…החלום על השיער מסמל את סגנון החשיבה שלך. צבע וסגנון השיער מסמלים את אופן החשיבה. שיער מאורגן משקף סגנון חשיבה שיטתי או שיטתי. שיער מבולגן או סבוך משקף מחשבות ביקורתיות או היסטריות. שיער בלונדיני או צהוב מסמל אותך מבחין בעצמך או במישהו אחר שחושב בצורה מסוימת. שיער אדום (אדום דם) בחלום מסמל דפוסי חשיבה שליליים או מוגזמים. אתה או היבט כלשהו באישיותך שאינו אמיתי או אכפתי. שיער אדום יכול גם להיות ייצוג של שקר, רמאות, כעס או להיות רשע כלפי מישהו. שיער כתום (ג'ינג'י, ג'ינג'ר או טופ גזר) בחלום מסמל סגנון חשיבה שניתן להבחין בו או שקשה להימנע מלהבחין בו. אמונות, רגשות או מצבים שאי אפשר לעצור או להימנע מהם. אזור בחיים שלך אשר משתלט על המיקוד שלך ולא יכול להישאר מעיניו. שיער ירוק כהה מסמל דפוסי חשיבה אנוכיים. שיער סגול בהיר מסמל דפוסי חשיבה ניטרליים או אדישים. שיער סגול כהה יכול לשקף דפוסי חשיבה הממוקדים בתחושת חוסר אונים מוחלט. שום דבר שאתה רוצה לא קורה. זה יכול להיות ייצוג של דפוסי חשיבה כהים מאוד ולא אכפתיים. שיער תכלת מסמל דפוסי חשיבה חיוביים. זה יכול להיות ייצוג של רגישות. שיער כחול כהה מסמל דפוסי חשיבה שאינם רגישים או קרים. שיער שחור מסמל חשיבה לא מאוזנת. מחשבות חשוכות, מדוכאות, שליליות או מוגזמות. שיער שחור עשוי גם לייצג חשיבה מפחידה. שיער לבן מסמל דפוסי חשיבה מאוזנים. אמונות שליליות או לא בריאות מתנקות לחלוטין. אולי סימן לשיפור עצמי או שינוי חיובי. שיער לבן עשוי גם לייצג כוונות טובות. החלום על שיערו של מישהו אחר מסמל את מחשבותיך או את סגנון החשיבה שלך על סמך כל מה שהתכונות, הרגשות או הזיכרונות בולטים ביותר לגבי אותו אדם. זה גם יכול להיות ייצוג של סגנון חשיבה דומה לאותו אדם. החלום על אכילת שיער עשוי לייצג תחושות של גועל או מבוכה שאתה צריך לחוות או לחשוב על בעיה של מישהו אחר. החלום על באגים בשיער שלך מסמל טרדות, תסכולים או מצבים לא רצויים שאתה מרגיש תקוע איתם. מרגיש לא מסוגל להפסיק לחשוב על משהו מעצבן. החלום על שיער בוער מסמל חשיבה הנצרכת על ידי אובדן או איום של אובדן. התעסקות במצב חמור מאוד. מרגיש שהפעם ~אין להתבדח~. חלומות על שיער בוער עלולים להופיע כאשר אתה או מישהו שאתה מכיר נתקלים במשבר נוראי כמו מותו של אדם אהוב. עיין בסעיף הנושאים לשיער לקבלת התבוננות מעמיקה יותר בסמלי השיער….

…החלום על שיער קצר במישהו שאינו יוצא דופן, או לראות שיער ארוך קצוץ מסמל הקרבה של כוח, או את החופש לחשוב בחופשיות. היבט כלשהו של עצמך הוא תואם או פחות חזק מבעבר….

…החלום על החלקה לאחור של שיער מסמל סגנון חשיבה או גישה שממוקדים בעשיית כל מה שאתה אמור לעשות. להיות בראש העניינים כל הזמן. לעולם לא להביך את עצמך או להיות מודע תמיד לטעויות. לוודא כי החיים שלך או המצב הם לפי הספר. שיער גב חלקלק יכול גם להיות ייצוג של גישה מקצועית או דאגה גדולה לגבי חוקים או הגינות….

