…החלום על עלי תה מסמל התרגשות שיש לכם לגבי עתידכם. יתכן שאתה חולם בהקיץ על יעדים ארוכי טווח או מרגיש טוב עם התוכניות שיש לך. מקבל ריגושים לשים לב לאפשרויות העומדות לפניך. באופן שלילי, יתכן שאתה נהנה ברצון למישהו או למשהו שאינו מציאותי. דוגמה: אדם חלם להפיץ עלי תה על קירותיו. בחיים האמיתיים הוא כתב ספר ונהנה לחשוב כמה עתיד יהיה נחמד כשסיים את הספר….

…החלום על צפרדע מסמל מצבים בחיים שלך שלא מסתדרים. מערכות יחסים או מצבים שנכשלו או לא קורים כפי שציפיתם מהם. צפרדעים שחורות משקפות כישלונות שמחדירים בך פחד או שיש לך קושי רב להתגבר. צפרדעים בצבע חום בהיר משקפות כישלון בדברים שאתה רוצה ולא מאמין שיכול להיות לך אי פעם. ייתכן גם שאתה מבזבז את זמנך ומשאביך בניסיון לתקן כשלים או לשנות את העבר. דוגמה: אישה חלמה פעם על צפרדעים בחצר ביתה בזמן שהיא השקיעה זמן רב במחשבה על מספר מערכות יחסים כושלות שלה….

…החלום על דיסנילנד מסמל את תחושות חייך הסובבות על בילוי או הנאה כל הזמן. שיש ~פיצוץ~ ללא הפסקה. אוהב את עצמך אוהב את חייך כל הזמן. דיסנילנד יכולה לפעמים לשקף תחושות של ליהנות מכך שאתה מושך מינית או נהנה מעוצמה באופן כלשהו. חוויה חיובית או מהנה שאתה מרגיש שהופכת את חייך ל~זמן המאושר ביותר עלי אדמות ~. באופן שלילי, דיסנילנד עשויה לשקף רצון עוצמתי להיות מאושר שלא נראה לכם להשיג. דוגמה: אדם חלם לראות את דיסנילנד מהחניה עם שולי חניה מבטון שחוסמים אותו. בחיי הערות הוא סבל מעודף משקל והוריד משקל רב בבית החולים שלא הצליח להרחיק. הנוף של דיסנילנד שהוא לא הצליח להגיע אליו שיקף את ההנאה שלו מהחיים כשהוא רזה שלא הצליח להשיג כי הוא לא יכול היה לשמור על המשקל….