…החלום על מטילי זהב מסמל משאבים הניתנים לפדיון או הבטחה לעתיד שניתן יהיה לפדות בהמשך. משהו שיש לו ערך שתוכלו להשתמש בו במועד מאוחר יותר. בידיעה שאם הזמנים יהיו קשים, תמיד תוכל לסמוך על משהו שיעזור לך. מטילי זהב יכולים להיות סודות שיש לכם, הבטחות שנתנו לכם, מידע ומומחיות שאתם מחזיקים, או כל דבר בחייכם שיש לו ערך, כוח או נותן לכם מינוף במידת הצורך. דוגמה: אדם חלם לראות מישהו מגיש לו צלחת מטילי זהב. בחיים ערים הוא היה בכלא והאישה שאהב הבטיחה שתמתין לו כשיצא….

…החלום על מטבעות זהב מסמל רגשות חיוביים לגבי כוח או משאבים שתוכלו להשתמש בהם מתי שתרצו. מבחין בעצמך אוהב משהו בעל ערך שיש לך. יתכן שאתה מעריץ הזדמנויות או אפשרויות שתמיד עומדות לרשותך. נהנה לדעת שיש לך כוח או חופש שתמיד קיים אם אתה רוצה את זה. ראיית מישהו אחר עם מטבעות זהב מסמלת אותך או מישהו אחר שנהנה להבחין בחופש הבחירה או בכוח לחוות את מבוקשם. ראיית אנשים רעים או רעים עם מטבעות זהב מסמלת היבטים שליליים באישיותך שנהנים להבחין בכוחם לעשות בחירות. זה עשוי לשקף מצבי חיים שליליים שמנציחים פחדים או אכזבה. אתה יכול גם להרגיש חסר אונים לחלוטין לעצור מישהו שיש לו יותר כוח או משאבים ממך….

…החלום על דג זהב מסמל חוסר מעש. נושאים שאתה לא יכול לעשות כלום או שאתה לא מוכן לשנות. משהו שאתה חושב עליו הרבה, אבל אין לך עניין להמשיך או להתעמת. דוגמא: צעיר חלם לראות דג זהב בקערת הדגים. בחיים האמיתיים הוא השקיע זמן רב במחשבה על טיפול מיוחד לבעיה בריאותית שהייתה לו, אך לא טרח לעשות שום דבר כדי להמשיך בטיפול….

…החלום על סיר זהב מסמל תגמול או חופש בתום צרות, קשיים או אתגרים. זה גם יכול להיות ייצוג של הזדמנות לגנוב כוח או משאבים….

…החלום על שרשרת מסמל מחויבות מוחלטת להחלטה, רעיון, מצב או אדם אחר. יש מחויבות גם עם המוח וגם עם הפעולה. אם מישהו לא רוצה לשים שרשרת זה מסמל רצונות, התנגדות או דחייה שלא הוגשמו שאתה מרגיש בחיים….

…החלום על גוש מסמל הישג או הזדמנות הדורשים עבודה. רצון שאתה רוצה בזמן שאתה יודע שזה עדיין מחוספס, לא מלוטש או לא גמור. דבר טוב עם נושאים שאתה יודע שאתה יכול לפתור. דבר טוב שאינו מושלם. דוגמה: אדם חלם לתת לו גוש זהב. בחייו הערים אביו נפטר והותיר לו הרבה עבודה חוקית כדי להשיג את הירושה שלו….

…צבע הזהב בחלום מסמל את הכוח או את החופש לעשות כרצונך. חוויה או תגמול מובטחים. שימו לב להזדמנויות או אפשרויות העומדות לרשותכם כל הזמן. משהו שאתה יכול לעשות אם תבחר לעשות זאת. זה יכול לייצג גם מזל טוב, עושר, ריפוי, תאורה, אושר והישגיות. כל דבר שלילי הקשור בזהב בחלום יצביע על שחיתות או עודף….

