…החלום על ציפורניים מסמל מחשבות ורגשות לגבי הערך העצמי שלך, הביטחון, ההישגים והדימוי העצמי שלך. מצב הציפורניים משקף עד כמה אתם חשים כלפי עצמכם חיוביים או שליליים החלום על ציפורניים שהוסרו לחלוטין מסמל שאין ערך עצמי. הביטחון שלך הושמד לגמרי. כל מה שיאפשר לך להרגיש טוב או לבנות ביטחון הוא מעבר לתפיסתך. ציור ציפורניים מסמל תחושה מוגברת של ערך עצמי או חשיבות ביכולות שלך. באופן שלילי, זה עשוי לשקף יהירות או התנשאות. החלום על ציפורניים ארוכות לאופנה מסמל רגישות לגבי לעשות רק מה שאתה אוהב בכל עת. לחלופין, זה עשוי לשקף יהירות או חוסר רצון ~ללכלך את הידיים.~ החלום על ציפורניים ארוכות בגלל שהם גדלו עלול לייצג בעיות אישיות שאתה צריך לטפל בהן או שזנחת. אתה עלול להרגיש צורך לנקות עניין אישי לפני שאתה מרגיש בנוח סביב אחרים. החלום על ציפורניים מלוכלכות תחושת ערך עצמי נמוכה. אתה עלול להרגיש שאתה לא מספיק טוב או לא טוב כמו מישהו אחר. החלום על חיתוך הציפורניים מסמל יחס אישי לאופן שבו אתה נראה לאחרים. מרכך או מלטש את המראה שלך כך שאתה נראה מכובד. זה גם יכול להיות ייצוג של תשומת לב אישית להופעות לאחר תקופה של התמקדות יתר בעבודה או פסק זמן. מרגיש שחשוב להראות כאילו אתה חשוב. החלום על גזירת ציפורניים בפומבי מסמל חוסר דאגה לפרטיות או לשיקול דעת כשאתה מתמודד עם סוגיות אישיות. לנקות את המעשה שלך או ללטש את המראה שלך בדרכים שעשויות להיות לא מחמיאות לאחרים. לא נבוך מכך ששמים לב שאתה לא מושלם. החלום על ציפורניים חדות עשוי לייצג אותך או מישהו אחר שמפחיד אחרים שלא צריך להתנהג בכבוד. עמדה תוקפנית או אסרטיבית לגבי אי שינוי בעצמך משהו שאחרים לא אוהבים שאתה עושה….

…לחלום לק מסמל משהו שאתה מרגיש טוב לשים לב אליו בעצמך. זה יכול להיות ייצוג של מה שאתה מרגיש טוב לתת לאחרים לשים לב אליך….

…החלום על קוצץ ציפורניים מסמל את הבחירה או האפשרות לשפר את עמידתך או להשאיר את עצמך נראה כמו אדם מכובד. קוצץ ציפורניים עשוי לשקף את ניהול המראה הגופני שלך, שיפור עצמי, ליטוש המוניטין שלך, או שמירה פעילה על אחריות שיש השפעה מסוימת על האופן בו אחרים תופסים אותך. לעזור לעצמך או לאחרים להרגיש שמגיע להם שיכבדו אותך. באופן שלילי, קוצץ ציפורניים עשוי לשקף תחושות שנאלץ להיות אדם מכובד. פחד או תסכול שאין לך ברירה אלא ללטש את המראה שלך בדרכים מפחידות או לא נעימות. תחושות ששינויים חיוביים נדרשים ממך מרחיקות לכת. דאגה מוגזמת בשמירה על הופעות….

…החלום על ציפורני הרגליים מסמל קביעה של ערך עצמי בהתבסס על אזורים בחייכם שאחרים לא מבחינים בהם בקלות. דברים שאתה גאה בהם באופן פרטי. השתקפות עד כמה אתה מכיר את עצמך בעל ערך מבלי להשוויץ בו. ציפורניים עשויות לסמל תפיסה עצמית לגבי מידת מיומנותך, המוכשר, האינטליגנטי, העוצמתי או העשיר. ביטחון שאתה לא מרגיש צורך לדבר עליו. החלום על צביעת ציפורני הרגליים מסמל הרגשה טובה ומבחין בחוזקות שלך או בדברים שאתה בטוח. תחושה חזקה של ביטחון שאתה טוב מכדי להוריד את עצמך בדרכים שאחרים עושים. מרגיש שאתה לא יכול להפסיד. באופן שלילי, צביעת ציפורני הרגליים עשויה לייצג יהירות, יהירות או תחושה כאילו אתה טוב יותר מאנשים אחרים. החלום על ציפורניים ארוכות עשוי להוות הזנחה של נקודות החוזק שלך. מרשה לעצמך ללכת. סימן לכך שאתה לא מוטיבציה או מרוכזת כפי שאתה יכול להיות. זה גם יכול להיות ייצוג של הסחת דעת גדולה בחיים שלך. החלום על חיתוך ציפורני הרגליים מסמל תחזוקה או הגנה על היבט מאובטח בחייכם. וודא שאזור בחיים שלך שאתה בטוח לחלוטין לגביו נשאר מאובטח. לוודא שהמוניטין, הכישורים או המשאבים שלך אינם פחתים. להבטיח שאחרים לעולם לא יראו את הפגמים שלך….

