויות חדשות או חוויה מהנה באמת. בהקשר שלילי, ייתכן שאתה חווה מצבים שבהם אתה ביישן מדי או מפחד ללכת אחר המטרות שלך. קבלת תפקיד נמוך יותר או עמידה כי לא תדבר. לחלופין, ריסוק לשעבר עשוי לשקף תחושות המבוססות על הרגשות הכי כנים שלך או זיכרונות מהם. שאל את עצמך אילו זיכרונות או תחושות בולטים יותר מכל על אותו אדם ונסה לראות אם אתה חווה מצב עכשווי המשקף את התחושות או הזיכרונות הללו….

…החלום על כת מסמל מסירות ללא עוררין לרעיונות, אנשים או סיטואציות. נאמנות ללא עוררין לבן משפחה, למעסיק או לאדם מעולה. באופן שלילי, כת עשויה לשקף רעיונות או עמדות השקפה מטעות שנשקפים באופן מסוכן לעולם. ויתור על האינדיבידואליות שלך למען מישהו או משהו שאתה מרגיש שאי אפשר לשפוט אותו. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מרגיש שמתעלמים מההיבטים השליליים של אדם או סיטואציה בגלל טקטיקות מניפולטיביות. מרגישים כי רעיונות או בחירות חלופיות אינם מותרים. מרגיש שמישהו או משהו הוא רכושני מדי. החלום להיות מנהיג כת מסמל את המיומנות שלך במניפולציות אחרות כדי לאהוב את הרעיונות שלך או לסמוך עליך בלי שאלה. זה יכול להיות ייצוג של הכישורים החזקים שלך לגרום לאנשים להתאהב בך או ברעיונות שלך. יכולת עוצמתית לגרום לאחרים לחבב אותך ולא משנה מה תגיד או תעשה להם. דוגמא: אדם חלם להיות חלק מכת ~לאחור~. בחיים הערים הוא חווה תסכול בעבודה מכיוון שלא הורשה לחקור רעיונות חדשים. דבקות בחשיבה הארגונית הנוכחית הייתה חובה. כאשר הוא חווה בעיה ברעיונות עכשוויים בעבודה נאמר לנו למצוא דרך לעקוף אותה במקום להשתמש ברעיון טוב יותר. שינוי לא היה מקובל. דוגמה 2: אדם חלם לחוות כת שהוא רוצה להתרחק ממנה. בחיי הערות הוא ניסה לתווך בקרב בין הוריו ומצא שהוא צריך לשקר לכל אחד מההורים תוך שהוא מקבל את האשליות שלהם לגבי ההתנהגות שלהם כדי לשמור על אדיבות. סימבוליות הפולחן שיקפה את הכבוד הבלתי מעורער ואת הרעיונות השולים שהוא חש שעליו לקבל אצל הוריו. דוגמה 3: צעיר חלם על כת שרצה להימלט ממנו. בחיי הערות חברתו לשעבר רצתה להישאר חברות לאחר שנפרד ממנה. הוא הרגיש לא בנוח עם רעיונות חברותיו לשעבר לגבי המשך ידידותן משום שהיא הייתה רכושנית מדי….

…החלום על חדר שינה מסמל מחשבות פרטיות, או נושאים שלא מרגישים נוח לדון בהם עם אנשים אחרים. זה בדרך כלל מצביע על בעיות מיניות, בעיות אישיות או דברים שאתה מביך. סוגיות ביחסים. החלום על פתיחת דלת חדר השינה שלך עשוי להוות נכונות לדון בכדי להתמודד עם נושאים פרטיים. סגירת דלתות לחדר שינה עשויה לייצג את החלטתכם לשמור על נושאים מסוימים פרטיים או לא לדון עוד במשהו בגלוי. החלום להשקיף על חלון חדר השינה שלך מסמל את תפיסתך את העתיד בעניינים אישיים או פרטיים. מה מתרחש מאוחר יותר ביחס למערכות היחסים או הסודות שלך. החלום על ניקיון חדר השינה שלך עשוי לייצג את בחירתך להיות שמרני יותר או אובייקטיבי יותר בנושא אישי או פרטי. לחלופין, זה עשוי לשקף את האופן שבו אתה עושה סדר בענייניך האישיים או הפרטיים. יכול להיות שהיית המום מבעיה אישית. דוגמה: אדם חלם לראות את התקרה והקירות בחדר השינה שלו מתפצחים. הוא חשש שהתקרה תיפול עליו. בחיי הערות הוא נפרד לאחרונה מבן זוג מזמן וחשש שלעולם לא יהיה מספיק טוב כדי להתאהב ככה שוב….

