…החלום על מטבעות זהב מסמל רגשות חיוביים לגבי כוח או משאבים שתוכלו להשתמש בהם מתי שתרצו. מבחין בעצמך אוהב משהו בעל ערך שיש לך. יתכן שאתה מעריץ הזדמנויות או אפשרויות שתמיד עומדות לרשותך. נהנה לדעת שיש לך כוח או חופש שתמיד קיים אם אתה רוצה את זה. ראיית מישהו אחר עם מטבעות זהב מסמלת אותך או מישהו אחר שנהנה להבחין בחופש הבחירה או בכוח לחוות את מבוקשם. ראיית אנשים רעים או רעים עם מטבעות זהב מסמלת היבטים שליליים באישיותך שנהנים להבחין בכוחם לעשות בחירות. זה עשוי לשקף מצבי חיים שליליים שמנציחים פחדים או אכזבה. אתה יכול גם להרגיש חסר אונים לחלוטין לעצור מישהו שיש לו יותר כוח או משאבים ממך….

…למצוא מטבעות בחלום מסמל תחושות חיוביות לגבי תובנה לבעיות, כוח או חופש שנצבר. אתה אוהב לשים לב לעצמך שיש יותר. הזדמנויות שהוחמצו או התעלמו מהן. החלום על מטבעות שנערמו מסמל אותך מבחין בעצמך שיש לך הרבה יותר משהיה ממה שהיה לך בעבר. ייתכן גם שאתה חוסך משאבים או מגיש את הזמן שלך למזומן לטובתך או להזדמנות. החלום על הטלת מטבע מסמל חוסר חשיבות שאתה מרגיש למשהו ששמת לב אליו שאתה מרוויח איתו. החלום על משחק ראשים או זנבות במטבע מסמל גישה סתמית לגבי החלטה. לתת לחיים או לגורל לבחור משהו בשבילך. דוגמא: אדם חלם למצוא מטבע. בחיים הערים הוא נהנה לשים לב לעצמו שגילה פיתרון לבעיה שמעולם לא היה צריך לדאוג לה יותר….

…החלום על מטבעות כסף מסמל מזל או צירופי מקרים שאתה מבחין בעצמך שנהנה מהם. אתה יכול להרגיש בר מזל שיש לך יותר ממה שעשית בעבר. סיכוי או הפתעות שהביאו לך תובנה, כוח או חופש….

…החלום על תחושת הביטחון מסמל תחושות של ביטחון. מרגישים כי נמנע סיכון או סכנה. הרגשה בטוחה יכולה גם להיות ייצוג של כמה אתה מאושר במערכת יחסים. מרגיש שמערכת יחסים או מצב סוערים הרבה יותר מאושרים ממה שהיה קודם. החלום על צורך בבטיחות מסמל זהירות, עצבנות או סלידה מסכנה או נטילת סיכונים. חשיבה של הימנעות. רוצה להימנע מאנשים מסוימים או ממבוכה בכל מחיר. האם יש מקור מתח עיקרי בחיים שלך כרגע? באופן שלילי, תחושת צורך בבטיחות עשויה להיות סימן לכך שאתה יותר מדי סיכון. החלום להגיע למרחק בטוח ממישהו או משהו עשוי לייצג מצב חיים קשה או מסובך עם ערות שברחת ממנו. מרגישים כי התרחקתם מרעיונות או דעות לא רצויים של אנשים אחרים לגביכם. דוגמא: אדם חלם שלא ירגיש בטוח בשום מקום. בחיי הערות היו לו קשיים שלדעתו הם חשובים מכדי להתעלם מהם. דוגמה 2: אישה חלמה לראות גבר עומד לצידה וגורם לה להרגיש בטוחה. בחיים הערים היא הרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמה במצבים חברתיים מסוימים כשהחבר שלה היה איתה. דוגמה 3: אדם חלם על חברו שמנסה כל הזמן להפנות אותו למקום בטוח לעמוד. בחייו הערים חברו ניסה כל הזמן להרגיע אותו במהלך משבר. דוגמה 4: אישה חלמה להרגיש הרבה יותר בטוחה מבעבר. בחיים הערים סוף סוף הבינה מה היא רוצה ללמוד בבית הספר כקריירה….