…החלום על מסמר מסמל להחזיק כוח או התמדה באזור כלשהו בחיים שלך. משהו שמחייב. אתה עלול להרגיש מחויב בכוח למשהו. יכולות להיות אחריות או התחייבויות שלא ניתן להתעלם מהן. אתה עלול להרגיש מאולץ לעשות משהו. לפטיש ציפורניים בחלום מסמל כוח רצון, עקשנות או התמדה. זה גם יכול להיות ייצוג של האופי המחייב של החלטה סופית או ארוכת טווח. יתכן שאתה מכריח שמשהו יקרה. החלום על הידיים שלך ממוסמרות לאובייקטים מסמל תחושות של להיות קשור בכוח למצבים מסוימים. יתכן שלא תוכל לעשות כרצונך או להביע את עצמך באופן שתרצה. דוגמה: אישה שעבדה בעולם הארגוני חלמה לראות אמן כלוא בידיו ממוסמר לאובייקט שהוא מחזיק. הציפורניים שיקפו את תחושותיה להיות קשורה בכוח לאחריות העבודה שלה. האמנית בה חשה לכודה בחובות עבודה ואינה מסוגלת לבטא את היצירתיות שלה….

…החלום על אקדח ציפורניים או מסמר כוח מסמל את היכולת לשמור על מאמץ במצב להישאר במקום. זה יכול גם להיות ייצוג של היכולת להחזיק בקלות אנשים מרובים או בעיות באופן קבוע. באופן שלילי, אקדח ציפורניים עשוי לייצג גישה כבדת יד למניעת אדם או סיטואציה לצאת משליטה. מעבר לים או הסיכון לעבור מעבר למניעת שינוי. דוגמה: אדם חלם לירות אקדח ציפורניים. בחיים הערים שלח אימייל נוקב מאוד לשני קרובי משפחה שלא מכבדים אותו מאחורי גבו כדי לגרום להם לעצור. אקדח הציפורניים שיקף את הקלות שבה יישר את משפחתו….

ראה את המשמעות של אקדח ציפורניים

…החלום על אביך מסמל את המצפון שלך, או את היכולת שלך לעשות בחירות חיוביות, או לבחור בין נכון לבין לא נכון. הוא יכול גם להיות ההקרנה שלך אליו אם יש לך בעיות איתו שצריך לטפל. כל מה שאביך אומר בחלום ישפוך אור על בעיה שאתה צריך לבחור בה. האם תעמוד בפחד, או לא? האם תחליט לומר את האמת? או שתבחרו לעשות את הדבר הנכון? אם אביך כועס או עצוב בחלום זה מסמל את רגשותיך או אכזבתך או תסכולך מאיך שהמצב התברר על סמך בחירה שעשית. עשית בחירה שגויה. להתווכח או להילחם עם אביך מסמל מאבק פנימי בחיי היומיום שלך עם בחירה מוסרית, או עמידה בנגטיביזם בחייך. אם אביך נפטר בחלום זה מסמל ריקבון מוסרי. איבדת את היכולת שלך לעשות בחירות חיוביות, לעמוד בבעיות, או שאתה קר וחסר אכפתיות בהחלטותיך. אם אביך מת בחיים האמיתיים ומופיע בחלום הוא רק סמל למצפונך, אלא אם כן יש לך בעיות איתו מהעבר שלך שלא התמודדת איתן. לחלופין, אביך בחלום עשוי לשקף דמות אב או אדם שיש לו סמכות עליך כמו בוס. דוגמה: אדם חלם לראות את אביו מדבר עם חברו. בחיים האמיתיים הוא התלבט אם להתקשר לחבר ההוא בטלפון או לא. אביו של האיש ייצג את הבחירה אם להתקשר לחבר או לא. דוגמה 2: אישה חלמה שלא תוכל למצוא את אביה. בחיים האמיתיים היא הורגשה שהיא לא יכולה לעשות את הבחירה להתעמת עם אנשים שטיפלו בה בצורה גרועה. אביה הנעדר של האישה ייצג את מודעותה לחוסר האפשרות שקשה לעשות את הבחירה לעמוד מול אנשים. דוגמה 3: אדם חלם לכסוס ציפורניים ולנסות בדאגה להימנע מהביקורת של אביו על כך. בחיי הערות הוא היה עצבני מאוד מכך שלא הרגיז את הבוס החדש שלו….

…החלום על צמיגי מכוניות מסמל את מידת הביטחון, ההערכה העצמית שלך ומצב האגו כשאתה שואף למטרות. הביטחון בא לידי ביטוי במידת הצמיג או שהם מנופחים פחות. החלום על צמיג פחוס מסמל חוסר ביטחון. צמיגים קירחים או בלויים מסמלים תחושות של חוסר אונים או חוסר כוח להשיג רצונות ומטרות. ציפורניים או פנצ'רים בצמיגים מייצגים את מחשבותיך ותחושות הביקורת שקיבלת, או נושאים המוציאים ביטחון ו~מפנים ~את ההערכה העצמית שלך. צמיגים חלפים מייצגים מחשבות ורגשות שיש לכם לגבי בחירות חלופיות, או תוכניות גיבוי….