ראה את המשמעות של Nugget

ראה את המשמעות של טבעת

…החלום על צוואר מסמל את הממשק בין המחשבות והרגשות שלך. מה אתה מרגיש ומה אתה בעצם בוחר לעשות בחיים לגבי הרגשות האלה. הקשר בין מחשבותיכם ומעשיכם. לעתים קרובות סמל למחויבות הכוללת שלך לזוגיות או למצב. באופן שלילי, צוואר מסמל נושאים שבהם אתה יכול להרגיש בדרך אחת, אך לפעול בדרך אחרת. מבחינה רומנטית, צוואר עשוי לייצג עד כמה אתה מחויב. כמה מסורים אתה רגשית ופיזית למישהו. כאב או בעיה בצווארך מסמלים בעיות בהבעת הרגשות האמיתיים שלך או בחיים לפי מה שאתה באמת מאמין בו. החלום לשים שרשרת סביב הצוואר מסמל מחויבות מוחלטת למצב או לאדם. אתה מחויב גם בשכל וגם בפעולה. דוגמא: ילדה צעירה חלמה שיש לה רתיחה בצוואר שהחמירה. בחיים הערים היא התחרטה על הבחירה שלה לצאת עם החבר שלה ולאט לאט התחילה להרגיש מסורבלת סביבו. דוגמה 2: גבר חלם להרגיש מוזר לתת לילדה שהוא אוהב שרשרת. בחיים הערים הוא התחיל להרגיש שהילדה הזו שהוא אוהב היא זקנה מדי בשבילו….

…החלום על צדק מסמל את המוקד של כל חייך וסובב סביב נושא שאתה לא יכול לעשות כלום. לחלופין, צדק עשוי לשקף את חייך המסתובבים סביב כוח שיש לך שאחרים לא יכולים לעצור. בולט ביותר. אתה האדם החשוב ביותר כרגע. אף אחד אחר לא משנה יותר כרגע. יכול להיות שיש לך רמה מוגברת של מעמד חברתי או שהדברים המעניינים ביותר קורים בחייך. העוצמה, ההצלחה או הכישרונות שלך עשויים להיות מוצגים לעיני כל….

…החלום על כוכב הלכת ונוס מסמל את חייך המסתובבים סביב שמבחינים בעצמך מנסים הכי קשה להיות אכפתיים או סבירים. מצוקה תמיד גורמת לבעיה, אבל בכל מקרה אתה תמיד נותן משהו במיטבך. תמיד מנסה לעשות משהו אחרת. אולי לא תרצה להחזיר דרכים ישנות או לחימה. ונוס עשויה גם לייצג את ניסיונותיך להראות למישהו שאכפת לך מהם. דוגמה: אדם חלם לראות את כוכב הלכת ונוס. בחיי הערות היו לו מצבי חיים רבים בהם הוא כל הזמן עשה שינויים וחשש להעליב אנשים בגלל זה. כוכב הלכת ונוס שיקף את תפיסתו את כל חייו סביב המנסה לא לאכזב אף אחד בגלל הצורך המתמיד שלו לשנות את דעתו….

…החלום על טריק קסמים מסמל שינוי שמרגיש נפלא או מדהים ואינו דורש הסבר. זה עשוי גם לייצג שינוי מיידי חזק מאוד בחייכם שהתנגד לכל ציפיותיכם. אתה לא מאמין שמשהו עבד. זה יכול גם להיות ייצוג של הרגל או מנגנון התמודדות הפותר באופן מיידי בעיה. משהו שאתה או מישהו אחר עושה שמתקן בעיה מבלי להזדקק לדיון נוסף. משהו שאתה אומר או עושה מתקן משהו ~כמו קסם~. דוגמה: גבר גיי חלם לראות מישהו מבצע טריק קסמים עם שרשרת. בחייו הערים הוא הבחין שאומר לאנשים שהוא לא יכול לעשות שום דבר בקשר לאורח חייו ההומוסקסואליים הופך אותם באופן מיידי לקבל יותר אותו….

