…החלום על לוויתן קטלן מסמל אופטימיות יתר. מצבים בהם הערכתם יתר על המידה עד כמה משהו נפלא או חיובי. לווייתנים רוצחים יכולים גם להיות ייצוג של פחד מפני דברים שראיתם בתחילה חיוביים. לוויתן רוצח עשוי להיות סימן לכך שאתה בהכחשה או בביטחון יתר. דוגמא: אישה חלמה פעם לעמוד מול לוויתן קטלן. בחיים האמיתיים היא הייתה קרובה להתחתן. הלוויתן הרוצח שיקף כמה נפלא הרעיון להתחתן ואת הפחד שחשה כשהגיע הזמן לעשות זאת בפועל. דוגמה 2: צעיר חלם לראות לוויתן קטלן. בחיים הערים הוא שקל לספר לילדה איך הוא באמת מרגיש. הלוויתן הרוצח ייצג כמה טוב היה לחשוב לספר לה את רגשותיו האמיתיים ואת האימה שחש כשעמד לעשות זאת באמת….

…החלום על לוויתן מסמל נושאים בחייך שכל כך חזקים או משפיעים עד שהם מבטלים כל התנגדות. באופן חיובי, לוויתן משקף סיטואציה חיובית כל כך חזקה שכל דאגותיך או תסכוליך הופכים לבטלים. באופן שלילי, לוויתן משקף מצבים חזקים כל כך שכל רצונותיכם ומטרותיכם פחתו….

…החלום על התקפה מסמל אנשים או מצבים שאתה מרגיש שפוגעים בך רגשית או שמאיימים על תחושת הביטחון שלך. זה יכול להיות ייצוג של פחדים שאתה נכנע להם. אנשים אחרים עשויים לכעוס או להתגונן עליך. נושאים המאיימים על אובדן כלשהו או מגדילים סיכון לא רצוי (כמו מחלה, הפסד כספי או משהו שמאיים על מערכת היחסים שלך.) התקפה עשויה גם להצביע על נזק שכבר התרחש פיזית, כלכלית או לזוגיות. לחלום שאתה תוקף מישהו משקף עימות עם נושא או גישה הגנתית. יתכן שאתה מתגבר על בעיות, או נוקט בפעולה נגד משהו שאתה מרגיש מהווה עבורך איום. התקפות בחלום עשויות גם לייצג את תחושותיך ביחס למערכות היחסים הנוכחיות. דוגמה: גבר חלם להציל את אשתו מהתקפה. בחיים האמיתיים הוא דחה מתנה שקרוב משפחה שלא מצא חן בעיניו מציע לה. הוא הרגיש שהמתנה תפתח מחדש סכסוכים ישנים שעברו בעבר….

…החלום על עיסוי מסמל אדם או סיטואציה שמעניקים לך קלות, נוחות או טיפוח. מרגיש טוב שמפטרים אותי ממשהו. לחלופין, החלום על עיסוי מסמל אותך או מישהו אחר שעסוק לחלוטין בצורך שלהם להרגיש טוב. דוגמא: גבר חלם שיעשה לו עיסוי. בחיי הערות אביו השולט המתעלל החל למות. העיסוי שיקף את מותו הצפוי של אביו וגרם לו להרגיש הקלה שהחיים בקרוב יהיו טובים יותר עבורו. דוגמא: אישה חלמה לראות את בעלו על שולחן עיסוי. בחיים הערים הרגישה שבעלה הופך להיות יהיר מדי על ידי הערות קבועות על יחסי מין עם נשים אחרות….

…החלום להיות מודל אופנה מסמל את המודעות שלך לעצמך עושה משהו טוב יותר מאחרים כל הזמן. להיות דוגמה מושלמת להתנהגות ~חיובי~. שמבחינים אותי כשעושה משהו בצורה הטובה ביותר. הצגת דימוי מסוים לאחרים. באופן שלילי, מודל עשוי לשקף נרקיסיזם. לחלופין, מודל עשוי לשקף את השקפתך של מישהו אחר שאתה מבחין בו עושה משהו טוב ממך. יתכן שאתה חותר למשהו שאינו מציאותי. רעיון היופי שלך. החלום על מכונית מודל מסמל את ההתבוננות שלך איך זה לחיות או לקבל החלטות בצורה מסוימת. שמים לב לכל הפרטים של אורח חיים מסוים או מה שנדרש כדי להיות כמו מישהו אחר. שלב התפתחותי בחייך או קביעת תוכנית. באופן שלילי, ייתכן שאתה רוצה יותר מדי להיות משהו שאתה לא או שכרגע אינו אפשרי. החלום על מטוס מודל מסמל התבוננות מקרוב שלך בכל מה שנדרש כדי לנצח או להצליח במשהו. להיות מודעים לכל מה שצריך כדי להקים פרויקט או תוכנית….