…לחלום על משחק האתגר לרכב בשם ~עוף~ מסמל את הסיכון להוכיח שהכל אינך פחדן או שיש לך יותר ~כדורים~ ממישהו אחר. באופן שלילי, משחק במשחק העוף עשוי לשקף סיכון רב מדי כדי להוכיח את עצמך. יותר מדי אגו כדי לראות מה הכי חשוב. ליוהרה רבה פשוט ללכת ולהגיד לעצמך שמשהו לא משנה. מפחיד את החברים או המשפחה שלך שתסתכן בכל מה שיש לך כדי להיראות חזק או אמיץ יותר ממישהו אחר….

…החלום על אכילת עוף מסמל סיטואציה בחייכם שמעניקה לכם ביטחון. יתכן שאתה מתגבר על פחד או חרדה שהייתה לך….

…החלום על להיות מת מסמל תחושות של אובדן או כישלון מוחלט. אם מותך מקבל נושא חיובי יותר הוא עשוי לשקף שינויים או טרנספורמציה חיוביים. החלום לראות אנשים מתים מסמל היבטים אם האישיות שלך ששינו לחלוטין או איבדו את כל הכוח. זה יכול גם לשקף את השלכתך לאנשים אחרים ששינו או איבדו כוח. יתכן שאתה או מישהו אחר חווית שינוי ניכר. החלום לראות את יקיריהם המתים שמתו בפועל בחיים האמיתיים משקף ככל הנראה היבט של האישיות שלך על סמך הרגשות הכי כנים שלך כלפיהם. העובדה שהם מתים היא ככל הנראה לא רלוונטית אלא אם כן זו האיכות החזקה ביותר לגביהם. למשל, לראות את אביך שנפטר מסמל ככל הנראה את המצפון שלך בדיוק כמו אם היה בחיים. אם יקיריהם נפטרו לאחרונה או שביליתם זמן רב בזכרונם, הם עשויים לייצג את צערכם או רצונכם להיות איתם שוב….

…החלום על תינוק שנולד מת מסמל שיבושים או כישלונות ברגע האחרון. מרגיש קרוב להשיג משהו ולאבד אותו ממש בסוף. חווה הפסד ברגע המרכזי האחרון. סוף פתאומי או לא צפוי למשהו. לחלופין, תינוק שנולד מת עשוי לשקף אובדן אמון פתאומי או אחרון במישהו….

…החלום על קיבה מסמל להקל על מצב אחר למישהו אחר. עושה את כל העבודה הקשה כדי שמישהו אחר לא יצטרך. דוגמא: אדם חלם שיציעו לו לחת עוף לאכול. בחיי הערות הוא היה חולה בביצוע משימה שהבוס שלו רצה שהקל על חיי הבוס שלו, אך פחד לדבר. הוא שקל לבסוף לדבר בעד עצמו….

…החלום על עוף החול המיתי מסמל התנהגות חופשית ועצמאית באופן אגרסיבי. זה יכול להיות ייצוג של אנשים שמפחידים אותך אם אתה לא נותן לו לעשות מה שהם רוצים….