…החלום על סוס מסמל שאפתנות וכוננים חזקים. זה מצביע על סיבולת, סיבולת או יכולת לעבודה קשה. סוסים יכולים גם לייצג דחף מיני וחשק מיני. סוס לבן מסמל שאיפה או שאיפה להצליח על בסיס כוונות טובות. שליטה עצמית, והשקפות מאוזנות כשאתה שואף למטרה. סוס שחור הוא סימן לכך שאתה עשוי להיות מרוכז מדי במטרה או מונע מינית מדי. סוס חום (חום כהה) מסמל שאפתנות מתריסה וכוחות מניע. אתה בעל מוטיבציה גבוהה ועמיד בפני מכשולים. יתכן שאתה משיל בעיות או ~משקל מת~ בזמן שאתה עובד למטרה. סוסים מופיעים לעיתים קרובות בחלומות של אנשים שעובדים קשה מאוד, סטודנטים מאוד מונעים, אנשים עם תחומי עניין מיניים חזקים מאוד או כל מי שמוטיבציה רבה. דוגמה 1: סטודנטית צעירה חלמה לבכות בזמן שהיא ראתה את תלמידותיה משחקות על סוסים. בחיים האמיתיים היא נכשלה בשיעור בבית הספר ושמה לב לחבריה שעושים את זה טוב מאוד. הסוסים שיקפו את הדחף להצליח בלימודים. דוגמה 2: אישה שזה עתה נישאה חלמה על זיווג סוסה באורווה. בחיים האמיתיים היא רק מילאה את נישואיה. הסוסים שיקפו את הדחף המיני שלה ושל בעלה….

…החלום על צפייה במרוץ סוסים מסמל תחרות בין יעדים או שאיפות שונות. לשים לב לכל מה שאתה רוצה לעומת מה שאנשים אחרים רוצים. יתכן שאתה עד לחברים, משפחה או שותפים עסקיים שמתחרים על אותו הדבר. החלום להיות במרוץ סוסים מייצג את השאיפה שלך להצליח על פני אחרים….

…החלום על רכיבה על סוסים מסמל את הכונן שלך להשיג. להבחין בעצמך שיש לך הרבה סיבולת או להישאר בכוח בחיים הערים….

החלום על רכיבה על סקס מסמל חוויה חיובית שבה מישהו או משהו נותנים קייטרינג לאחר. מרגיש טוב להבחין במשהו שנעשה בשבילך. אם אתה רוכב על מישהו זה עשוי לשקף חוויה חיובית שבה אתה עושה את כל העבודה למען מישהו. אם רוכבים עלייך זה משקף חוויה חיובית שבה מישהו עושה את כל העבודה בשבילך. רכיבה על יחסי מין יכולה להצביע על מצבים שבהם אתה אוהב מישהו כל כך שאתה נהנה לעשות כל מה שאתה יכול למענם. באופן שלילי, זה יכול להצביע על אדם בחיים שלך שאתה מאפשר להשתמש בך. דוגמא: צעיר חלם לקיים יחסי מין עם חבר אחר בו הוא היה הנערה. בחיים ערים הוא נהנה להסתיר את חברו מהמשטרה….

החלום על סוס מסמל שליטה מוחלטת או רצון כוח מוחלט על אחרים בכל עת. סוס יכול גם להיות ייצוג של רצון לקבל את כל ההחלטות עבור מישהו אחר. דוגמה: צעיר חלם על סוס שמביט בו. בחיים האמיתיים הוא יצא עם בחורה שהוא הרגיש צורך לשלוט לחלוטין בכל מה שהם עשו….