…החלום על עוגן מסמל אי ניידות או ~להישאר במקום~ בנושא. קיבלת את הסטטוס הנוכחי שלך. מחזיקים חזק או חוסר נכונות לשנות. זה יכול להיות ייצוג של יציבות וביטחון עם בחירה. לחלופין, עוגן יכול לייצג אדם או סיטואציה שתמיד אמינים או יציבים. באופן חיובי, עוגן עשוי לשקף השפעה בחייך שמביאה לך איתנות וכוח. אמונות קבועות או בלתי משתנות. נאמנות איתנה. באופן שלילי, עוגן עשוי לשקף גישה עקשנית או חוסר נכונות להמשיך ולהתמודד עם בעיה. זה גם יכול להיות ייצוג של תחושות של תקוע עם סיטואציה. דוגמא: אישה חלמה לענוד שרשרת כסף עם קסם עוגן. בחיים הערים היא הקדישה את חייה להישאר לצד קרוב משפחתה החולה….

…החלום על נחושת מסמל תשוקה. מתוך אמונה שאתה לא יכול לקבל משהו או לשים לב שמשהו לעולם לא מסתדר לך. כשאתה רואה נחושת בחלום זה אומר שיש לך מחשבות רצויות של אנשים מושכים, או דברים חומריים שאתה לא מאמין שאתה יכול באמת לקבל. נחושת יכולה גם להיות שאתה מציב את הרצונות, הפנטזיות והאינטרסים שלך לפני צרכיהם של אחרים. אכפת לך יותר ממה שאתה רוצה ואז אתה עושה כל דבר אחר כולל אנשים אחרים. באופן שלילי, נחושת עשויה להיות סימן לכך שתשקר, תרמה או תגנוב ממישהו אחר. הסיבה שצבע נחושת מסמל תשוקה היא מכיוון שנחושת קרובה לצבע זהב, אך בניגוד לזהב אין ערך….

…החלום על מפתח מסמל יכולת או מה שאתה יודע שאתה יכול לעשות. גישה, שליטה או חופש לעשות משהו. לחלופין, מפתח עשוי לשקף ידע מיוחד או פיתרון לבעיה. נקודה עיקרית שיש לקחת בחשבון o לדעת מה צריך לעשות. החלום על מפתח זהב עשוי לשקף השפעה, כוח או משאבים שמעניקים לך גישה למשהו בכל עת שתרצה. טבעת של מפתחות צדדיות וכושר הסתגלות. מספר דברים שונים שאתה יודע שאתה יכול לעשות. זה גם יכול להיות ייצוג של מעמד, סמכות וכוח….

…החלום על מדליות מסמל תחושות של הכרה או תגמול על הישג. מרגישים מוכרים ליכולות או לכישרונות שלך. תחושות שאתה הכי טוב במשהו. באופן שלילי, מדליות עשויות לשקף רגישות או חוסר ביטחון לגבי הבחנתם כטובים ביותר. הם גם יכולים להיות ייצוג של צורך יהיר להציג את היכולות המעולות שלך. לחלופין, מדליות עשויות להיות סימן לכך שאתה ~נח על זרי הדפנה~ יותר מדי. החלום על מדליית זהב מסמל הכרה או הכרה בהיותו הטוב ביותר. מרגיש שהביצועים או ההישגים שלך היו מושלמים. הישג מעולה שמקבל את מירב תשומת הלב. החלום על מדליית כסף מסמל הכרה או הכרה בכך שהם טובים, אך לא גדולים. מרגיש שאתה לא מושלם כמו שהיית רוצה להיות. אתה עלול להרגיש שטעות אחת עלתה לך בהכרה שרצית. החלום על מדליית ארד מסמל את תחושות ההכרה שלך מתוך כבוד בלבד. הישג בולט שלא מרשים אף אחד….

