החלום על המרה מסמל מימוש מוחלט של החלטות או בחירות. השתקפות של יכולת קבלת ההחלטות שלך או עד כמה אתה ~בשליטה~ כשאין שום דבר שמונע ממך להשיג מטרה. נראה שאנשים או סיטואציות תואמים את השקפותיך או בחירותיך. להמרה אדומה או שחורה יש את הסמליות של הישג שלילי או מוגזם. הבחירות או היעדים שלך יתממשו לחלוטין, אך ייתכן שכוונותיך אינן אמיתיות או מאוזנות….

…החלום על מכונית מירוץ מסמל כיוון בחיים שהוא תחרותי. קבלת החלטות שמתמקדת בניצחון ראשון או בהשגת יעד ראשון. אזור בחיים שלך שבו יכול להיות אדם או בעיה שאתה רוצה להתעלות עליהם. רצון להשיג כוח או מינוף. אולי תרצה להשיג ~יתרון~ ביחס לאדם או לסיטואציה. לחלופין, מכונית מירוץ עשויה לייצג מצב בו משהו מונח על כף המאזניים. זה גם יכול להיות ייצוג של התחושה שלך שהזמן אוזל. באופן שלילי, מכונית מירוץ עשויה להוות אזהרה להיזהר מהחלטות נמהרות….

…החלום על מכונית ספורט מסמל את קבלת ההחלטות שלך או שליטה עצמית תוך כדי תחושת חופש או עוצמה. זה משקף את ניסיונותיכם להשיג את מבוקשכם בחיים תוך כדי תחושת שליטה, יכולת וחווית התנגדות מועטה. לחוות תאונה עם מכונית ספורט עשויה לשקף בעיה או קושי שגורם לך להרגיש פחות חזק או פחות בשליטה על חייך. זה עשוי גם להצביע על ויכוחים, החלטות גרועות או יהירות. למכונית ספורט אדומה יש סמליות של קבלת החלטות שלילית חזקה. עושה בהצלחה את מה שאתה רוצה תוך התייחסות מועטה למוסר או לאנשים אחרים. סמל חלומי המשותף לאנשים עשירים או מצליחים….

…החלום על מכונית שלט רחוק מסמל תחושות בנוגע ליכולת לשלוט בקלות בהחלטות או לתמרן מצבים. מרגיש טוב שמבחין בשליטה אוטומטית במצב או בבחירות אחרות. כוח מלא לכוון או להנחות את חייו של מישהו אחר. יכולת קלה לתפעל מישהו….

…החלום על מכונית משוריינת מסמל החלטות או כיוון בחיים שעסוקים בכך שלעולם לא יכשלו בשום מצב. ביצוע מושלם של תוכנית או פרויקט מסוכנים. התחייבות ~אטומה~ או בטוחה לחלוטין. דוגמה: אדם חלם לראות עסק של מכוניות משוריינות פושט רגל. בחייו הערים ניהל עסק בלתי חוקי מסוכן שנכשל עקב חוקים חדשים שלא יכול היה להימנע מהם….

…החלום על העם הדני מסמל היבט של עצמך שהוא קריטי או מתלונן הרבה. אתה או מישהו אחר שתמיד שם לב למשהו לא בסדר. באופן שלילי, זה עשוי לשקף אתכם או מישהו אחר שדואג יותר מדי למצוא משהו לא בסדר. עובר מעבר לקו ומתחצף לבעיות של אנשים אחרים. אף פעם לא מוכנים לספר למישהו אחר מה מושך או חיובי לגבי עצמם….

…החלום על העם האתיופי מסמל היבט של עצמך שקשוב מאוד לרגע הנוכחי. לשים לב רק למה שאתה עושה עכשיו או למה שאתה מרגיש כרגע החשוב ביותר בלבד. באופן שלילי, אנשים אתיופים עשויים לייצג יהירות שמתעלמת מאחרים מכיוון שאי אפשר לטרוח לשים לב אליהם. התעלמות מכוונה מרעיונות של אנשים אחרים מכיוון שהם אינם משלך או אינם מרגישים כמו עדיפות. לחלופין, אתיופי עשוי לשקף נוף לעתיד מכיוון שאתה מודאג מדי מלהישאר זהה….