…החלום על להיות מפורסם מסמל מצב בחיים שלך שמבחינים בו הרבה. יתכן שאתה מקבל תשומת לב רבה למשהו שאתה עושה. באופן שלילי, תהילה עשויה לשקף מבוכה גדולה שכל מי שאתה מכיר מודע לה. באופן חיובי, זה עשוי לשקף את הצורך שלך בתשומת לב, שבח או הכרה מצד קבוצת אנשים. דוגמה: אדם חלם להיות מפורסם חדש ולא לאהוב את זה. בחייו הערים נפטר אביו והותיר אותו בירושה מהותית והפך אותו לחבר העשיר ביותר במשפחה. משפחתו קינאה מאוד ולקחה הרבה מאחורי גבו. הוא לא אהב כל כך הרבה תשומת לב שמושכת אליו….

…החלום על עץ מסמל אזור בחייכם שהוקם. מצב או בעיה שאינה ניתנת לשינוי או לשינוי. משהו שדורש הרבה מאמץ כדי להיפטר ממנו או שתמיד אפשר לסמוך עליו. באופן חיובי, זה יכול לשקף את הביטחון, האמונה או ההסתמכות שלך על משהו. באופן שלילי זה עשוי לשקף בעיה מתמשכת. עץ יכול גם לסמל משהו בחייכם שהתרגלתם אליו מאוד, או מצב שלדעתכם לעולם לא ישתנה. החלום על עץ שנקרע מהאדמה מסמל שינוי דרמטי למצב בחיים שלך שחשבת שלעולם לא יקרה או שהיית נעים לו יותר מדי. החלום על גזע עץ מקרוב עשוי לשקף עד כמה אתה קרוב רגשית או מצבית לנושא או לבעיה מבוססים. יכול להיות שזה הרבה בראש שלך. עץ מת מסמל שינוי למצב יציב. או שהביטחון שלך אבד, או שנפתרה בעיה קשה. ראיית גדם העץ מסמלת מצב יציב או בעיה מתמשכת שהתגברת עליהם או התאמצת להתמודד איתה. החלום על טיפוס עץ על פי בחירה מסמל מצבי חיים ערים שבהם אתה מרגיש צורך להוכיח שאתה יכול לעקוף משהו בעצמך אם תצטרך. החלום על טיפוס על עץ של פחד או צורך בבטיחות מסמל דבקות מושלמת בהתנהגות אחראית כדי למנוע כישלון. זה יכול להיות ייצוג של היצמדות או ריצה למשפחה שלך על מנת למנוע בעיות קשות. דוגמה: אישה חלמה לעמוד ליד עץ ולהביט בכוכבים. בחיים האמיתיים היא נאבקה לחדש את אמונה הדתית. העץ שיקף את אמונתה כבלתי מעורערת ומבוססת, ואילו הכוכבים אליהם נשאה את עיניה שיקפו את האפשרויות לחדש את אמונתה שהיא התחילה לראות אצל חברה שהפתיעה אותה ברצונה להתאמן איתה. דוגמא 2: צעיר חלם לראות עץ נקרע מהקרקע. בחיים האמיתיים הוא היה המום לגלות שבית הוריו עומד להימכר. העץ שיקף את תחושת הבית שלו להיות קבועה ומבוססת. העץ שנקרע מהאדמה סימל את תחושת היציבות והבית שנלקחו ממנו במהירות. דוגמה 3: צעיר חלם לטפס על עץ קוקוס ולהפיל את הקוקוסים לקרקע בזמן שמישהו מתבונן בו. בחייו הערים הואשם בכישלון כלכלי ונאלץ לנקוט במספר צעדים ממושכים כדי להוכיח שהוא אכן בטוח מבחינה כלכלית….

