…החלום על חבר מסמל בעצמך איכות המבוססת על תחושותיך הכנות ביותר כלפיהם. שאלו את עצמכם אילו זיכרונות או תחושות בולטים בהם ביותר וראו כיצד איכות זו עשויה לחול על חייכם. חברים בחלומות עשויים גם לייצג את ההקרנה הנוכחית שלך לאותו אדם בהתבסס על מצב או קונפליקט עכשווי בחייך. החלום על חבר שמעולם לא ראית לפני כן מסמל אמונות או מצבים שגורמים לך להרגיש טוב, או לעזור לך בדרך כלשהי. היבט תומך או שיתופי של עצמך. זה יכול גם להיות ייצוג ההשלכה שלך למצב או הסדר שמועילים לך. החלום על מות חבר עשוי לייצג את הרגשות השליליים שלך לגבי שינוי, אובדן או כישלון מתקרב. שקול אילו תכונות בולטות יותר מכל אצל אותו חבר ואיך איכות זו עשויה להיות חסרה או סובלת בחייך כרגע. לחלופין, ראיית חבר גוסס עשויה לשקף את תחושותיך לגבי אותו אדם מאבד כוח או עובר שינוי לא נעים. החלום על חבר שנפטר סביר להניח שמשקף איכות לגביהם הבולטת ביותר בעצמך. אלא אם כן מותם היה לאחרונה או שאתה נתקל בבעיות עם האבל על העובדה שהם מתים, ככל הנראה אינו משמעותי לסמלי החלומות. לחלופין, לחלום על חבר מת עשוי לייצג משהו טוב בחייך שאבד מזמן….

…החלום על מכונית שלט רחוק מסמל תחושות בנוגע ליכולת לשלוט בקלות בהחלטות או לתמרן מצבים. מרגיש טוב שמבחין בשליטה אוטומטית במצב או בבחירות אחרות. כוח מלא לכוון או להנחות את חייו של מישהו אחר. יכולת קלה לתפעל מישהו….

…החלום לנסות לדלג על אבן על פני מים מסמל ניסיון להוכיח עד כמה רעיון או פתרון לבעיה מדהימים. ניסיון להבריש בעיה בפתרון קל להפליא או מנוסה….

…החלום על הספד מסמל את האופן שבו אתה מבחין בכל דבר אחד על סיטואציה או מערכת יחסים בעבר לפני שהשתנה. הבחין בכל מה שהיה טוב לפני שבא פרידה או כישלון. דוגמא: צעירה חלמה לקרוא על האקס שלה בהספד. בחיים הערים היא דיברה על כל התקופות הטובות שהתרחשו במערכת היחסים הישנה שלה לפני שנפרדה מהחבר החדש שלה….

…החלום על גיבור-על מסמל מידה גבוהה במיוחד של אומץ או עצב כאשר הוא מתמודד מול כוח מרושע או אנטגוניסטי. השתמש בכישרון, האינטליגנציה או הכוח שלך מעל הממוצע כדי להתמודד עם הבעיות הגרועות ביותר. להיות במיטבך כשאתה נתקל בחוסר תקווה. יתכן שאתה נתקל בבעיות שמרגישות בלתי פתירות. לחלופין, גיבור על עשוי לשקף כישרונות, כוח או אומץ שמעולם לא הבנתם שיש לכם….

…החלום על דוגמנית-על מסמל אותך או מישהו אחר המודע כל הזמן להיות טוב יותר ממישהו אחר. הידיעה שאתה תמיד ~חיובי~, ראוי יותר או שהאידיאלים שלך תמיד טובים יותר. אתה לא יכול שלא לשים לב לעליונות שלך שמבחינים בה. הנחה או אווירה של ~מרירות~. לחלופין, דוגמנית על עשויה להיות סימן לכך שאתה תמיד מודע למישהו אחר שלילי, מלוכלך, טיפש או נמוך. דוגמא: אדם חלם להיות דוגמנית על. בחיי הערות הוא תמיד כעס או נתן את הטיפול השקט לבן משפחה שיקר לו. היותו דוגמן-על שיקף את תחושת העליונות המוסרית התמידית שלו ואת התחושה כי בן משפחתו הוא שקרן מלוכלך ממעמד נמוך עם סטנדרטים נמוכים….