…החלום על רצח עם מסמל תסכול מאנשים או ממצבים שלעולם לא רוצים לחשוב כמוך. אמצעים קבועים למניעת התנגדות או מכשול להפריע בדרכך. רוצה לתת לעצמך חופש מוחלט לחשוב כמו שאתה רוצה. באופן חיובי, רצח עם עשוי לייצג צעדים גדולים שאתה נוקט כדי להפסיק לצמיתות רעיונות מתחרים. לעולם לא רוצה לדאוג שוב לקנאה או לאיום. באופן שלילי, רצח עם עשוי לייצג את הפחד שלך מפני רעיונות או מטרות שונות של אנשים אחרים. קנאה עוצמתית שמאלצת אותך לנקוט בצעדים דרסטיים. הולך רחוק מכדי למגר את התחרות או הרעיונות האלטרנטיביים שלך….

…החלום על סטיישן מסמל קבלת החלטות שנסוב סביב זהירות שלא עושה שום דבר רע. להיות בנוח עם ההישגים שלך או עם מצב חייך ורוצה לשמור על זה ככה. עיסוק בהחלטות הכרוכות בשמירה על שמחה של אנשים אחרים או שמירה על מצב נוח. אפשרויות שאתה בוחר כדי לשמור על חייך ללא סיכון. לחלופין, סטיישן עשוי לשקף את האופן שבו אתה תמיד מראה לאנשים אחרים שאתה תמיד שם בשבילם….

…מכוניות בחלומות מייצגות את היכולת שלך לקבל החלטות בסיטואציה נתונה או את המידה בה אתה מרגיש שולט בכיוון שחייך לוקחים. הפעלת מכונית משקפת עד כמה אתה או היבט כלשהו של האישיות שלך משפיעים ככל שאתה מתקדם במצב. מי או מה שולט בהחלטה או בדרך החיים שלך. סוג המכונית מסמל את עמדותיך וגישותיך למצבי חיים הכרוכים בהחלטות או בתוצאות שליטה. אנשים שנוהגים ברכב שלך מייצגים היבטים של עצמך או תחזיות של אנשים אחרים שמנחים את הבחירות שלך. אנשים שנוסעים איתך במכונית משקפים היבטים באישיותך המשפיעים על בחירותיך או הבעיות ש~מגיעות לנסיעה ~כעבודה למטרה. דגמי מכוניות מסוימים עשויים לשקף את הסגנון הפסיכולוגי בו אתה או מישהו אחר משתמשים כדי להשיג מטרות או להימנע ממה שאתה חושש. רכבים זולים או מוזנחים משקפים פגיעות או מחסור במשאבים. רכבים יקרים או חזקים משקפים יעילות או כיוון בחיים שאינו ניתן לעצירה. החלום על קבלת מכונית חדשה עשוי לייצג גישה חדשה לחיים כשאתה מקבל זוגיות חדשה, עבודה חדשה או מתחיל פרויקט חדש. התחלה חדשה או דרך חדשה לעסוק בעסק שלך. החלום על היכולת למצוא את המכונית שלך מסמל תחושות שחוקי המצב אינם מסתדרים לך. מרגיש שלא קיבלת את מה שהתמקמת עליו, או שקבלת החלטות מסוג מסוים לא נותנת לך את הסיפוק שחשבת שתגיע. מצב שמשאיר אותך מרגיש נבוך או מבולבל. אתה עלול להרגיש שאין משמעות לאיזשהו תחום בחייך. יתכן שלא תדעו מה אתם באמת רוצים לעשות בחייכם או לאן אתם רוצים להגיע. החלום על מכונית גנובה מסמל תחושות של ביטול זהותך או יכולת לקבל החלטות יעילות. זה משקף את אובדן העבודה שלך, מערכת יחסים כושלת או מצב כלשהו שבו אתה מרגיש שתפקידך או המומנטום שלך נפגעים. החלום על מכונית שלא תתניע מסמל תחושות של חוסר יכולת לגרום למצב לעבוד לטובתך. מרגיש לא מסוגל להתחיל לקבל החלטות בגלל בעיות, עיכובים או תסכולים. החלום על תיקון המכונית שלך מסמל את הניסיון שלך לחזור למסלול בחייך. מנסה להחזיר לך תהליך קבלת החלטות בחייו שעליו עקבת עם בעיות או עיכובים. להחזיר את היכולת לשלוט בכיוון שחייכם לוקחים. החזרת היכולת שלך להתקדם או להתקדם באזור כלשהו בחייך. באופן שלילי, תיקון המכונית שלך עשוי לשקף תחושות של להיות במסלול או למנוע מה שאתה מרגיש שאתה צריך לעשות. החלום על מכונית ששוקעת במים מסמל תחושות להיות מוצף באי וודאות כשאתה מנסה להשתלט על מצב. יכולות של קבלת החלטות שהרגשות השליליים או הבעיות שגדולות מכדי לשלוט בהן משתלטות עליהם. למידע נוסף על מכוניות ורכבים עיין בסעיף הנושאים לרכבים דוגמא: אישה חלמה לאבד את מכוניתה. בחיים הערים היא לא הייתה מרוצה מכיוון הקריירה שלה מכיוון שזה לא הביא לה את האושר שציפתה לו. המכונית האבודה שיקפה את האובדן והבלבול שהקריירה שלה גרמה לה….