…החלום על קופסאות עם דברים בתוכם מסמל את מכלול הנושא. כל מה שקשור לחלק כלשהו בחיים שלך. אתה יכול להיות שמח עם תחושת סגירות או בלימה שיש לך לגבי משהו. לחלופין, תיבות עשויות לשקף נושאים מעובדים או בהירות מלאה בנושא. באופן שלילי, ארגזים עשויים לשקף מטען רגשי שאינך מרפה ממנו. הרבה מרירות, חרטה או אשמה שאתה נותן להם חשיבות רבה מדי. החלום על הרבה קופסאות עשוי לייצג עומס מידע רב או לחשוב עליו יותר מדי. יותר מדי נושאים בבת אחת. החלום על קופסה ריקה מסמל משאלה לארגן את מחשבותיך או את חייך על משהו. יתכן שאתה מתחיל ליצור לעצמך תהליך של סגירה. לעשות סדר באיזה איזור בחיים שלך. לבזבז זמן על הרחקת העבר או תחום כלשהו בחייכם. דוגמה: אישה חלמה לאסוף קופסאות בביתה הישן כדי להחזיר לביתה החדש. בחיים הערים היא השקיעה זמן רב כדי להבין מדוע היא לא רוצה את החבר לשעבר שלה בחזרה. הקופסאות שלקחה הביתה ייצגו את הסגירה בכל נושא האקס שלה עליה חשבה במלואה וכעת בחרה לחזור איתן לחייה החדשים….

…החלום על מרינה מסמל הלך רוח שנוח או מרגיש טוב כשמתמודדים עם מספר בעיות. מתמודדים עם הרבה אי וודאות בצורה חלקה או בביטחון. מרגיש בטוח מספיק כדי להתמודד עם הרבה בעיות בכל פעם שאתה מוכן….

…החלום לגשת לבחינה מסמל סיטואציה מאתגרת מאוד בחייכם שעשויה לדרוש התמקדות מלאה או מסירות. אתגר שעשוי לטפח אי וודאות עוצמתית, לדרוש הרבה הכנה או לשים הרבה על הכף. חלום בחינה עשוי להוות ברומטר לחץ שאתה מרגיש. החלום על כישלון בבדיקה עשוי לשקף חוסר יכולת להוכיח את עצמך, להתגבר על אתגר או תחושה של כישלון אישי. מרגיש שלא ביצעת מספיק או עמדת בציפיות. זה גם יכול להיות הייצוג של הפחד הגרוע ביותר שלך שמתגשם. החלום על היותך לא מוכן לבחינה עשוי לשקף את תחושת חוסר ההכנה שלך או שלא הקשבת לאזהרה. מרגישים אחראים לכישלון של פרויקט או תוכנית. יכול להיות שאתה מצפה לעצמך יותר מדי….

…החלום על תחנת רכבת מסמל את נקודת ההתחלה או הסיום של מסע ארוך בחיים שלך. רגע מעבר בחיים שבו אתה מתכונן להתחיל משהו שייקח הרבה זמן, או שאתה מסיים משהו שלקח לך הרבה זמן. תחנת רכבת עשויה להיות סימן לכך שעליך להעריך מחדש את דרכך ויעדיך….

…החלום על סאונה מסמל גישה מזדמנת להתמודד עם הרבה נגטיביזם בבת אחת על מנת לשפר את חייך. בוחרים להשלים עם הרבה אי נוחות, צרות או בעיות כדי להתמודד במהירות עם כל זה. לחץ אינטנסיבי לטווח קצר להטבות ארוכות. באופן חיובי, סאונה עשויה לשקף גישה יזומה לגבי התמודדות עם בעיות או גישה מציאותית לגבי הטווח הארוך. רוצה ~לסיים את הכל עכשיו~ כדי שלא תצטרך להתמודד עם זה בהמשך. באופן שלילי, סאונה עשויה להיות סימן לכך שאינך מבין שבעיה מתוחכמת ממה שאתה חושב שהיא. יתכן שלא תוכל להתמודד בפשטות עם כל הבעיות שלך בבת אחת. גישה אינטנסיבית מהירה להתמודדות עם בעיות עשויה שלא להועיל….

…החלום על חודשים עשוי לשקף את תחושותיך לגבי תקופת המתנה ארוכת טווח. איזשהו אזור בחיים שבו אתה מרגיש שמשהו ייקח כל כך הרבה זמן שאתה מרגיש שאתה לא יכול לעשות הרבה אחר חוץ מלהמתין לו. תחושות על המתנה לרגע בלתי נמנע שאין טעם להוט. באופן שלילי, חודשים בחלום עשויים להיות סימן לכך שאתה פאסיבי מדי לשים את האושר שלך בהמתנה. להרגיש שתקופת המתנה ארוכה בחיים שלך אין טעם לדאוג או שאתה מרגיש שיהיה קשה מנשוא. שקול את מספר החודשים באמצעות קטע נושא המספרים שלנו לקבלת משמעות נוספת. לדוגמא, הצורך להמתין 5 חודשים בחלום עשוי לשקף את תחושותיך לגבי המתנה ארוכה מאוד לשינוי….

