…החלום על עכבר מחשב מסמל שליטה במחשבותיך. כיוון החשיבה שלך. אומר לעצמך במה להתמקד או מה לעשות. זה גם יכול להיות ייצוג של היכולת לתעדף. החלום על עכבר מחשב שנשלט על ידי מישהו אחר מסמל היבט באישיותך שמנחה את החלטותיך. זה יכול להיות ייצוג של אנשים שאומרים לך במה או במה להתמקד. לתת או למכור למישהו עכבר מחשב עשוי לייצג את העזרה לעצמך או למישהו אחר לחשוב בעצמם. באופן שלילי, זה עשוי גם להצביע על ויתור על היכולת לחשוב באופן עצמאי או על אובדן הראייה של החשוב ביותר. החלום על עכבר מחשב תקול מסמל בלבול, נסיגות או עיכובים….

…החלום על עכבר מסמל בעיה או מטרד. מצב שמרגיז אותך שהוא לא ייעלם. משהו שלא נעים לך לשים לב אליו. החלום על תפיסת עכבר מסמל פיתרון לבעיה. אתה לא צריך לשים לב למשהו שאתה כבר לא אוהב. החלום על עכבר לבן מסמל בעיות או טרדות שמתוקנות. לחלופין, עכבר לבן עשוי לשקף אדם או סיטואציה מעצבנת עם כוונות טובות שעוברות לך על העצבים….

…החלום על דבורים מסמל עבודה קשה והתנהגות חרוצה. או עבודה קשה שאתה מעורב בה, או שאתה מרגיש שיידרש ממך. מחשבות עסוקות או תחושת תזזית. חלומות דבורים נפוצים סביב רגעים עם ציפיות חברתיות קולקטיביות כמו חתונות, הלוויות, בחירת מכללות ולידה. החלום על עקיצת דבורים מסמל ציפיות סותרות לגבי עבודה קשה שמוגזמת, או שממש לא רוצים לעשות. משהו שעשוי להיות לא ממלא, משעמם או שלדעתך ייקח יותר מדי זמן לסיום. להידקר בידיים שלך עשוי לסמל עבודה קשה שקושרת אותך, מעכבת הצלחה או מונעת ממך לעשות מה שאתה רוצה….

…החלום על מרזב מסמל סיטואציה בחייכם שנחתה תחתונה. הנקודה הנמוכה ביותר בזוגיות. לך או למישהו אחר לא אכפת לך לעשות משהו שוב. דוגמא: אדם חלם לראות עכבר במרזב. בחיי הערות נישואיו נכשלו לחלוטין וגירושין נראו בלתי נמנעים….

ראה את המשמעות של עכבר