* ראה סמלי מכוניות ורכב.

…החלום על מכונית קדילק מסמל סגנון קבלת החלטות שמתמקד במראה מרשים לאחרים. משאלה להבחין במרשים או תמיד כמנצח. מראה לאחרים שאתה אף פעם לא מאבד. באופן שלילי, מכונית קדילק עשויה לייצג עד כדי כך שהיא צריכה להיראות כמו מנצחת שאנשים אחרים לא אוהבים אותך….

…החלום על מכוניות עתיקות או מיושנות מסמל החלטות עכשוויות באזור בחייך המושפע מהעבר או מנוסטלגיה. אם מכונית מיושנת היא שחורה או אדומה זה מסמל את המחשבות וההחלטות שלך להיות מושפעות מדי מהעבר, או לחזור להרגלים או להשקפות לא בריאות. עליכם להתמקד יותר במה שקורה עכשיו ולעתיד. דוגמה: אדם חלם על מכונית עתיקה שחורה בחניון שלו. בחיים האמיתיים הוא חשב להיות עם חברה לשעבר איתה ניהל מערכת יחסים מאוד לא בריאה….

…החלום על מכונית עתיקה או מיושנת מסמל את יכולת קבלת ההחלטות שלך להיות מושפעת מהעבר או מהנוסטלגיה. אם מכונית מיושנת היא שחורה או אדומה זה מסמל את המחשבות וההחלטות שלך להיות מושפעות מדי מהעבר. עליכם להתמקד יותר במה שקורה עכשיו ולעתיד….

…החלום על התרסקות מכונית מסמל רעיונות, מטרות או מצבים סותרים. היכולת שלך לקבל החלטות או להמשיך את הכיוון שלך בחיים נפגעה על ידי מישהו. החלום על התרסקות מטוס מסמל תוכניות, פרויקטים או משהו שהתחלת זה עתה שנכשל כעת. דוגמא: צעיר חלם להיתקע עם מכוניתו במכונית אחרת. בחיים הערים חברו של הגבר הזה גילה שהוא ישן עם חברתו לשעבר והוא נאלץ להפסיק את הרומן. ההתרסקות שיקפה את הכיוון הסותר של חייהם שהסתיים….

…החלום על משהו ישן מסמל אמונות מיושנות, דעות, רגשות, ערכים או מצבים. באופן חיובי, זה עשוי לשקף את רצונך לעולם לא לאבד את שלמותך או משהו שהוא ~קלאסי~. החלום על מכונית ישנה מסמל דרכים מיושנות לקבלת החלטות. באופן חיובי, זה עשוי לשקף ערכים מיושנים. החלום על בית ישן עשוי לייצג את נקודת המבט שלך על סיטואציה המבוססת על זיכרונות ישנים, ערכים או אמונות. באופן שלילי, זה עשוי לשקף דרך מיושנת או לא פופולרית לראות מצב. באופן חיובי, בית ישן עשוי לשקף ערכים מיושנים או ליהנות ממשהו שאתה מרגיש שהוא קלאסי….