…החלום על חג האהבה מסמל מפגש רומנטי, אירוע או חווית חיים ערה שבה אתה מעוניין לצאת עם מישהו, להתאהב או לבלות עם מישהו שאתה באמת אוהב או מאוהב בו. אנשים שחווים פרידות עם שותפים או אכזבות רומנטיות חולמים בדרך כלל להפסיד את יום האהבה או לא לבזבז אותו עם האדם שאכפת לו. אם נפרדת לאחרונה ממישהו, אתה עלול גם לחלום על אמא שלך שתשאל אותך מדוע אינך עם בן / בת הזוג לשעבר כדי לשקף את תחושת האינטואיציה שלך עדיין לא מקבל את השינוי באופן מלא. החלום על בילוי יום האהבה במרתף עשוי לייצג דחייה או ההבנה שמישהו שאתה אוהב לא מתעניין בך….

…החלום על אוטובוס מסמל סיטואציה בחייך שמרגישה לא נעימה או בלתי נסבלת כדי להיות סבלניים. מצב שלא מסתדר כמו שרציתם או מרגיש שאיזשהו אזור בחייכם לוקח יותר מדי זמן. אוטובוס עשוי לשקף אכזבות או עיכובים לא רצויים ככל שאתה מתקדם לעבר היעדים הרצויים שלך. לחלום שאתה מחכה לאוטובוס מסמל מודעות שעומדת בפני עיכוב, נסיגה או המתנה ארוכה. אתה מחכה או מתכונן לחוויה שאתה לא באמת רוצה לחוות. אם אתה מתגעגע לאוטובוס זה מסמל הזדמנויות שהוחמצו להתמודד עם בעיות שדורשות סבלנות. יתכן שהחמצת הזדמנות להתחיל בבעיה שלוקח לה הרבה זמן או לעבוד. החלום על אוטובוס יוקרה מסמל תחושות של נוחות כשאתה מרגיש שנאלץ לחכות בסבלנות שמשהו בחיים שלך יקרה. הסחות דעת מהנות כשאתה מחכה עם המתנה ארוכה. דוגמא: ילדה חלמה לצעוק על בחור בזמן שהיא נוסעת באוטובוס. בחיים האמיתיים היא חשה דחויה ומתוסכלת מבחור שאהב שלא מגיב או ~מקבל~ את אותותיה. האוטובוס שיקף את התחושות הלא נעימות שהיו לה לגבי כמה זמן לוקח לפגוש מישהו שהיא יכולה להתאהב בו. דוגמא 2: אישה חלמה לעלות לאוטובוס ולהגיד לה שהיא מגעילה. בחייה הערים זה עתה אובחן כחולה סרטן צוואר הרחם. האוטובוס ייצג את התחושות הלא נעימות הקשורות בהמתנה בסבלנות לטיפול במחלתה….

…החלום על גור מסמל הגנה רגשית שאתה רגיש כלפיו. עושה כל מה שאתה יכול כדי להגן על עצמך או להאמין בעצמך. קנאה בכך שמישהו יפריע למשהו שאתה מאוד אוהב. זה גם יכול להיות ייצוג של כמה נפלא זה מרגיש להתאהב או לחפש עניין אהבה שובב. באופן שלילי, גור עשוי לשקף רגשות שכולם מפסידים אם הם לא אוהבים משהו שאתה אוהב כל כך. דוגמא: גבר חלם לראות גור. בחיי הערות הוא עמד בפני חורבן כלכלי ונשאר לו רק תחביב שאהב כדרך להרוויח כסף. הגור שיקף את אהבתו העמוקה ורגשותיו המגנים על התחביב שלו שהוא נאלץ להיות רציני מאוד לגבי התפתחותו לעסק….