…החלום על קיום כוחות על מסמל תחושות של ביטחון עצמי או העצמה ביכולות שלך יותר מהרגיל. מפגן של כוח או מיומנות מעולים כל כך מדהימים שהם מתנגדים לאמונה או לציפיות. מפתיע את עצמך עד כמה אתה חזק, יעיל או בלתי ניתן לעצירה. כוח הסופר-על עשוי לשקף מיומנויות או כוח מזעזעות או בלתי צפויות. מבהיל או מביך אנשים אחרים כמה קל משהו. החלום להחזיק אבן כבדה בלתי אפשרית בכל עוצמת כוח העל שלך עשוי לשקף רמה מפתיעה של התמדה מול אתגר עצום. מרגישים שאתה נאחז ומתריס בציפיות בלתי אפשריות. החלום על מעצמה מעופפת מסמל תחושות שאתה או מישהו אחר לא ניתן לעצור. תושייה יוצאת דופן או מעולה. החלום על כוח-על שמשנה מזג אוויר מסמל יכולת עליונה או מזעזעת לתמרן רגשות. זה יכול גם להיות ייצוג של יכולת חזקה במיוחד לשנות את תנאי המצב. החלום על היכולת לצלם לייזרים מכדורי העין שלך מסמל יכולת מעולה להתמודד בצורה מושלמת עם בעיות על ידי התבוננות בהם בלבד. זה עשוי לשקף יכולת חזקה יותר להאציל, לגרום לאחרים לעשות דברים בשבילך, או לשלם כדי לטפל במשהו ברגע שתהיה מודע לכך. שקול את התכונה או את חלקי הגוף המעורבים בכוח העל לקבלת משמעות נוספת….

…החלום על שימוש במנגל מסמל מודעות לגישה חסרת הדאגות שלך לגבי משהו שאתה מתכנן. מרגיש טוב לשים לב שאין מה לדאוג. החלום על שימוש במנגל בחצר האחורית שלך עשוי לייצג גישה נינוחה לגבי תכנון למשהו שגורם לך לא לאהוב (כמו תכנון לבית הספר בקיץ). זה יכול להיות ייצוג של גישה חסרת דאגות לגבי לא להיתפס מתכנן לעשות משהו לא בסדר או מסוכן. החלום על אכילת אוכל על הגריל מסמל מצב בחייכם שמעודד אתכם להיות חסרי דאגות. חוויה שאתה חווה שמרגישה טוב לשים לב שאין מה לדאוג. שקול את סוג האוכל לקבלת משמעות נוספת. דוגמה: צעיר חלם לעשות מנגל בחצר ביתו. בחיים הערים הוא נהנה להתכונן לשנתו הראשונה בתיכון. המנגל שיקף את עמדתו חסרת הדאגות לגבי התכנון לבית הספר והשהות בחצר האחורית שיקפה את חוסר אהבתו לחשוב בפועל ללכת לבית הספר….

…החלום על ריקוד עמוד מסמל אותך או מישהו אחר שמתהדר בנחשקות או בערך עצמי. מרגיש טוב להבחין ביכולותיו או כישרונותיו. מקניט או משוויץ לאחרים כמה אתה מושך, מבוקש או חשוב. זה גם יכול להיות ייצוג של התרברבות ביכולות או ערך עצמי. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה או מישהו ש~משפשף את זה ~שהם טובים יותר בדרך כלשהי. דוגמא: אישה חלמה לראות את האישה שבעלה בעבר בגד בה בריקודים על מוט חשפנות. בחיים הערים היא ניהלה ויכוחים סוערים עם בעלה. חשפנית מוט משתקף טוב התחושה בעלה שהבחינו עצמו שלא אכפת לו מה היא רוצה….

החלום על להיות במבחן מסמל מצב בחיים ערים המחייב אותך להוכיח כי אתה אחראי.

…החלום על רכיבה על סוסים מסמל את הכונן שלך להשיג. להבחין בעצמך שיש לך הרבה סיבולת או להישאר בכוח בחיים הערים….

…החלום על החלקה על הקרח מסמל ביטחון בנושאים שאינך מרגיש צורך לעשות כלום. מרגיש טוב לשים לב שמצב לצמיתות לא ישתנה. תרגיש טוב להאמין שבעיה לעולם לא תהיה חשובה או תבייש אותך. באופן שלילי, אתה עלול ~להחליק~ באחריות מכיוון שאתה מרגיש טוב להכות את המערכת או לא מאמין שהבעיה חלה עליך. סימן לכך שיש משהו שאתה צריך לקחת ברצינות רבה יותר. החלום על החלקה על הקרח לאחור מסמל ביטחון או ביטחון מוחלט שלעולם לא תתביישו מבעיה או שינוי לא רצוי. החלום על שבבי קרח על החלקה שלך מסמל שיפור איטי לבעיה שאינך מרגיש צורך להתמודד איתה. אתה עלול להרגיש טוב לשים לב שמשהו דואג לעצמו….