…החלום על מכוניות משטרה מסמל קבלת החלטות משמעתיות. דרך בחיים בה אתה או מישהו אחר מכריח שינוי. דוגמא: צעיר חלם לברוח מניידת משטרה. בחיים האמיתיים הייתה לו בעיית סמים שהוא התקשה לוותר עליה. מכונית המשטרה שיקפה את שינויים באורח החיים ללא סמים שהוא נמנע ממנו….

…החלום על כביש מהיר מסמל מצבים בחיים שלך בהם אתה חווה מומנטום או התקדמות. מצב עובר במהירות. אם אתה נמשך לצד הדרך, עובר תאונה או מוצא את עצמך נוהג ברכב במצב גרוע זה עשוי לסמל בעיות או בעיות רגשיות שאתה נתקל במצבים מהירים. קשיים או עיכובים שאתה נתקל ב~מתקדם ~עם משהו. החלום להגיע לתאונה עם מכונית אחרת בכביש המהיר מסמל רעיונות או אג'נדות סותרות במהלך מצב מהיר או מתקדם. מאבק עם אדם אחר תוך כדי חווית מצב חיים שמתקדם במהירות. החלום על ללכת לאיבוד בכביש המהיר מסמל תחושות שמצב קצב פנים הותיר אותך מרגיש מעל הראש. מרגיש שמצב חיים עבר מהר מדי בשבילך. סימן שאתה צריך להאט או לבקש עזרה. חוסר ביטחון לגבי אובדן תחושת הכיוון או המטרה במהלך מצב מומנטום גבוה. יכול להיות ש~קדמת את עצמך ~על ידי מעבר מהר מדי. דוגמה: צעיר חלם שיהיה לו ראש בהתנגשות בזמן שירד מהכביש המהיר. בחייו הערים חברו גילה שהוא שכב עם חברתו לשעבר שזה עתה נפרד ממנה. הכביש המהיר שיקף את הקצב המהיר של היחסים הנואפים….

…החלום על מכונית פגוש מסמל מצבים כאשר אתה מסתכן בכל מה שיש לך כדי לפגוע במישהו אחר. לשים את הכל על הקו כדי להביך מישהו אחר תוך מודעות מלאה לכך שאתה יכול להיות נבוך באותה קלות. באופן שלילי, מכוניות פגוש יכולות להיות סימן לכך שאתה לא לוקח סיכון ברצינות או שאתה מוכן מדי להסתכן באיבוד כל מה שעבדת בשביל להשיג את מה שאתה רוצה. לקחת סיכוי גדול שגורם לך להיות פגיע לאובדן או מבוכה באותה מידה כמו האדם שאליו אתה רוצה לחזור. דוגמה: גבר חלם על נסיעה ברכב פגוש שהיה קרוב לארוז ולנוע. בחיי הערות הוא סיכן את עבודתו כדי לחבל בעבודה לעבודה על מנת לקבל קידום והאמין שהזדמנותו לכך אבד לטובה כאשר אותו עובד החל לשנות את הרגליו בעבודה….

…החלום על מדבקות מסמל משאלה להרגיש טוב שמבחינים באחרים שעושים משהו טוב יותר או מהיר יותר. באופן שלילי, מדבקה עשויה להיות סימן לכך שאתה או מישהו שאתה מכיר דואג יותר מדי להשוויץ. דוגמה: אדם חלם לראות את אביו שם מדבקת על מכונית מירוץ. בחיי הערות הוא הבחין באביו החולה מאוד שמשלה את עצמו על כך שהוא מוכיח את עצמו בכך שהוא מפגין פרויקט גדול שהוא לא מסוגל פיזית לעשות….