…ראיית רוצח סדרתי בחלום מסמלת אנשים או מצבים שאתה מרגיש שהם נהנים לעבוד נגדך. אתה עלול להרגיש שאדם נהנה לפגוע בך או לגרום לך להיכשל. יתכן שיש לך אויב או מתחרה שמרביץ לך ומשפשף אותו פנימה. פחד חזק מאובדן או כישלון מביך. אדם שאתה מרגיש כל כך נורא שרוצה ליהנות מכך שהוא מבחין בכישלון שלך. לחלופין, רוצח סדרתי עשוי לשקף בעיה שמשפיעה על הרבה תחומים אחרים בחייכם. זה עשוי גם להצביע על מערכת אמונות פזיזה ש~הורגת ~תוכניות או תקוות שהיו לך. באופן חיובי, רוצח סדרתי עשוי לייצג ניסיון רציני להתמודד עם הרבה בעיות בבת אחת. אם אתה חולם על רוצח סדרתי מפורסם, אז חשוב מה הכי בולט בעיניך באותו רוצח ואיך זה עשוי לחול על אובדן או כישלון שאתה חווה. החלום להיות רוצח סדרתי מסמל את ההנאה מכך שאנשים אחרים נכשלים. יתכן שאתה מנצח אויב או מתחרה ונהנה לשפשף אותו פנימה. זה אולי סימן שיש לך בעיות עם נסיעות כוח. דוגמה: צעיר חלם לראות רוצח סדרתי מתנפץ בדלתו. בחיים האמיתיים הוא איבד את מראהו. חבר שחצן טוב יותר שנראה לו נהנה לגרום לו להבחין שהוא כבר לא נראה טוב יותר ולהרגיש כאילו אף אישה לא תרצה אותו שוב….

…החלום על דג מכה מסמל עודף יתר. להיות שקוע נפשית או רגשית. יתכן שאתה עושה משהו הרבה יותר מהמקובל או מרגיש שעשית משהו יותר מדי. דוגמא: אישה חלמה פעם שיהיה לה דגי מכה. בחיים האמיתיים היא הייתה צפויה לבצע מין אוראלי בבן זוגה הרבה יותר מכפי שהיה צפוי להחזיר לעולם. הדגיג של חיית המחמד שיקף את הצורך שלה לשמור עליו מאושר בכך שהוא מספק אותו מתי שהוא רוצה….