…החלום על סוכרייה על מקל מסמל תחושה טובה שמבחין במצב לא משנה. דוגמה: צעיר חלם להעניק לחברתו לשעבר סוכרייה אדומה. בחיי הערות הוא נהנה מהבדיחות על חיי המין שעברו….

…החלום על חבר מושבעים מסמל רגשות של ביקורת מצד אחרים. מרגישים תלויים בדעותיהם של אחרים לגביכם או מעשיכם. ההרגשה כי ניצחון או התקדמות עתידית תלויה לחלוטין ברגשותיו של מישהו אחר כלפייך. להרגיש שאתה לא יכול לעשות משהו זה שאחרים לא אוהבים אותך. צורך בקונצנזוס מאשר. לחלופין, חבר מושבעים עשוי לשקף דעת קבוצה או ציבור. באופן שלילי, חלום על חבר מושבעים עשוי להיות סימן לכך שאתה מודאג מדי ממה שאחרים חושבים עליך. החלום בלהיות על חבר מושבעים עשויים לשקף הניסיון שלך לבוא קונצנזוס בנושא. התלבטות עם אחרים אם משהו מספיק טוב….

…החלום על חבר מסמל תכונות אישיות או תכונות שאנו מרגישים כתומכות בעקביות בהצלחתך או ברווחתך. משהו שאתה חושב שתומך בך רגשית, או באופן קבוע עוזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו בחיים שלך שגורם לך להרגיש בטוח, או בר מזל. סיטואציה מועילה, התנהגות או מנגנון התמודדות מועיל. לחלופין, החברים עשויים לסמל את התחזיות הנוכחיות של בן / בת הזוג שלך או אמונותיהם או מטרותיהם. החלום על החבר שעוזב אותך מסמל את עזיבת מצבים, רגשות או אמונות מועילות מחייך. הרגלים או מצבים שכבר אינם תומכים בך. מרגיש שמשהו מועיל מפעיל אותך או כבר לא עובד. החלום על חבר שמעולם לא ראית בחיים האמיתיים עוזב אותך מסמל סיטואציות, הרגלים או אמונות חדשות שתמכו בך וכבר אינם. החלום על בוגד בבן הזוג שלך מסמל בחירות אימפולסיביות, או לעשות משהו שאתה לא יכול לעמוד בפניו. בוגד בבן זוג יכול לייצג גם שינוי של אמונות עכשוויות. החלום על בן זוג שבוגד בך מסמל בחירות רעות שיש להן השלכות או השלכות קשות. הפניית גב לעקרונות, יושרה או הקרבה. בן זוג שבוגד בך עשוי גם לסמל את תחושותיך לגבי בן / בת הזוג שלך בעל אמונות או מטרות שונות משלך. ראיית חבר מת או נרצח בחלום מסמלת את סוף דפוס חשיבה, הרגל או מצב חיים שגרם לך להרגיש טוב או עזר לך להתמודד עם מצבי חיים. זה יכול להיות ייצוג של אמונות, רגשות או מצבים מסוימים הקשורים לסיום החבר שלך. החלום על אינטימיות או תחושות אהבה עם חבר שאתה לא מכיר מסמל סגנון אישיות, הרגל או מצב חדש שמועיל לך מבחינה רגשית. החלום על חבר שאתה מזהה, אך לא מעורב בפועל מסמל היבט של האישיות שלך שאתה מוצא תומך רגשית המבוסס על רגשותיך או זיכרונותיו מאותו אדם. זה חל על ידוענים, חברים או כל מי שמופיע כחבר שאינו בן זוג אמיתי. החלום לקיים יחסי מין עם החבר שלך מסמל חוויות חיים ערות חיוביות בהן אתה נהנה להרגיש שאתה לא יכול להפסיד. חוויות מהנות מרגישות עזרה, שימוש מוצלח בכישוריך, או חיבה שמבחינים בעצמך שיש יתרון שלא מפסיק לעבוד בשבילך. אוהב חוויה שבה מיומנויות, התנהגות או אנשים אחרים תומכים באופן עקבי בהצלחה שלך. לחלופין, קיום יחסי מין עם החבר שלך עשוי לשקף מצבי חיים ערים מהנים שאתה חווה איתו. זה יכול גם (פחות סביר) לשקף את חיי המין שלך….