…החלום על שיער ערווה מסמל מחשבות חשקות מינית. גילוח שיער ציבורי עשוי לשקף התנזרות או אובדן עניין מיני….

…החלום על שיער פנים עשוי לשקף רגשות לגבי האישיות שלך להיות גברית או אסרטיבית במצב חיים ער. החלום על צל של חמש עשוי לייצג את האישיות שאינה מודאגת מלהיות מושלמת או רגישה בכל עת. החלום על תיש עשוי לייצג רגשות לגביך או מישהו אחר הנתפס כבעל אישיות ~מסוכנת~. לאישה החלום על שיער פנים בהיר או ~טשטוש אפרסק~ עשוי לייצג רגישות לגבי הבחנה בגברים או אסרטיביים מדי על ידי אחרים. אם אתה נבוך משיער הפנים זה עשוי לשקף חרטות על החיים שהתעוררת על שהתנהגת אסרטיבית או לא נשית מדי….

החלום על שיער בקוקו מסמל מחשבות שנמצאות בשליטה, מקובלות, ממושמעות או מתרגלות ריסון עצמי.

החלום על שיער מלוכלך מסמל מחשבות, רגשות או עמדות שהפכו לשליליות, מושחתות או עומדות.

…החלום על שיער בלונדיני או צהוב מייצג מסמל דפוס חשיבה שמבחינים בו. מודעות לעצמך או למישהו אחר שחושב בצורה מסוימת….

…החלום על שטיפת שיער מסמל שינוי של מחשבות שליליות או עמדות רעות. אתה מתחיל מחדש….

ראה את המשמעות של צחצוח שיער

…החלום על נשירת שיער או התקרחות מסמל אובדן ביטחון, הערכה עצמית או תחושות להיות או להיות חסרי אונים. מרגיש מוטרד או מתוסכל. החלום על שיערך שיוצא במדבקות עשוי לשקף זעזוע או הפתעה שהמוניטין שלך או הדימוי העצמי שלך הורסים. זה גם יכול להיות ייצוג של פחד ממבוכה קבועה. סימן לכך שאתה עלול להיות נואש לצאת ממבוכה נוספת. דוגמא: אישה חלמה לראות את שערה יוצא במדבקות. בחיים הערים היא הייתה מתוסכלת מכמה הערה שלילית שהעלה בעלה היא על מניפולציה בכוונה שלה….

…החלום על שיער קוצני מסמל הלך רוח שהוא מרדן, מרושע, עמיד או חסר רגישות לכללים או אמונות. זה גם יכול להיות הייצוג שלך או של מישהו אחר שעובר על הכללים, להיות מרושע או להיות קשה בכוונה….

החלום על שיער מבולגן מסמל מחשבות ורגשות של חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, תסכול, עצבנות או ביקורת עצמית.

…החלום על תלתלי שיער מסמל חשיבה במעגלים. יש לך מחשבות על בעיה או סיטואציה שחוזרים על עצמם שוב ושוב ללא פיתרון. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות הצורך להיות מושלם עם חשיבה או התנהגות חוזרים….

החלום על שיער ארוך מסמל חופש, כוח ומעמד.

…לצחצח או לסרק את השיער שלך מסמל תיקון מחשבות, עמדות או דעות בנוגע לבעיה או בעיה שיש לך בחיים הערים. אתה מבהיר סוגיות….

ראה את המשמעות של תספורת

החלום על מספרה מסמל התנהגות, החלטות שקיבלת או אנשים אחרים שמעניינים אותך לגרום לעצמך להראות מעניינים יותר עבור אנשים אחרים. מוטיבציה להרשים מישהו. לחלופין, מספרה עשויה לייצג אדם או סיטואציה שמשנים או משפרים את צורתך….

…החלום על למות את השיער שלך או את השיער שכבר נצבע מסמל שינוי בדרך שאתה חושב. הצבעים הופכים לסמלים לאופן החשיבה שלך. למשל אם צבעת את שיערך באדום בדם זה היה מסמל את המחשבות שלך להיות שליליות מאוד. אם צבעת את שיערך לבלונד זה היה מייצג שינוי שגורם לך לרצות להבחין בעצמך עושה משהו אחר. עיין בסעיף הנושאים לצבעים לקבלת התבוננות מעמיקה יותר בצבע….