…ראיית חתול בחלום מסמלת אשליה. אמונה כוזבת ששכנעת את עצמך אמיתית או צורך להרגיש טוב שמתריס נגד המציאות האובייקטיבית. חתול משקף אמונה במשהו חסר אונים או שאתה מאמין בו בלי לשאול אותו ברצינות. חתול בחלום יכול להיות הצורך שלך להרגיש טוב, להרגיש אהוב, או להרגיש בנוח בדברים שאינם אמיתיים. משהו שקשה לך לוותר עליו, או לא יכול להתמודד בלעדיו. חתולים הם לעתים קרובות אחד הסמלים הגרועים ביותר שאדם יכול לחלום עליהם מכיוון שהבעיה שהם מייצגים עשויה להיות מפחידה מכדי שהאגו של האדם יוכל לקבל. משהו שאדם יחיה בו בקלות בהכחשה, או לעולם לא ירצה להקריב מכיוון שהוא מרגיש טוב או בטוח מכדי להאמין בו. חתולים הם סמלים נפוצים מאוד לפנטזיות מיניות על אנשים שאתה נמשך אליהם או שאוננת אליהם. חתול יכול גם לסמל אמונה לא הגיונית שאתה לא יכול לעשות משהו או שאתה לא מספיק טוב. ראיית חתול שחור בחלום מסמלת אשליה לא מאוזנת. משהו בלתי אפשרי, מוגזם או מפחיד. כשאתה רואה את זה בחלום זה אומר שאתה לא בקשר עם המציאות, או שיש לך צורך להרגיש טוב שמבוסס על פנטזיה. חתול שחור מסמל לעתים קרובות מישהו שיש לנו פנטזיות מיניות שאיננו מכירים. החלום על חתול לבן מסמל אשליה מאוזנת. זה אומר שאתה אמונות או פנטזיות כוזבות שמרגישות אחראיות. דוגמה לאשליה מאוזנת היא לפנטז להתחתן עם מישהו שיש לך דבק בו, אך בקושי מכיר. ראיית חתול ירוק כהה בחלום מסמלת אשליה אנוכית. זה משקף אמונות אנוכיות חזקות שאינן נכונות. דוגמה לכך תהיה אדם עם אמונה לא רציונאלית שהם כל כך מכוערים שאף אחד מעולם לא ירצה לצאת איתם לדייט. ראיית חתול כחול בחלום מסמלת אשליה חיובית. אתה מאמין במשהו שאינו נכון, אך בעל כוונות טובות. אמונות שקריות שמעודדות אותך לעזור לאנשים, או ששומרות עליך על חשיבה מוסרית או חיובית מאוד. אנשים שמאמינים בחיים קודמים או בחיים העל טבעיים חולמים לעתים קרובות על חתולים כחולים. דוגמאות למצבים שיכולים לעודד חלומות של חתולים עשויים לרחם על עצמך, או לרחם על אחרים. הם יכולים גם להיות אשליות מיניות שיש לך לגבי אנשים שפנטזת עליהם. חתולים יכולים לייצג דברים שאתה מאמין בכזב שאתה צריך, לחשוב שאתה נראה טוב יותר ממה שאתה באמת, או אמונות טפלות. חתולים יכולים גם להיות ייצוג של אשליות שיש לך לגבי עצמך, אחרים, או העולם שמעניק לך תחושה כוזבת של כוח או שליטה. ממש כל דבר שאתה מאמין שהוא פשוט לא נכון, או שעושה דבר מלבד לגרום לך להרגיש טוב. אם חתול חלומי הוא תוקפני, זה מצביע על כך שאתה מתקשה לקבל את המציאות או להיות אובייקטיבי. מכריח את עצמך להאמין שמטרותיך אינן אפשריות מבלי להטיל בכך ספק אובייקטיבי. אם אתה רואה בית מלא חתולים אז זה מסמל כמות מופרזת של אשליות. יש לך הרבה דברים שאתה מאמין בהם שאינם נכונים. סימן לכך שאתה עשוי להיות תלוי רגשית בפנטזיות או שאתה צריך להיות הרבה יותר אובייקטיבי. אם אתה מפחד מחתול בחלום זה מרמז שיש לך פחדים שמבוססים על הנחות שווא. חתולים מרושעים מתכוונים עשויים לשקף אשליות עוצמתיות או פחד שמאפשרים לך להאמין שמשהו בחייך הוא חסר תקווה כשמעולם לא הוכח. מעדיף להרגיש טוב להיות חסר תקווה….

…החלום על תירס מסמל שפע או שפע. כל כך הרבה ממשהו שלא אכפת לך ממנו יותר או לא מאמין שהוא ייגמר אי פעם. החלום על בישול תירס מסמל הכנה למצב שופע או שופע. להתכונן לחוות סיטואציה בחיים שלך שיש לך כל כך הרבה משהו שקנאה בלתי אפשרית. עושה מאמץ מרוכז כדי לוודא שיש יותר מדי משהו….

…החלום על רצון נקמה מסמל רצון להחזיר אזור בחייכם שהושפע לרעה. זה גם יכול להיות ייצוג של רצון להחזיר את הגאווה, הכבוד, הכבוד העצמי שלך . מרגיש הרבה איבה כלפי מישהו. משאלה להפוך מבוכה שקרתה לך. נקמה עשויה להיות סימן לכך שאובססיבית לנקום או לשמור על הרבה רצון רע כלפי אדם או סיטואציה שעוולה אותך. צורך עז להוכיח את עצמך אחת ולתמיד. באופן שלילי, נקמה עשויה להיות סימן לכך שאתה דואג יותר מדי להחזיר מישהו. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מתנשא יותר מדי על מישהו שעבר עליך בצורה כלשהי. אולי הכי טוב בשבילך פשוט לתת לבעיה לעבור….