…החלום על עצמך צף במים מסמל מצב שלילי או לא בטוח שאיתו אתה שומר על קור רוח. להישאר חזק או ~להמשיך~. יש לך אחיזה ברגשות שלך. החלום לראות סירה צפה על מים מסמל ניווט של חוסר וודאות או מצבים שליליים. הפוטנציאל שלך או ניסיון פעיל להתמודד עם סוגיות. החלום לראות אובייקט צף במים מסמל היבט של האישיות שלך שנאחז או מסתדר. אפשרויות, רעיונות או דרכי פעולה שעדיין זמינים לך או שעדיין לא אבדו. זה יכול להיות גם ייצוג של הזדמנויות שהופיעו בגלל מצב שלילי. משהו בחיים שלך שבקושי מסתדר או שאף אחד אחר לא אכפת לו יותר. באופן שלילי, חפצים שצפים במים עשויים לשקף דברים טובים שאבדו לסטאטואציות שליליות או מסוכנות ללא הגבלת זמן. החלום על עצמך צף באוויר מסמל את התחושות לגבי עצמך להיות מדהים או לעשות דברים מדהימים בצורה ניכרת. החלום על אובייקט שצף באוויר עשוי לסמל רעיונות או אפשרויות שמרגישים מדהימים. החלום על צף מעל האדמה והסתכלות עליו למטה מסמל את התחושה שלך לגבי כמה נפלאים או מדהימים החיים שלך מרגישים. הרגשה שכל חייך סובבים להיות גדולים או טובים יותר מאחרים בדרך כלשהי….

…החלום על הפלגה מסמל את היכולת שלך לנווט באי וודאות או במצבים שליליים. עד כמה אתה מסוגל להתמודד עם הבעיות הקשות בחיים. הפלגה חלקה במים מחוספסים היא סימן לכך שאתה מתגבר על קשיים. החלום על הפלגה במים לא מוכרים מסמל יציבות כשאתה מתמודד עם מצבים לא בטוחים שטרם חווית. חסר לך ניסיון אבל אתה מתמודד טוב עם עצמך….

…החלום לחפור בור כדי למצוא משהו מסמל עבודה קשה לחשוף תשובות או לפתור בעיה. הגעה לשורש הנושא. עיסוק בניסיון לברר משהו. לחלופין, חפירת חלקים עשויה לשקף חזרה לבעיות ישנות. לא נותן לעבר להישאר מסודר. ~חופרת~ צרות. באופן שלילי, חפירת חור עשויה לשקף מאמץ חסר תועלת המחמיר את הבעיה. השתמש בכל המשאבים שלך כדי להגיע לשורש הבעיה רק ​​כדי להשאיר את עצמך גרוע מבעבר. מבוכה שחשיבה על הרעיונות שלך הולכת לעבוד. החלום על חור חפור מלא במים מסמל אי וודאות או צרות שבדרך לחפש תשובות. החלום על חפירת שלם ומלא בכוונה במים מסמל ניסיון לכסות את החיפוש אחר תשובות בכך שהוא אומר לאחרים שזה מסוכן או בעייתי מכדי לעקוב אחריך. שמירה על אנשים שמעתיקים אותך או עוקבים אחר החיפוש שלך….

ראה את המשמעות של סוסים

ראה את המשמעות של סוסים

…החלום על יאכטה מסמל ניסיון מושכל או בעל תושייה לנווט בחוסר הוודאות של החיים. זה גם יכול להיות ייצוג של יכולת להתמודד בעוצמה או במיומנות עם מצבים שליליים. אם אתה רואה יאכטה שקועה במים, או נעקפת על ידי גלים זה מסמל אי וודאות או מצבים שליליים המציפים את היכולת שלך להתעמת איתם בצורה חכמה….

…החלום על מינרלים שנמצאים במזון או במים שלך מסמל תחושות שאדם או סיטואציה תמיד מחפשים אחריך מבלי לשאול. תמיד יש מספיק דברים טובים בשבילך מבלי שתצטרך לחשוב על זה יותר מדי. משהו מועיל ללא סיכון כלשהו. החלום על מינרלים בצורת אבן קריסטל גולמית מסמל יופי גולמי. מרגישים שמישהו או משהו כל כך מדהים שאכפת להם מכל מה שאתה רוצה בלי שאלה או לחץ. מרגיש שמשהו או מישהו מושלם כשהם לא מלוטשים, עצלנים או נותרים כמו שהם. מרגיש שזה נפלא לעולם לא צריך לשנות, לעולם לא להרגיש שליטה בשום צורה שהיא, או מעודדים אותך להיות עצמך. להרגיש טוב לשים לב למשהו לא צריך לשנות….

