ראה את המשמעות של צואה

…החלום על צואה או קקי מסמל היבטים בעצמך שאינם נחוצים או לא רצויים. משהו בחיים שלך שאינו שווה ערך עבורך או שאתה מעדיף להיפטר ממנו לחלוטין. צואה המופיעה בחלום בצורה בלתי הולמת עשויה לשקף בעיה שחוזרת על עצמה ולא מעדיפה שום מעורבות בה. מצבים בעייתיים שאתה מקפיד להימנע מהם. החלום על אכילת צואה או קקי מסמל בעיות או מצבים לא רצויים שחווים. אתה או מישהו אחר שמקבל תנאים ~חרא~ לחיים שלהם. החלום על צואה בידיים שלך מסמל בעיה שאתה מרגיש שהיא ~בידיים שלך.~ צרות איתן אתה מתמודד. אולי סמל שיש לך יותר מדי כסף, בעיות משפטיות או צרות ביחסים איתם אתה צריך להתמודד. לחלופין, שיש לך פו או צואה בידיים יכול להיות סימן שאתה מרגיש טיפש שמשהו שתכננת לא יסתדר כצפוי….

…ציפורים בחלומות הן סמלים להתעלות ושחרור. בריחת גבולות ומגבלות. סמל להתקדמות לעבר שלמות והרמוניה. הם המטרות, השאיפות והתקוות שלך. סוג וצבע הציפור חשובים מאוד בפענוח המשמעות (למשל ציפורים שחורות או נשרים אינם סמלים חיוביים). החלום על ציפורי תינוק מסמל את פוטנציאל ההתעלות והשחרור. תוכניות או הכנה להתגברות על משהו. להיות זהיר מאוד כשאתה עובד לקראת מטרות שנותנות לך חופש. ראיית ציפורים מתות או גוסס מייצגות אכזבה וכישלונות. הריגת ציפורים עשויה לשקף בכוונה להחמיץ רעיון מעורר השראה או חופש של מישהו אחר. החלום על ביצי עופות מסמל מטרות, שאיפות ותקוות שמתפתחות וייקח זמן להתגשם. ההפך הוא הנכון אם הביצים ממין ציפור שאינו חיובי. ראיית ציפור מעופפת מסמלת התעלות ושחרור. משקל הועלה מעל כתפיך ואתה חווה תחושת חופש. ראיית ציפור בכלוב מסמלת רצון לחופש או שחרור. אתה מרגיש מרותק ומוגבל בתחום כלשהו בחייך. ראיית ציפור בצבע כחול בחלום מסמלת התעלות חיובית על פני שליליות. זה מסמל את העוצמה של חשיבה חיובית, אמת ועשיית מה שאתה יודע לנכון לוקח תפקיד חזק יותר. זה גם אינדיקציה לטיהור ולפתרון לסכסוכים בחיים שלך. החלום על ציפור לבנה מסמל רצון להתעלות או להתעלות מעל סיטואציה שלילית שמתחדשת. לבסוף החלטה לברוח ממצב גרוע לאחר שנמנעה מכך שמונעים ממנו. ציפור לבנה יכולה גם להיות ייצוג של אמונה כי בריחה ממצב רע היא רעיון טוב. דוגמה: אדם חלם לראות ציפור לבנה. בחיי הערות הוא הרגיש שחייו הסתיימו, אך אז חווה חוויה רוחנית עוצמתית שגרמה לו לרצות להילחם בבעיותיו ולהתגבר עליהן….

* אנא ראה צואה, צואה

…החלום על חולצה בחלום מסמל את סגנון האישיות שלך. סגנון וצבע החולצה מייצגים את הדרך בה אתה בוחר לחשוב או להתנהג. החלום להיות חסר חולצה או לאבד את החולצה מסמל מבוכה או תחושה שנאלצת להיות כנה. החלום על חולצה לבנה מסמל את האישיות להיות אמיתית, כנה או ראויה. לחלופין, חולצה לבנה עשויה לשקף שינויים באישיות. דפוס חשיבה שלילי מתוקן או שהחיים מכריחים אותך לשנות את עצמך….

* אנא ראה צואה ו / או עשיית צרכים

* אנא ראה צואה ו / או עשיית צרכים

…החלום על שריקה מסמל פסק זמן או הפסקה. החלטה לקחת הפסקה או להפסיק התנהגות מסוימת. לספר לעצמך או למישהו אחר כשמספיק. דוגמה: אדם אחד חלם לראות שריקה אדומה נזרקת בזמן ששריקה לבנה שמה סביב צווארם. בחיים הערים הם התחילו לעשות יותר הפסקות תוך כדי עבודה מלחיצה מאוד. השריקה האדומה ייצגה את הלחץ והרגשות השליליים הקשורים לעולם לא לקחת הפסקה, והשריקה הלבנה מסמלת גישה מאוזנת יותר להתרחק מהעבודה כשזה נהיה יותר מדי….