…החלום על טבעת מסמל מחויבות. מחויבות לזוגיות או למאמץ חדש. השתקפות של נאמנותך לאידיאלים, אחריותך או אמונותיך. לחלופין, טבעת יכולה להיות ייצוג של הרצון שלך למחויבות. החלום על טבעת זהב מסמל התחייבות או הבטחה מובטחת. זה יכול להיות ייצוג של הרצון שלך לנאמנות, לביטחון או לקביעות. החלום על אובדן טבעת מסמל תחושות לגבי התחייבות אבודה או הבטחה שבורה. דוגמה: אישה חלמה לראות גבר שהיא אוהבת עונד טבעת נישואין. בחיים האמיתיים היא רצתה מחויבות רצינית מצד האיש הזה….

…החלום על טיסה מסמל חוויה חיובית לאחרונה. משהו שגרם לך להרגיש נפלא, מסוגל וחופשי. לעתים קרובות השתקפות יצירתית ביטוי חופשי בחיים הערים. חלומות מעופפים עשויים להתרחש גם לאחר מפגש מיני. קשיים בטיסה מסמלים משהו בחיים שלך שמגביל אותך, פוגע ביכולת שלך לממש מטרות, לבטא את עצמך במלואו או לעשות כמיטב יכולתך. חלומות מעופפים נפוצים מאוד סביב חוויות מיניות, חוויות רוחניות חזקות, השתתפות בתשוקות אישיות כמו תחביבים או אומנויות. לאנשים אינטליגנטים שיש להם שקעים יצירתיים בדרך כלל יש חלומות לטוס. אנשים נוטים לחלום חלומות מעופפים לעיתים קרובות יותר בצעירותם. זה ככל הנראה בגלל שהנוער מציע יותר הזדמנויות לשחק, להשתחרר או לחקור תחומי עניין חדשים. אנשים במקצועות הופעה ומי שמתמכר לתחביבים או תחומי עניין מיוחדים חולם לטוס הכי הרבה. החלום על טיסה שאי אפשר לעצור מסמל תחושות שיש לך יותר מדי חופש או יותר מדי דבר טוב. אם אתם פעילים מינית ומרגישים שבן / בת הזוג שלכם רוצים יותר מדי סקס מכם, זה עשוי להיות סימן לכך שאתם צריכים לדבר. דוגמא: אדם חלם שהוא לא מסוגל לעוף יותר מכמה מטרים מהאדמה. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שחיים בבית עם הוריו מגבילים את עצמאותו….

…החלום על רום מסמל פינוק למשהו חסר שלמות. מודעות מלאה לעצמך מחבבת משהו שעשוי להיחשב כמרתיע, לא נעים, מחוספס או לא מושלם. אוהב לעשות משהו שגורם לך להרגיש כמו מטומטם או להיראות מסוכן או מסוכן לאחרים. שמתי לב שאתה קצת מטומטם ולא אכפת לך מזה. דוגמא: אישה חלמה ללגום רום ולהיות חסרת ביטחון לגביו. בחיי הערות היא הייתה אלכוהוליסטית מחלימה ונהנתה מהפרה של כללים קטנים יותר של קבוצת ההחלמה שלא הייתה קשורה לבליעת אלכוהול. הרום שיקף את ההנאה שלה מלעשות משהו שנוטה לגרום לה להרגיש מטומטמת סביב קבוצת ההתאוששות שלה מכיוון שהיא לא דבקה בכל הכללים בצורה מושלמת….