…לחלום שאתה בקונצרט מסמל מצבים שלא אכפת לך מכלום חוץ מלהבחין בעצמך שאתה מרגיש טוב כל הזמן. יוצא מגדרך כדי להבחין בעצמך שאתה מרגיש טוב. מתאמצים או מנסים הכי קשה ליהנות. הופעות עשויות לשקף מפגשים חברתיים או רגעים בהם אתה עושה משהו שאתה אוהב כל הזמן. שקול את האופן שבו מוסיקת הלהקה גורמת לך להרגיש וכיצד תחושה זו עשויה לחול על מצב חיובי בחייך הנוכחיים. מוזיקה אפלה או שלילית בקונצרט עשויה לשקף את המודעות של אנשים אחרים שאתה מרגיש טוב עם משהו שהם לא אוהבים. דוגמה: אדם חלם להיות בהופעה עם חבר. בחיים הערים הוא תמיד דיבר עם כל מי שהכיר על ההכנות שלו למכור את ביתו ולעבור לארץ טרופית יפהפייה. דוגמה 2: צעיר חלם להשיג כרטיסים להופעה מחבר. בחיים הערים אותו חבר הזמין אותו לבוא לביתו לצפות בסרט מאוחר יותר באותו יום….

…החלום על נשיקות מסמל אישור, עידוד או התנהגות תומכת. אם אתה מנשק מישהו זה עשוי לסמל אדם או מצב שאתה תומך בו. זה גם יכול להיות ייצוג שאתה מעודד את עצמך בדרך כלשהי. נשיקות עשויות גם לסמל אישור או כבוד ליכולות. אוהבים או מעודדים כישרונות או אפשרויות. החלום לראות אנשים אחרים מתנשקים עשוי לייצג היבטים שונים באישיותך העובדת יחד, או אזורים שונים בחייך התומכים זה בזה. החלום על נשיקות רעות מסמל תחושות לא נעימות בנוגע לאישור של מישהו אחר כלפיך. אולי אפילו קיבלת הצעות לעבודה או להזמנה עם אנשים שאתה לא אוהב. החלום על נשיקת רגלו של מישהו מסמל אישור או כבוד לעקרונות. אוהב את המוסר של מישהו אחר. החלום על נשיקת אויב מסמל בגידה, עוינות או פיוס. החלום לא לאהוב מישהו שמנשק אותך מסמל שבחים או אישור לא רצויים. לחלופין, נשיקות עשויות לשקף עד כמה אכפת לך ממישהו או מחשבות אינטימיות שעולה על מחץ. החלום על דחיית נשיקה מסמל תחושות שדחייתך או תמיכתך נדחית או לא רצויה….

…לנשיקה צרפתית מעידה על מוטיבציה חזקה להאמין במשהו או לדאוג למשהו. יוצאים מגדרכם להגן, לטפח או לעודד משהו. להוכיח לעצמך או לאנשים אחרים כמה אכפת לך ממשהו. יתכן שאתה חושב או מרגיש משהו שעולה בתדירות. צרפתי מנשק סימן לכך שאתה עושה כל מה שאתה יכול כדי לתמוך באנשים, אמונות או סיטואציות מסוימות….

…החלום לראות מישהו אחר חובש מיתר g (או מחרוזת ג'ו) מסמל משהו בחייכם שמגלה את עצמו בצורה ניכרת או דרמטית. הזדמנויות, מצבים חדשים או תובנות מציגים את עצמם באופן שקשה להתעלם ממנו. החלום על חבישת מיתר G מסמל את העניין החזק שלך לחשוף את עצמך, להיפתח או לקחת חלק במשהו. יכול להיות שאתה בעל מוטיבציה גבוהה להודיע ​​על כוונות. לחלופין, זה יכול גם להיות ייצוג של עניין מיני….