…החלום על אליפסה מסמל את המודעות שלך למשהו שאינו מושלם כל הזמן. אתה עלול להרגיש שמשהו שאתה רוצה תמיד בורח ממך או לעולם לא קורה כמו שרצית. דוגמה: אדם חלם לראות אליפסה כתומה. בחיי הערות הוא היה מוקף בקולגות שלא הפסיקו להתעלם ממנו כשהגיע תורו לדבר בפונקציה מיוחדת. דוגמה 2: אישה חלמה למצוא מטבעות אליפסה. בחיי הערות הוא גילה משאב מועיל שיעזור לה ללמוד, אך היא לא אהבה לדעת שזה לא משאב נוצרי. המטבעות הסגלגלים שיקפו את התובנות החדשות שצברה תוך שהיא חשה כל הזמן שהיא לא מושלמת….

ראה את המשמעות של מטבעות כסף

…החלום על רבעים מסמל הפעלה או התחלה של משהו. אמונות או מצבי חיים מסוימים מתחילים או מופעלים. ייתכן גם שאתה מאזין לרעיונות חדשים, או מתנסה במשהו חדש. למצוא רבע בחלום מסמל תובנה, עוצמה או חופש שנצברו נפשית או רגשית עם התחלת משהו חדש, או התנסות ברעיונות. אתה או היבט כלשהו של האישיות שלך עשוי להרוויח מנקיטת פעולה או מנסה משהו חדש. הסמליות של רבעים מבוססת על שימוש ברבעים להפעלת מכשירי חריץ מטבעות….

…החלום על שתייה מסמל צריכה כוללת של חוויה. מצב שבו אתה ~לוקח את הכל~. הרבה משהו קורה בבת אחת. באופן שלילי, שתיית נוזלים עשויה לשקף עודף או בחירה לעשות משהו במהירות. עושה משהו בבת אחת לרעתך. שקול איזה נוזל אתה שותה לקבלת משמעות נוספת. החלום על שתיית מים עשוי לייצג התחדשות, התחדשות או שחזור. בוחרים להתאושש או לעשות משהו לטובתך. מַרפֵּא….

…החלום על אבקת תינוקות מסמל את רצונך לגרום לבעיה או חובה להרגיש טוב יותר לאחרים. לא מאפשר לאף אחד אחר להבחין במשהו לא בסדר במצב חייך. מה שאתה אומר או עושה כדי לעזור לעצמך לא לדאוג כל כך הרבה או להרגיש נבוך. לא רוצה שאחרים יחשבו על הבעיה או על החובה שלך כאילו זה רציני או שלילי בכלל. לבש פנים חזקות או להקל על הסיפור שלך כדי להיראות פחות מושפע. אבקת תינוקות עשויה להיות סימן לכך שאינך מרגיש בנוח לדבר על הבעיות שלך או שאנשים אחרים יבחינו בהם. דוגמא: אישה חלמה לשים אבקת תינוק על תינוק. בחיים הערים היא ניסתה מאוד להתאים את עצמה לפרידה האחרונה עם החבר שלה….

…החלום על להיות מאוהב או להרגיש אהבה מסמל מצב בחיים שלך שמרגיש טוב כל הזמן. יתכן שאתה חווה הצלחה חדשה או ביטחון פיננסי. החלום על להיות מאוהב במישהו שאינך מעורב איתו בחיים האמיתיים מסמל את ההתקשרות החזקה שלך וקבלת האיכות בעצמך שאתה רואה אצל אותו אדם. זה גם יכול להיות ייצוג של התקשרות חזקה או נוחות עם מצב שמתרחש. החלום על להיות מאוהב במישהו שאתה מעורב איתו בחיים האמיתיים יכול לשקף הן את רגשותיך לאותו אדם, והן את ההתקשרות החזקה שלך ואת קבלתך לתכונת אישיות שהרגשת איתה. זה יכול להיות ייצוג של כמה טוב שאתה מרגיש לגבי משהו שקורה לך. החלום על להיות מאוהב בבן משפחה יכול לשקף גם את הרגשות שלך כלפי אותו אדם וגם כמה שאתה אוהב משהו שקורה לך. החלום על להיות מאוהב במישהו שהתאהבת בו או ~להתאהב בו~ עשוי לסמל רצון עוצמתי לאותו אדם. יתכן שלא תאמין שתוכל לעולם לקבל את אותו אדם, או אולי לחשוש שלא יהיה לך אותו לעולם. זה חל גם על סלבריטאים ~מוחצים~. להיות מאוהב בסלבריטאים שאין לך שום משיכה אליהם בחיים האמיתיים מסמל את ההתקשרות החזקה שלך או קבלה לאיזשהו איכות בעצמך שאתה רואה באותה סלבריטאית. זה יכול להיות ייצוג של כמה שאתה אוהב משהו שקורה לך. להיות מאוהב באנשים שאתה מזהה, אך אין לך שום משיכה פיזית שמסמל את ההתקשרות החזקה שלך או קבלתך לאיזשהו איכות בעצמך שאתה רואה אצל אותו אדם. להיות מאוהב בזר מסמל התקשרות חזקה או קבלה של תכונות חדשות בעצמך, או סיטואציות חדשות. משהו בחיים שלך עשוי לעודד רגשות חדשים, או תחושות שלא היו לך הרבה מאוד זמן. דוגמא: גבר חלם להתאהב. בחיי הערות סוף סוף העסק שלו נאבק להרוויח כסף….