…ראיית דוב בחלום מסמלת היבט של עצמך שהוא עצמאי. אתה או מישהו אחר שאוהב לעשות את הדברים לבד. באופן שלילי, הדוב משקף רכושנות, יחס מתנשא או נטיות בודדות לא בריאות. אתה או מישהו אחר שלא רוצה לחלוק שום דבר או לעשות שום דבר עם אף אחד אחר. אתה רוצה משהו לעצמך או למונופול משהו. רצון עז שיהיה לך משהו לעצמך. לחלופין, דוב עשוי לשקף בעיה שגורמת לאיש לאהוב להיות סביבך או נושא שהופך את החברתיות לבלתי אפשרית. החלום על היותו מסובב על ידי דוב מסמל עשוי לייצג סלידה מהרכוש של מישהו אחר, קנאה או חוסר נכונות לחלוק. זה עשוי גם לייצג פחד להיות לבד או להבחין בעצמך. דוגמה: צעיר חלם פעם על דוב חום שמנסה לתקוף אותו בחדר השינה שלו. בחיים האמיתיים הוא היה מדוכא מאוד וחשב להיות לבד כל חייו. דוגמה 2: מורה חלם לעתים קרובות לראות דובים. בחיים האמיתיים הייתה לו נטייה לשלוט בשיחות ולהרתיע מישהו אחר מלהיות בעל דעה. דוגמא 3: אדם חלם על דובים שתוקפים אותו. בחיים האמיתיים אילצו בעיות כלכליות את אשתו לעבוד שעות ארוכות יותר והוא לא אהב את היכולת לתמוך בה כלכלית לחלוטין. הדוב שיקף את הפחד שלו מלהיות מסוגל להיות הזוכה העיקרי בלחם במשפחה. דוגמה 4: אישה חלמה להיות מותקפת על ידי דוב. בחיים הערים הרגישה שדיון באונס שלה אי אפשר היה להיות סביב האנשים שאהבה….

…החלום על כוכב הלכת מרקורי מסמל מצב שבו כל חייך סובבים סביב לא לרצות להיות מעורב במשהו. יתכן שאתה מרוכז מאוד בהימנעות או לא לחזור על חוויה לא נעימה….

…החלום על ציקלופ מסמל אדם או סיטואציה בחייך שמפחידים אותך עם השקפות צרות אופקים. זה יכול להיות ייצוג של רגשות לא נוחים סביב מישהו שדורש לבוא קודם כל כל הזמן….

…החלום על פורטוגל מסמל הלך רוח שמרגיש כאילו החיים או מערכות היחסים מרוכזים סביב לעשות שום דבר לא מושך או לאבד. מרגיש טוב לדעת שכולם רוצים שתהיה מנצח. באופן שלילי, פורטוגל עשויה לשקף תחושות לגבי עצמך שאינך חשוב אם אינך מבחין בתור זוכה מושלם. זה יכול להיות ייצוג של רגשות לגבי מצבים חברתיים שבהם אנשים אחרים גורמים לך להרגיש שהם טובים מדי עבורך. מרגיש שכולם במצב ביהירות לא חושבים שאתה חשוב או ראוי כמוהם. מרגיש בשימוש או מנותק לחלוטין על ידי אנשים שלא יחזירו טובה אם צריך להקריב קורבן לא נעים. מרגיש שאף אחד לא רוצה לעזור לך כי הם יצטרכו להבחין בעצמם מאבדים משהו. להרגיש שמבחינים בכך שאתה מאבד משהו בכלל זה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך….

…החלום על שפת מדרכה מסמל צורך להאט או להיות סבלני יותר. מגבלות ומגבלות על כמה אתה מהיר או אגרסיבי. מכשול או אדם שיש לכבדו כשמנסים להשיג את יעדיכם. צורך בזהירות רבה יותר או ~לצמצם~ משהו. לחלופין, שפה עשויה לשקף צורך להיזהר סביב הישגים של אנשים אחרים או תחושת ביטחון. לא מפריע או פולש לזכויות אחרות או למרחב האישי. מרגיש שסוף סוף אתה צריך לשים לב גם לאנשים אחרים….