…החלום על מים קדושים מסמל מחשבות, הרגלים או מצבי חיים הגואלים לחלוטין, חיוביים לחלוטין או נפטרים מכם מבעיות וממצבים שליליים. פעולה או איכות פדיון שאינה ניתנת לערעור. באופן שלילי, מים קדושים עשויים לשקף יותר מדי אמונה שמשהו יתקן את הבעיות שלך באופן מיידי. החלום על מים קדושים שאתה לא סומך עליהם מסמל את החשדות שלך לגבי הבטחות או טענות לגבי משהו שהוא פיתרון מושלם, או שהוא גואל לחלוטין. דוגמה: אישה דתית מאוד חלמה שאסור לה להשתמש במים קדושים כדי לרפא את עצמה. בחיי הערות היא התמודדה עם בעיות משפחתיות חמורות עם האפשרות שילדיה ייקחו ממנה. היא הרגישה שאלוהים מתעלם ממנה מתפלל שהבעיות שלה ייעלמו….

…החלום על היבשה במים מסמל נמל בטוח, וודאות או יציבות. זה יכול להיות ייצוג של בטיחות מפני סערת רגשות או רצון להרגיש מקורקע….

…החלום על מטוס נייר מסמל רגשות לגבי עצמך שמסיח את דעתך ומחכה שמשהו מעניין יותר יקרה. בזבוז זמן או הזדמנויות מכיוון שמצב מבאס או ממש משעמם. התעסקות בדברים אחרים להיות אתה חושב ששום דבר לא חשוב או רציני בכלל. מראה לאחרים שאתה בכלל לא מקנא כי מצב פשוט משעמם מדי. דוגמא: בכל פעם שצעיר יצטרך להישאר חולה בבית הספר, היה חולם להטיס מטוס נייר ולהתרסק עליו. בחיים הערים הוא תמיד היה אומר לעצמו שהוא יכול להימנע מלעשות שיעורי בית בגלל שהיה חולה, ואז תמיד מתבייש בבית הספר שהוא לא עשה שיעורי בית כשחזר. דוגמא 2: אישה חלמה לזרוק מטוס נייר ואז לראות אותו נוחת במים ולהתכסות בערפל. בחיים הערים היא איבדה הזדמנות חשובה מכיוון שבזבזה זמן בהמתנה ארוכה מדי ולא ידעה מה לחשוב על סיכויי העתיד שלה….

…לחלום שאתה נופל מסמל תחושות של אובדן שליטה. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או לא מסוגל ~לתפוס אחיזה~ בנושא. אזור בחיים שלך עשוי לצאת משליטה. קושי להרפות מכוח, שליטה או מעמד. אתה עלול להרגיש חוסר ביטחון או חוסר תמיכה בחייך הערים. יתכן שאתה חווה מאבק גדול או בעיה מוחצת. נפילה בחלום עשויה להיות סימן לכך שעובדת יתר על המידה או שהגעת ליכולת מקסימאלית. יתכן שתצטרך להאט את הקצב כדי לאפשר לעצמך להסתגל. אם אתה לא מפחד בזמן שאתה נופל זה עלול לסמל חוסר רצינות או חשיבות לגבי מצב שאתה כבר לא יכול לשלוט בו. אתה יכול להרגיש שאתה יכול פשוט לעבור לדברים אחרים או להתחיל מחדש במידת הצורך. נפילה עשויה לרמוז שלא הצלחת להשיג מטרה שהגדרת לעצמך. לחלום שאתה נופל במים מצביע על כך שאתה מרגיש אובדן שליטה בזמן שאתה מוצף על ידי רגשות שליליים חזקים או חוסר וודאות. החלום על נפילה ולעולם לא פגיעה בקרקע מסמל תחושות של אובדן שליטה עם תחושה מתמדת של כישלון מתקרב. תוצאה לא רצויה או אובדן כוח שלעולם לא מתממש באופן מלא. החלום על נפילה ופגיעה בקרקע מסמל את מימוש התוצאות או הטעויות. אובדן לא נעים של מעמד או כוח. יכול להיות שלמדת מטעות. אתה עלול להרגיש צורך להתחיל מחדש או לעבור למשהו אחר….

…החלום על צלילה במים מסמל את הבחירה להתמודד עם חוסר וודאות או שליליות. בחר בביטחון להתמודד ישירות עם בעיות. יתכן שאתה מבטל בצד חובות או אחריות לטיפול בבעיה במלוא העוצמה. החלום על צלילה לכל דבר מלבד מים מסמל התמקדות מלאה במצב. רוצה לטבול את עצמך לגמרי במשהו. הכנסת ~ראש עמוק~ לבעיה או משהו שאתה אוהב. בוחן בביטחון נושא. צלילה בחלום יכולה גם להיות ייצוג של רצונך להראות לאחרים שאתה לא חושש מכלום או כמה אתה רציני לעשות משהו….

