…החלום על להיות מת מסמל תחושות של אובדן או כישלון מוחלט. אם מותך מקבל נושא חיובי יותר הוא עשוי לשקף שינויים או טרנספורמציה חיוביים. החלום לראות אנשים מתים מסמל היבטים אם האישיות שלך ששינו לחלוטין או איבדו את כל הכוח. זה יכול גם לשקף את השלכתך לאנשים אחרים ששינו או איבדו כוח. יתכן שאתה או מישהו אחר חווית שינוי ניכר. החלום לראות את יקיריהם המתים שמתו בפועל בחיים האמיתיים משקף ככל הנראה היבט של האישיות שלך על סמך הרגשות הכי כנים שלך כלפיהם. העובדה שהם מתים היא ככל הנראה לא רלוונטית אלא אם כן זו האיכות החזקה ביותר לגביהם. למשל, לראות את אביך שנפטר מסמל ככל הנראה את המצפון שלך בדיוק כמו אם היה בחיים. אם יקיריהם נפטרו לאחרונה או שביליתם זמן רב בזכרונם, הם עשויים לייצג את צערכם או רצונכם להיות איתם שוב….

…החלום על תינוק שנולד מת מסמל שיבושים או כישלונות ברגע האחרון. מרגיש קרוב להשיג משהו ולאבד אותו ממש בסוף. חווה הפסד ברגע המרכזי האחרון. סוף פתאומי או לא צפוי למשהו. לחלופין, תינוק שנולד מת עשוי לשקף אובדן אמון פתאומי או אחרון במישהו….

…החלום על תוכי מסמל היבט באישיותך חסר יוזמה או שמח לא לחשוב על עצמו. אתה או מישהו אחר עשויים לשמח לעשות מה שמישהו אחר רוצה או להעדיף שאחרים יקבלו החלטות עבורך….

…החלום על תוכי מסמל חזרה על מה ששמעת לאחרים. תוכים כחולים עשויים לייצג מידע חיובי חוזר. תוכים אדומים מייצגים חזרה על מידע שלילי או שקר על מידע שנזכר. תוכים ירוקים עשויים לשקף כוונות אנוכיות כשאתה חוזר על מידע לאחרים. קנאה, חמדנות או יהירות הם גורם מניע. זה יכול להיות ייצוג של עצות לגבי כסף שאתה חוזר עליו….