…החלום על ספריי לשיער מסמל דאגה להימנע מלהביך את עצמך לאחר שהתנהגת או חשבת גרוע. יתכן שאתה משתמש בפעולות או הרגלים מסוימים כדי לאלץ את עצמך להישאר ישר וצר. הרגלים או פעולה שאתה יכול לנקוט כדי לוודא שאתה נראה טוב או עושה רושם טוב. באופן שלילי, שימוש בתרסיס בחלום עשוי להיות סימן לכך שאתה מודאג יתר על המידה עם המראה והתמונה שלך. אולי אכפת לך יותר מדי ממה שאחרים חושבים עליך. צורך מוגזם להיתפס כמושלם או בעל שכל בריא. לשלוט בעצמך בצורה לא נוחה או להתאפק על מנת לגרום למישהו כמוך….

ראה את המשמעות של פאות

…החלום להסתפר ברצון מסמל התחלה חדשה או שינוי בסגנון החשיבה שלך. שפיכת מחשבות, רגשות או מצבי חיים לא רצויים. לחלופין, יתכן והרחקת עם משהו ואתה מצמצם. מוגדר על ידי מישהו אחר בנושא. להסתפר בניגוד לרצונך מסמל תחושה אבודה של חופש, כוח או מעמד. היבט כלשהו של עצמך הוא התאמה או כניעה. שינויים לא רצויים בחיים שלך מאלצים אותך לחשוב בצורה לא רצויה. החלום על תספורת המספרת שיער ארוך או יותר מדי שיער מסמל כוח אבוד או חופש. זה גם יכול להיות ייצוג של שינוי לא רצוי בחיים שלך. כדי לשנות סגנונות שיער מסמל שינוי באופן החשיבה שלך או בגישה שלך. דוגמה: אדם חלם להסתפר. בחיים הערים עסק העסק החדש המתמודד שלו סוף סוף המריא….

…החלום על ברונטית או מישהו עם שיער חום עשוי לייצג סגנון חשיבה שאינו מודאג מכך שאחרים שמים לב אליו. זה יכול להיות ייצוג של חוסר תשומת לב שאתה מרגיש שאתה מקבל. באופן חיובי, ברונטית עשויה לשקף גישה של כדור הארץ או חוסר צורך להבחין באזור כלשהו בחייך. לא חושב שזה חשוב למשוך תשומת לב לעצמך או להרגיש טוב להימנע מתשומת לב שלילית. זה יכול להיות ייצוג של היבט של עצמך שהוא אינטליגנטי יותר מאנשים אחרים. באופן שלילי, ברונטיות עשויות לשקף הטעיה או פעילות פלילית שאתה מודע להימלט ממנה. כוונות רעות שלא מבחינים בהן. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות של התעלמות. לחלופין, שיער חום עשוי לייצג סגנון חשיבה הממוקד בטיהור או היפטרות מבעיות. דוגמה: גבר חלם לראות אישה שחרחורת יפה. בחיי הערות הוא ביצע פשע ויצא מזה בלי שאף אחד בכלל הבחין בו….