…החלום על ראיית אגב ישן מסמל מצב או בעיה שאתה מופתע עד כמה הוא שלילי. החלום על חרטום ישן ורשע שתוקף אותך מסמל את התחושה שלך לגבי היכולת לחמוק מנגטיביזם בחייך. תחושת האינטואיציה או הבחירות שלך תמיד מחזיקה אותך לכוד במצב שלילי. אתה לא מאמין עד כמה בעיה שלילית. דוגמה: צעיר חלם להיות מותקף בשנתו. בחיי הערות הוא היה נואש לברוח מעסקי הפורנו, אך לא מצא דרך סבירה להתפרנס מכך שהוא היה כל כך הרבה זמן בתעשיית הפורנו. הענק הזקן שיקף כיצד הוא חש לכוד אינטואיטיבית על ידי בחירותיו בעבר….

…החלום על גבינת בייבל מסמל תחושות בנוגע להצלחה או להרוויח שבלתי נמנע. מצבים מנצחים המותאמים לך. מרגיש טוב להיות מנצח בזמן שאתה לוקח את הזמן שלך. זכייה והצלחה שמרגישה ~הכל עטוף~ להנאתך. החלום לברוח מגבינת בייבלבל ענקית עשוי לשקף פחד מהצלחה קלה או ליהנות מהצלחה קלה. דוגמה: אדם חלם לאכול גבינת בייבל. בחיי הערות הוא התרגש מכך שאביו העקשן ישמע לבסוף לעצותיו בנוגע לנטילת ויטמינים טבעיים לאחר שאביו נקלע לבעיה בריאותית חמורה מהזנחת בריאותו כל כך הרבה זמן. הוא הרגיש טוב שהוא יכול להשתמש בניסיונו האישי עם צמחי מרפא טבעיים כדי לרפא את אביו העיקש, כי לא הייתה לו ברירה אלא להקשיב לו עכשיו….

…החלום על תותים מסמל מחשבות ורגשות של רצונות חושניים, הנאה ופיתוי. לעתים קרובות הם קשורים למחשבות מיניות על מישהו שאתה מעוניין בו. לראות תות נרקב מסמל אובדן עניין במישהו או משהו שמסב לך הרבה הנאה לחשוב עליו. דוגמא: אדם חלם על תותים נרקבים. בחיי הערות הוא החל לאבד עניין באישה שהוא נמשך אליה מינית מאוד….