…החלום להיות מודל אופנה מסמל את המודעות שלך לעצמך עושה משהו טוב יותר מאחרים כל הזמן. להיות דוגמה מושלמת להתנהגות ~חיובי~. שמבחינים אותי כשעושה משהו בצורה הטובה ביותר. הצגת דימוי מסוים לאחרים. באופן שלילי, מודל עשוי לשקף נרקיסיזם. לחלופין, מודל עשוי לשקף את השקפתך של מישהו אחר שאתה מבחין בו עושה משהו טוב ממך. יתכן שאתה חותר למשהו שאינו מציאותי. רעיון היופי שלך. החלום על מכונית מודל מסמל את ההתבוננות שלך איך זה לחיות או לקבל החלטות בצורה מסוימת. שמים לב לכל הפרטים של אורח חיים מסוים או מה שנדרש כדי להיות כמו מישהו אחר. שלב התפתחותי בחייך או קביעת תוכנית. באופן שלילי, ייתכן שאתה רוצה יותר מדי להיות משהו שאתה לא או שכרגע אינו אפשרי. החלום על מטוס מודל מסמל התבוננות מקרוב שלך בכל מה שנדרש כדי לנצח או להצליח במשהו. להיות מודעים לכל מה שצריך כדי להקים פרויקט או תוכנית….

…החלום על חניון בבית חולים מסמל בעיות עם ריפוי או התקדמות שאתה ~תקוע~ איתם או נאבק להתקדם איתם. יכול להיות שאתה פשוט חושב לשנות משהו. כל מכונית בחניון בית החולים משקפת אזורים בחייכם המניעים אתכם לשנות. דוגמה: אדם חלם לעבור דרך חניון בית חולים. בחיים הערים הוא נאבק להפסיק לעשן גראס. חניון בית החולים שיקף את מאבקו המתמיד של המעשן עם וויתור על גראס לפני שביצע שינויים חמורים יותר….

…החלום על בגדי הסוואה מסמל את אישיותך בתקופה בה אתה מנסה להסתיר את רגשותיך או כוונותיך האמיתיות. כדאי גם להימנע מלהתבלט בפני אנשים אחרים. החלום על מכונית או רכב הסוואה מסמל החלטה או כיוון בחיים שמנסים להסתיר רגשות אמיתיים. הסוואה בכל דרך אחרת פשוט מצביעה על הסתרה….

…החלום על שטיפת עצמך מסמל טיהור רגשי או מצבי. להיפטר מאיזשהו היבט לא רצוי בעצמך או בחייך. רוצה להתחיל התחלה חדשה. זה יכול להיות גם סימן שאתה מנסה להפוך את עצמך לכנה יותר. החלום על שטיפת כפות הרגליים מייצג טיהור מהעקרונות המוסריים שלך. לשנות את עצמך כדי להיות כנים יותר, פתוחים יותר או מוכנים לעמוד בכללים. רוצה להיות כנה יותר או להרגיש שהרווחת משהו ביושר. החלום על שטיפת הידיים מסמל משאלה להיפטר מאחריות או ממעשים קודמים. לא אוהב את מה שעליך לעשות כדי לפתור בעיה וכעת רוצה להמשיך ממנה. החלום על שטיפת מכונית מסמל ניקוי קשיים או צרות כדי להתחיל מחדש ביכולת קבלת החלטות כלשהי. לא רוצה להיות נבוך למראה לא מקצועי או לתת לאחרים לראות את הטעויות שלך….

…החלום על סוכנות רכב מסמל את הניסיון הפתוח שלך לקחת כיוון חדש בחיים. שוקלים דרך חדשה לגמרי של סגנון קבלת החלטות. לחלום להיות בסוכנות רכב יכול להיות סימן לכך שאתה שוקל עבודה חדשה. דוגמה: אדם חלם להיות בסוכנות רכב המחפש מכונית חדשה בין אפשרויות שונות של מכוניות. בחיי הערות הם היו מאוד לחוצים בעבודה ושקלו לעשות שינוי בקריירה שלהם….

…החלום על מראות אחוריות מסמל את מחשבותיך ורגשותיך לגבי העבר כשאתה מתקדם בחיים. אם אדם או מכונית מתקרבים במראה שלך זה עשוי לסמל נושאי עבר שחוזרים לחיים הערים שלך….