…החלום לראות גלים במים מסמל מערבולת רגשית, אי וודאות הולכת וגוברת או מצב שלילי שמרגיש שהוא עלול לצאת משליטה. אתה חווה חוסר יציבות וייתכן שתצטרך לפנות למישהו. החלום על כך שלא רואים גלים או גלים נעלמים מסמל התחדשות ובהירות….

…מכוניות בחלומות מייצגות את היכולת שלך לקבל החלטות בסיטואציה נתונה או את המידה בה אתה מרגיש שולט בכיוון שחייך לוקחים. הפעלת מכונית משקפת עד כמה אתה או היבט כלשהו של האישיות שלך משפיעים ככל שאתה מתקדם במצב. מי או מה שולט בהחלטה או בדרך החיים שלך. סוג המכונית מסמל את עמדותיך וגישותיך למצבי חיים הכרוכים בהחלטות או בתוצאות שליטה. אנשים שנוהגים ברכב שלך מייצגים היבטים של עצמך או תחזיות של אנשים אחרים שמנחים את הבחירות שלך. אנשים שנוסעים איתך במכונית משקפים היבטים באישיותך המשפיעים על בחירותיך או הבעיות ש~מגיעות לנסיעה ~כעבודה למטרה. דגמי מכוניות מסוימים עשויים לשקף את הסגנון הפסיכולוגי בו אתה או מישהו אחר משתמשים כדי להשיג מטרות או להימנע ממה שאתה חושש. רכבים זולים או מוזנחים משקפים פגיעות או מחסור במשאבים. רכבים יקרים או חזקים משקפים יעילות או כיוון בחיים שאינו ניתן לעצירה. החלום על קבלת מכונית חדשה עשוי לייצג גישה חדשה לחיים כשאתה מקבל זוגיות חדשה, עבודה חדשה או מתחיל פרויקט חדש. התחלה חדשה או דרך חדשה לעסוק בעסק שלך. החלום על היכולת למצוא את המכונית שלך מסמל תחושות שחוקי המצב אינם מסתדרים לך. מרגיש שלא קיבלת את מה שהתמקמת עליו, או שקבלת החלטות מסוג מסוים לא נותנת לך את הסיפוק שחשבת שתגיע. מצב שמשאיר אותך מרגיש נבוך או מבולבל. אתה עלול להרגיש שאין משמעות לאיזשהו תחום בחייך. יתכן שלא תדעו מה אתם באמת רוצים לעשות בחייכם או לאן אתם רוצים להגיע. החלום על מכונית גנובה מסמל תחושות של ביטול זהותך או יכולת לקבל החלטות יעילות. זה משקף את אובדן העבודה שלך, מערכת יחסים כושלת או מצב כלשהו שבו אתה מרגיש שתפקידך או המומנטום שלך נפגעים. החלום על מכונית שלא תתניע מסמל תחושות של חוסר יכולת לגרום למצב לעבוד לטובתך. מרגיש לא מסוגל להתחיל לקבל החלטות בגלל בעיות, עיכובים או תסכולים. החלום על תיקון המכונית שלך מסמל את הניסיון שלך לחזור למסלול בחייך. מנסה להחזיר לך תהליך קבלת החלטות בחייו שעליו עקבת עם בעיות או עיכובים. להחזיר את היכולת לשלוט בכיוון שחייכם לוקחים. החזרת היכולת שלך להתקדם או להתקדם באזור כלשהו בחייך. באופן שלילי, תיקון המכונית שלך עשוי לשקף תחושות של להיות במסלול או למנוע מה שאתה מרגיש שאתה צריך לעשות. החלום על מכונית ששוקעת במים מסמל תחושות להיות מוצף באי וודאות כשאתה מנסה להשתלט על מצב. יכולות של קבלת החלטות שהרגשות השליליים או הבעיות שגדולות מכדי לשלוט בהן משתלטות עליהם. למידע נוסף על מכוניות ורכבים עיין בסעיף הנושאים לרכבים דוגמא: אישה חלמה לאבד את מכוניתה. בחיים הערים היא לא הייתה מרוצה מכיוון הקריירה שלה מכיוון שזה לא הביא לה את האושר שציפתה לו. המכונית האבודה שיקפה את האובדן והבלבול שהקריירה שלה גרמה לה….