…החלום על תקרה מסמל את הרגשות שלך לגבי מגבלה שיש לך להשיג מטרה, תובנה או הישג. ~כמה גבוה הרף הוגדר.~ תקרות גבוהות יותר עשויות לשקף תחושה של מגבלות רחוקות או שיש הרבה מה לעשות. תקרות נמוכות עשויות לשקף מודעות למגבלות להיות ברורות ונוכחות. באופן חיובי, תקרה עשויה לשקף כמה אתה מרגיש בנוח לחוות מצב ששום דבר לא יכול לעצור אותך או שנקבעו גבולות ברורים. באופן שלילי, תקרה עשויה לייצג תחושות שלא תוכלו להתקדם עוד יותר. החלום להיות על התקרה ולהביט מטה אל עצמך מסמל תחושות של להגיע לגבול מבחינה פסיכולוגית או רוחנית. יתכן שאתה מודע לעצמך שאינך מסוגל לשפר את עצמך בדרך כלשהי. החלום על סדק בתקרה מסמל אי נוחות שגבול מאובטח אינו בטוח כמו שחשבתם. באופן חיובי, זה עשוי לשקף הזדמנות חדשה להתקדם שלאט לאט חושף את עצמו החלום על תקרה שנופלת או מסתעף מסמל תחושות שעל מצב שלם לשנות. שינוי בלתי נמנע או בלתי ניתן לעצירה. החלום על מים שנוטפים מהתקרה מסמל תחושות של חוסר וודאות או חרדה מפני העתיד. תחושות כי בעיה בחייכם הולכת ומחמירה לאט ולא ניתן להימלט ממנה. זה יכול להיות ייצוג של אמת לא נעימה או בלתי נמנע שצצים לאט לאט. החלום על התקרה הנמוכה יותר מסמל תחושות לגבי מגבלות שהולכות ומחמירות או נסגרות בצורה כלשהי….

…לסלבריטאים בחלומות יש סמליות של היבט כלשהו של האישיות שלך או משהו שקשור אליך על סמך דעותיך, רגשותיך, מחשבותיך או זיכרונותיך מאותו ידוען. כמו כל האנשים בחלומות, ידוענים הם סמלים אישיים ומחזיקים במשמעויות שונות עבור כל אדם. אי אפשר לקבל משמעות מוגדרת לאף אדם בחלומות שלך, מכיוון שאנשים נוטים לתפוס זה את זה בדרכים שונות לחלוטין. כל אדם בחלום שלנו דורש מאיתנו להקדיש זמן לחשוב על אילו תכונות בולטות בהם ביותר ואילו תכונות אישיות יש לנו שאנו יכולים לראות בעצמנו. סלבריטאים בחלומות יכולים גם לייצג את השלכתך, מחשבותיך ורגשותיך לגבי אותו ידוען. אולי אתה מקדיש זמן רב לחשוב על אותו ידוען. לחלופין, ידוען עשוי לשקף רעיון או סיטואציה שלדעתך חשובים מכל דבר אחר בחייך. לחלום על קיום יחסי מין עם סלבריטי עשוי לשקף חוויה מהנה שאתה חווה שיש בה תכונות המשקפות את רגשותיך לגבי הסלבריטאי. לדוגמה, לעתים קרובות אופרה נתפסת בעיני רבים כמישהי עם מידה רבה של השפעה לגרום לאנשים לקנות דברים. קיום יחסי מין עם אופרה בחלום לאותם אנשים עשויים לייצג חוויות מהנות בחיים הערים שבהם אתה מאוד משפיע. אם אתה חולם על סלבריטאי שאתה מתאהב בו או מאוד נמשך אליו, הם יכולים לייצג את האופן שבו אתה רוצה שמצב חיים יקרה. שקול כיצד אתה מרגיש או מתנהג כשאתה חושב עליהם ואיך תחושה או סגנון חשיבה זה עשוי לחול על מצב חיים עכשווי. לחלופין, זה יכול להיות סימן שצריך להפסיק לחשוב עליהם כל כך הרבה או להיות מציאותי יותר לגבי חיי האהבה שלך. אם אתה חולם על סלבריטאי שאתה בקושי מכיר, או שמעולם לא שמעת עליו אפילו לפני כן, הוא מציע לך לחקור את חייו של אותו אדם כדי לעזור לגבש דעה עליהם. ואז נסה לראות את האיכות הזו בעצמך. לחלום ללבוש בגדי ידוען מייצג את האישיות שלך בהתאמה לאיכויות שאתה רואה באותה סלבריטאית ביותר. מתנהג או מתנהג כמוהם. אם אתה גר בביתו של סלבריטי, המסר של החלום הוא שפרספקטיבה שלך או השקפתך על סיטואציה מבוססת על איזו תכונה אישיותית שבולטת יותר מכל בסלבריטאי ההוא….

…החלום שיש לך שפע של פריט מסוים מסמל אזור בחיים שלך שהוא מאוד פעיל או חזק. אתה חושב על משהו הרבה או שם לב שמשהו בחיים שלך הוא בעל תושייה רבה. באופן שלילי, אתה מרגיש המום מרגשות שליליים או ממצבים שליליים. אולי אתה חושב על משהו יותר מדי….