ראה את המשמעות של שיער

ראה את המשמעות של שיער

ראה את המשמעות של נשירת שיער

…לחלום שרודפים אחריך מסמל סוגיות או סיטואציות שאתה מתחמק מלהתמודד איתן, או להתמודד איתן. משהו שאתה עלול להרגיש שאי אפשר להתגבר עליו או להביס. אתה עלול להרגיש לחוץ או מאוים. זה גם יכול להיות ייצוג של משהו שאתה לא רוצה להכיר בו. ייתכן שיש לך חרדה, פחדים חזקים, חוסר ביטחון או אשמה. מצבים שאתה מוצא מסוכנים רגשית. הפעולות שלך בחלום מרדף מקבילות לתגובות החיים הערות שלך ללחץ, פחד או לחץ. במקום להתעמת עם המצב, אתה בורח מהנושא. חלומות פחות רציניים להירדף עשויים לשקף מצבי חיים ערים שבהם אתה נמנע מבעיות עם חברים, משפחה או עמיתים. לחלופין, רדיפה בחלום עשויה להיות סימן לכך שאתה מרגיש לחוץ או מונע על ידי תחושת פחד או כישלון. הימנעות ממבוכה בכל מחיר. זה גם משקף את הייאוש שלך להימנע ממחלה קשה. החלום על רדיפת אביך עשוי לייצג את חוסר היכולת שלך להשלים עם עשיית מה שאתה יודע שנכון. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה נמנע מהחלטה גרועה שקיבלת. החלום על רדוף על ידי פיל מסמל את רצונך להימנע מאדם או ממצב שיש בו כדי להתרגז ממך מאוד. עושה כל שביכולתך כדי להימנע מכעסים, צעקות, פיטורים או פירוק מכיוון שלא עשית משהו. זה יכול להיות ייצוג הייאוש שלך לכסות על משהו שאתה יודע שיעצבן מישהו. החלום על רדוף אחר דביבון עשוי לייצג את רצונך להימנע מההשלכות של התנהגות רעה. יתכן ששברת חוקים בהתנשאות שידעת שאתה לא אמור להפר וכעת ברצונך להימנע מלהיתפס. זה יכול להיות ייצוג של רצונך להימנע ממישהו שאתה מכיר עובר על הכללים או מאיים עליך במשהו לא חוקי. החלום על רדיפה אחר נחש עשוי לייצג את רצונך לאובדן מוחלט, כישלון מוחלט או מבוכה מוחלטת בכל מחיר. זה עשוי גם לייצג את רצונך להימנע ממישהו שאתה בכלל לא יכול לסמוך עליו. אם אתה חולם לרדוף על ידי אדם, שאל את עצמך אילו מאפיינים בולטים בהם במיוחד. שיער, גובה, גזע, תווי פנים, ביגוד, להחזיק משהו? האם הם בעדינות מזכירים לך משהו? לקבלת רשימה של בעלי חיים אחרים עיין בסעיף נושאי בעלי החיים שלנו. לחלום שאתה רודף אחרי מישהו או משהו אחר מסמל את הניסיון שלך להשיג אחיזה במשהו. מטרה שחומקת ממך או בעיה קשה שאתה מנסה הכי קשה להשיג עליה שליטה. החלום על משהו מעורפל שרודף אחריך עשוי לשקף חרדה מבעיות שעדיין לא ברורות לך שאתה נמנע מהן. החלום על רדיפה על ידי משהו גדול או עצום עשוי לשקף את הימנעותך מבעיות שאתה מרגיש חזק מדי או מכריע מכדי להתמודד איתן. החלום על רדיפה על ידי משהו שעיר עשוי לייצג את הימנעותך ממשהו לא פופולרי, לא נעים או שלא לטעמך האישי. הימנעות ממשהו מוגזם באופן כלשהו או שאינו מתחשב בהעדפותיך. דוגמה: צעיר חלם שירדפו אחריו על ידי אדם עם ראש תנין. בחיי הערות הוא איבד את שיערו בגלל מחלה ונמנע מלספר לאף אחד בכל מחיר כי חשש שיצחקו עליו….

…החלום על שיער קלוע מסמל מחשבות או דפוסים רגשיים שחוזרים על עצמם או שקשה לעצור אותם. באופן שלילי, ייתכן שיש לך בעיה להוריד משהו מהראש שלך. באופן חיובי, יתכן שתתרגש מאוד ממשהו שאתה לא יכול להפסיק לחשוב עליו….

…החלום על משאית אשפה מסמל החלטות או כיוון בחיים שמאפשר לך תמיד לא להבחין בנגטיביזם. בחירה או שיטת חשיבה חדשה שתמיד חוסכת מכם בעיה. דוגמה: צעיר חלם להרוג אויב ילדות ולהדביק את גופתו בגב משאית אשפה. בחיי הערות הוא חווה נשירת שיער בגלל מחלה וחשש ממבוכה. הוא גם רכש זה עתה כובע כדי להסתיר את בעייתו. משאית הזבל מייצגת את הכובע החדש שלו כדרך להימנע תמיד מהמבוכה של בעיית נשירת השיער….