…החלום על אנשים לבנים מסמל היבטים באישיותך המועילים או שקל להם. לקנא בשום דבר בכלל. הרגלים, מצבים או בעיות שלא יכולים לאבד או להתגבר בקלות על שום דבר בפחות כוח. משהו על עצמך או שאתה חווה שאי אפשר להפסיד איתו. באופן חיובי, אנשים לבנים משקפים את חוסר היכולת שלך להיכשל במשהו או את היכולת שלך להתגבר על בעיות בקלות. איזשהו תחום בחיים שבו יש לך יתרון או יותר ניסיון. אזור בחייך בו היית ~שם קודם~. פחד, חוסר ביטחון או אובדן לא מונעים ממך. כוח בא באופן טבעי. לא מרגישה שום קנאה. באופן שלילי, אנשים לבנים משקפים בעיות שלא ניתן לעצור או מצבים מושרשים מכדי שתוכל לעשות דבר בעניין. פחד, חוסר ביטחון או אובדן מציפים אותך. זה גם יכול להיות ייצוג של קנאה שלעולם לא נעלם. מרגיש שלמישהו יש יתרון עלייך. זה גם יכול להיות ייצוג של חוסר הביטחון שלך שמשהו קשה מדי בשבילך לעשות גם כן. הסמליות מבוססת על תפיסה סטריאוטיפית של אנשים לבנים כבעלי חיים קלים יותר, יתרונות רבים יותר או שאינם מודעים לעוני. דוגמא: צעירה שחורה חלמה על אישה לבנה שעומדת ליד גבר שחור שהיא אוהבת. בחיים הערים היא הייתה המומה לגלות שלבחור הזה שהיא אוהבת כבר יש חברה. האישה הלבנה בחלומה שיקפה את קנאתה ואכזבתה מכך שאינה מסוגלת לקבל את הבחור מכיוון שלחברתו כבר היה יתרון לצאת איתו….

…החלום על משי מסמל תחושות לגבי מצב שהוא חלק או קל בנוחות. נהנה כמה קל משהו. נהנה מאווירה חברתית נוחה לאחר שמגיע מאווירה נוקשה או קשה. נהנה מהתקדמות חלקה או לעולם לא צריך לחוות בעיה אחת בכלל. החלום על משי שחור עשוי לשקף תחושות של פחד או זעזוע מכך שנוח למישהו אחר לחשוב שדבר נורא צריך להיות קל. לא אוהב מישהו אחר שנהנה כמה קל משהו מרגיש. פחד שמשהו יהיה קל מדי לאויבים. החלום על משי לבן מסמל רגשות כלפי עצמך או אחרים גורם לו להרגיש טוב להיות קל לחלוטין להסתדר איתו. מנסים הכי קשה להקל על המצב בצורה נוחה ככל האפשר לאחרים. מרגיש טוב להבחין עד כמה המצב הולך ומושלם עבורכם. מישהו בחיים שלך שנחמד לך לגמרי. באופן שלילי, משי לבן עשוי להיות סימן לכך שאתה מנסה יותר מדי לרצות מישהו אחר בכך שהוא נחמד מדי או תואם מכדי לרצות אותו. משתדל להיות נחמד יותר מכל אחד אחר. החלום על לבישת משי מסמל תחושות לגבי האישיות שלך להיות חלקה או נינוחה. אוהב את עצמך להיות נוח וחביב כל הזמן. דוגמה: אישה חלמה ללבוש שמלת משי לבנה בעמידה ליד גבר מסוכן עם אקדח שלא רצה שאף אחד אחר יתקרב אליה. בחיים הערים היא ניסתה מאוד נחמד ומתוק לגבר שאיתו היא יוצאת ונמשך אליו פיזית. האיש היה מאוד מרושע ושולט כלפיה….

…החלום על ה- DNA מסמל את הוויית הליבה שלך. כל מה שעושה אותך למי שאתה. החלום על קווצות DNA לבנות מסמל שינויים מהותיים באזורי הליבה של האישיות שלך. מצב מעודד משמעת או הסרה מוחלטת של תכונות אישיות שליליות. החלום על קווצות DNA בקשת מסמל הרמוניזציה או איזון בין אזורי הליבה באישיותך. יתכן שתבדוק הרבה את מחשבותיו ורגשותיו של החולם או שתקבל תובנות רבות עוצמה על עצמך. דוגמה: אדם חלם לראות קווצה לבנה של DNA. בחיים הערים הוא התחיל את מחנה המגף בצבא. ה- DNA הלבן שיקף את המחנה העצום שהתחולל עליו, כיוון שהוא נאלץ להיפטר מההרגלים והאמונות הישנות….

…החלום על עכברוש מסמל התנהגות לא טובה, אנשים או מצבים. חולדות משקפות שקר, רמאות, גניבה או דקירה לאחור של אנשים אחרים. יתכן שאתה מסתיר משהו מאחרים, או שיש לך בעיה לסמוך על מישהו. החלום על חולדות מתות עשוי לשקף אנשים לא ישרים או מתעתעים שנתפסו או נענשו. החלום על חולדה כחולה מסמל אנשים או מצבים שלא ניתן לסמוך עליהם שעובדים קשה כדי להרוויח אמון. החלום על חולדה לבנה עשוי לייצג התנהגות מטעה או מטופשת שמטרתה מטרה טובה. שקר או רמאות למען מטרה טובה. דוגמא: אישה חלמה על חולדה כחולה. בחיים האמיתיים החבר שלה בגד בה והתאמץ מאוד להחזיר לה את האמון. דוגמה 2: נשים חולמות לעתים קרובות לראות את בעליהן הופכים לחולדות כאשר הם לא מרוצים מנישואיהם. ככל הנראה שיקוף של רגשותיהם לגבי בעליה ששוכבים או בוגדים מאחורי גבם….