…החלום על ד~ר ג'קיל ומר הייד מסמל רגישות קיצונית לגבי קיום הבטחה או ביצוע מה שאמרת שתעשה. טוב לב או פיתוי לפני שאתה לא הגיוני ויהיר. זה גם יכול להיות ייצוג של קושי שלא יכול להיות שיש משהו בשני הכיוונים. לחלופין, ד~ר ג'קיל ומר הייד עשויים לייצג אדם שאתה מרגיש שהוא נפלא לפני שזעזע אותך על היותך נורא. אתה עלול להרגיש המום שמישהו כה יהיר או שלילי שהוא אוהב לפגוע בך לאחר שחשבת שהוא חבר שלך….

…החלום על להיות בתאונה מסמל הערות טעויות של שיפוטיות או טעויות שביצעת. תחושות על פיקוח שעשית או שלא חשבת על פעולות. תאונות בחלום גם יכולות להיות ייצוג של התנגשות רעיונות או אג'נדות עם אנשים אחרים. דוגמא: צעיר חלם להיכנס לתאונת דרכים. בחיים האמיתיים הוא הסתכסך עם חבר כי הוא שכב עם חברתו….

…החלום על זחל מסמל היבט באישיותך הנחרץ. אפשרויות או החלטות שאינך חדיר להשפיע או להתערב. אתה או מישהו אחר שלא אכפת לו מכלום חוץ מלעשות מה שהם רוצים. דוגמה: צעיר חלם לשחק עם זחל עם חבר שלא אהב שהוא עושה את זה. בחיים האמיתיים הוא קיבל החלטה סופית להחליף בית ספר שחברו לא היה מרוצה ממנו….

…החלום על מגירה מסמל משאבים או אפשרויות נסתרים. דברים שאתה יכול לעשות שאתה בדרך כלל לא שוקל עליהם. זה יכול להיות ייצוג של אפשרויות שאתה לא מוכן להשתמש בהן. לחלופין, מגירה מסמלת את העתודות שלך. יש משהו שאחסנת, אבל עכשיו אתה מוכן לשימוש או להביע אותו. דוגמה: אדם חלם לפתוח מגירה מלאה בחפצים שהוא חש שלא מעוניין בהם. בחיי הערות התמודד האיש עם חבר עשיר שלא הצליח לקיים הבטחה לגבי סכום כסף גדול. הוא שקל לתבוע אותו. המגירה שיקפה את האפשרות לתבוע אותה הוא פשוט הבין שהוא יכול לעשות בקלות בכל עת. דוגמה 2: אדם חלם להכניס למגירה את אחד השעונים היפים שלו. בחיים הערים הוא החליט שעדיין לא הגיע הזמן לעבור בתים….

…החלום על לבישת שמלה מסמל ציות, נכונות או ציות. לבישת שמלה יכולה להיות ייצוג של כפיפות או משרת את צרכיהם של אחרים. חוסר כוח אסרטיבי או שליטה. אתה מסכים לצרכים אחרים או לא מסוגל לעשות מה שאתה רוצה. באופן שלילי, לבישת שמלה היא סימן לכך שחסר לך כוח או שליטה בחייך. אינך יכול להכתיב את תנאי המצב או נראה שמישהו אחר שולט. לחלופין, שמלה משקפת טבע נותן או ביטוי חיצוני חזק של עצמי. החלום לראות מישהו אחר לובש שמלה מסמל היבט כלשהו של האישיות שלך שהוא תואם, צייתני או חסר שליטה. אזור בחיים שלך מוותר על עצמו ללא מאמץ. החלום על אישה נחשקת מבחינה מינית לובשת שמלה מסמל היבט רצוי בחייך להיות תואם או משרת את צרכיך. דברים שאתה רוצה שיקרה יתבטא בחיים שלך ללא מאמץ. באופן שלילי, אישה נחשקת מבחינה מינית לובשת שמלה עשויה לשקף את תקוותיך או משאלותיך המשמשות אותך. דוגמה: ילד צעיר חלם לראות ילדה נחשקת בשמלה צהובה. בחיים האמיתיים ילדה החלה לרדוף אחריו בבית הספר ובסופו של דבר הפכה לחברתו. הילדה בשמלה הצהובה שיקפה את הילדה בבית הספר עושה את מה שנדרש כדי שהוא יהיה חבר שלה. נכונותה לעשות כל מה שנדרש כדי לשמור עליו מאושר או להיות בקרבתו. הילדה בשמלה הצהובה משקפת את החיים כאילו נמסרת ללא מאמץ לילדה חברה להוטה. שמלה צהובה משקפת תאימות או כפיפות המורגשת או ברורה מאליה. לחלופין, אתה מודע לאזור בחייך שמסר את עצמו ללא מאמץ. שמלה אדומה מסמלת תאימות או כפיפות שהם שליליים. תחושת חוסר אונים או שירות לאחרים על סמך מניעים לא ישרים. זה עשוי גם לסמל הרגל רע שאתה מתקשה לשלוט בו. אתה עלול גם להרגיש שחוסר כוח שיש לך הוא לגמרי לא הוגן או לא נעים. לחלופין, שמלה אדומה עשויה לסמל אדם או מצב שיש לך שליטה מלאה עליו באופן פוגעני או מרמה. שמלה שחורה מסמלת היבטים לא מאוזנים, מוגזמים או כהים יותר של עצמך, חסרי כוח או שליטה. שמלה כחולה מסמלת אותך או איזשהו אזור בחייך שתואם או מועיל בצורה חיובית. שמלה בצבע ירוק כהה מסמלת ציות אנוכי. אתה או איזשהו אזור בחייך הכפוף או מועיל מסיבות אנוכיות….