…החלום על שוחד מסמל תחושות לגבי חוקים או שלמות שאינם חשובים במצב חיים ער. אתה או אחרים שמושפעים בקלות מהתעלמות מכללים. תחושות שצריך לעשות משהו ~שווה למישהו~ בכדי לקבל שיתוף פעולה. מודעות לעצמך או לאחרים שעושים שימוש לרעה בתפקידים שלהם כדי להשיג יותר עבור עצמם. חוסר נכונות להקשיב אלא אם כן תקבל משהו על זה. באופן שלילי, הצורך לשלם לכלה עשוי לשקף תחושות לגבי אנשים בחייך שמתעללים במעמדם או בתפקידיהם. הלך רוח מושחת ביחס לאחריות או שיתוף. צורך לגרום לאנשים אחרים להרגיש שהם חשובים יותר אז הם באמת להשיג את מה שאתה רוצה. תחושות של קרע או סחט. מרגיש שאתה צריך לתת למישהו טיפול מיוחד על מנת לקבל טיפול קבוע. באופן חיובי, שוחד עשוי לשקף את היכולת לעשות למישהו טובה לעבוד סביב תנאים קשים או לא הוגנים….

…החלום על אסם מסמל את הסטטוס קוו או הנוחות כמו שהדברים הם. נושאים או מצבים שאתה מרגיש הם כמו שהם אמורים להיות. מרגיש שיש לך את כל מה שאתה צריך או שאין צורך לשנות. דוגמה: ילדה חלמה על החבר לשעבר הפוגע שלה שפוגש אותה בתוך אסם. בחיים האמיתיים היא הייתה מאושרת מאוד מחייה החדשים בעיר החדשה הרחק מהאקסית שלה, אך עדיין היו לה רגשות סותרים לגבי חייה הישנים איתו. דוגמה 2: ילד צעיר חלם חלום חוזר במשך שנים שבוע לפני ליל כל הקדושים על דלעות שנמצאות בתוך אסם, ואז יש לו תקופת גיהנום לצאת מהאסם. בחיים האמיתיים הוא לא אהב את ליל כל הקדושים ולא אהב ללכת עם כל האחרים שעשו זאת. האסם שיקף את המנטליות של חברים ומשפחה סביב ליל כל הקדושים….

…החלום על צב מסמל נעילה רגשית או רצון לבטיחות שגובר על כל השאר. אינך רוצה לעשות דבר מלבד להתמודד עם בעיה ספציפית עד שהאיום נעלם. משאלה לבטיחות מושלמת. צב עשוי לשקף מצבים מסוכנים או נושאים רגישים מאוד שרוצים לעשות כל שביכולתכם להימנע. צב עשוי להיות גם סימן לכך שאתה מפחד להושיט יד או שאתה ~בונה קיר~ סביב חייך בדרך כלשהי. לצבים יש נטייה להופיע בחלומות של אנשים חולים מאוד או כאלה הניצבים מוות. הסיבה לכך היא שבעיית הבריאות שלהם כל כך מסוכנת שהם מרגישים צורך לבודד את עצמם מכל מה שעלול לפגוע במצבם הרגיש. הנטייה של הצב להתחבא בקליפתם משקפת דאגה לבעיותיהם על חשבון כל השאר….

…החלום על מנהטן מסמל אינטראקציה חברתית עם אנשים אחרים שבהם אתה כל כך טוב יותר שאתה לא צריך לעשות טובה לאף אחד. לשים לב שאתה טוב יותר מאחרים כשמצב שלם סובב סביב כוח קבלת ההחלטות שלך. לא צריך לעשות שום דבר חוץ מלשים לב לעצמך. להיות המנהיג של מצב שבו יש לך את החופש לנתק בפני כל מי שאתה רוצה. באופן שלילי, מנהטן עשויה לשקף ניצול לרעה של כוחך כדי להישאר בשליטה מוחלטת במצב חברתי. ניצול לרעה של כוח במטרה פשוט לא נאמר לי מה לעשות. דוגמה: אדם חלם לראות את מנהטן נהרסת על ידי אסטרואיד. בחיי הערות הוא היה בשליטה מוחלטת באחוזת אמו המתים והבין שיום אחד הוא יצטרך למכור את ביתה בסופו של דבר כי הוא לא יכול לעשות שום דבר כדי לעצור את זה. מנהטן שיקפה את האינטראקציה שלו עם קרובי משפחה שעליהם היה לו כוח מוחלט כשניהל את האחוזה תוך שהוא צריך לענות לאיש….