…החלום על עגלת תינוק מסמל התפתחות או סיטואציה חדשה בחייכם שאכפת לכם שאנשים אחרים ישימו לב אליהם. דוגמא: אישה חלמה לראות כרכרת תינוקות בתחנת רכבת תחתית. בחיים הערים היא חזרה לדייטים. כרכרת התינוקות שיקפה שהוא רוצה שיבחינו בכך שאחרים מתחילים לצאת. דוגמא 2: גבר חלם לראות מישהו דוחף עגלת תינוק. בחיים הערים הוא התרברב עם חבר על תוכניותיו להכות מישהו. כרכרת התינוקות שיקפה את משאלתו של האיש להבחין בחברו בגלל תוכניתו החדשה….

…החלום על להיות תקוע מסמל תחושת חוסר אונים שאתה מרגיש. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או בלי משאבים להתמודד עם בעיה. יתכן שאתה חווה סיטואציה לא מוכרת. אתה עלול גם להרגיש מוזנח או תחושת נטישה. אולי, אתה לא יכול למצוא חבר שיעזור לך. לחלופין, להיות תקוע עשוי לייצג את תחושות הבידוד או הבדידות שלך. יתכן שאתה מקווה להינצל מבעיה או ממצב. החלום להיות תקוע בשכונה מוזרה עשוי לשקף מצבים חסרי בהירות שהתרגלתם אליהם ולהשאיר אתכם ללא אפשרויות ברורות להחזיר את שיווי המשקל לחייכם. החלום על להיות תקוע על גוף מים מייצג שליליות או חוסר וודאות שאתה מרגיש חסר אונים להתמודד איתם….

…החלום על פנס מסמל בחינה או תשאול בנושאים מסוימים. יתכן שאתה מנסה להבין או ~לשפוך אור~ על הגורם לבעיה. זה עשוי גם לסמל מודעות פתאומית, תובנה ויכולת למצוא את דרכך במצב קשה או לא בטוח. כעת אתה יכול לראות מה הבעיה. דוגמה: אדם חלם להשתמש בפנס. בחיים הערים הוא ביקר אצל חבר מועצת מתח בעבודה שעזר לו לשפוך אור על מה שהוא כל כך לחוץ….

…החלום להיות בנתיב אחורי מאחורי בתים מסמל התנהגות או מצבים שאינך רואה בהם סכנה כלשהי. מרגיש שאין שום דבר שמונע ממך לעשות משהו. לא שם לב לשום דבר שמפריע למטרות או לתוכניות שלך. באופן שלילי, נתיב אחורי עשוי להיות סימן שנוח לכם מדי לברוח עם משהו. דוגמא: צעיר חלם לראות חבר הולך לכיוונו בנתיב האחורי שמאחורי ביתו ומדבר על עשיית סמים. בחייו הערים הצעיר היסס לנסות תרופה חדשה, אך לא היה בטוח אם יסתלק עם זה….

…החלום על חיית הבר מסמל היבט באישיותך שאינו מסביר פנים או אינו מסביר פנים. אדם שמודע אליך ורוצה שתלך. גנוייה עשויה לשקף מרירות, קנאה עוינת או התמרמרות על מישהו. דוגמא: אדם חלם פעם על גבעת בר. בחיים האמיתיים חבר של החולם למד שהחולם בגד בהם. החבר התמרר בצורה ניכרת על כך. גופת הבר משקפת את העוינות והטינה שחולם החולם מחברם….